انجمن های تخصصی  فلش خور
≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۶ ≈ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: ≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۶ ≈ (/showthread.php?tid=290751)

RE: ≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۶ ≈ - _sehun_ - 28-10-2020

(28-10-2020، 12:30)мᴀᴢᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-10-2020، 12:29)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خداروشکر
ریلکسیشن؟._.
اره دیگه استراحت

آها استراحت کن..
راستی خوش ب حالت درس نداری._____.

بک تو یوتیوب لایو گیم دار*-*

RE: ≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۶ ≈ - Đęąđ.ğïřł - 28-10-2020

چ خبر

RE: ≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۶ ≈ - †ᴾᴼᴵˢᴼᴺ† - 28-10-2020

(28-10-2020، 12:18)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-10-2020، 23:29)ѕιƖeɴce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@ᴛᴏxɪᴄ|"
"мιѕтαкє"
نمیدونم ولی خسته شدم دیگ ب ی تنوع نیاز دارم!

@"ѕєη"
سلام مرسی ط خبی
عارفه 19

به خوبیت
خوشبختم چه اسم قشنگی(=
منم خوشبختم لاو... قربونت
معرفی کن توام

(28-10-2020، 10:28)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-10-2020، 23:29)ѕιƖeɴce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"|ᴛᴏxɪᴄ|"
@"мιѕтαкє"
نمیدونم ولی خسته شدم دیگ ب ی تنوع نیاز دارم!

منم همینطور

(:
Will be fine

(28-10-2020، 14:01)ѕιƖeɴce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-10-2020، 12:18)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به خوبیت
خوشبختم چه اسم قشنگی(=
معرفی کن توام

♡♡
من بخوام ب کسیا صل بدم میکشمش تا بهش اصل بدم/= ولی خب به تو اصل میدم(=
فاطمه 12
پ.ن=دوس دارم بهم بگن سهون ولی هیچکی نمیگه)/=

(28-10-2020، 14:08)..(stella(R نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو اکسو الی و از بی تی اس میزاری Undecided Big Grin

عاشق امضات شدم Big Grin

من از گروه های مختلف متن میزارم نه فقط از اکسو
ممنون*-*
میخوام تو تالار اکسو چن تا عکس خفن از زی تاعو بزارم

RE: ≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۶ ≈ - †ᴾᴼᴵˢᴼᴺ† - 28-10-2020

@"ѕєнυη"
اوکی سهون جون
میتونی رو من حساب کنی واسه صدا کردن اسمت((:

RE: ≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۶ ≈ - امیر‌حسین - 28-10-2020

(28-10-2020، 10:44)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"мιѕтαкє" حاجی تلگرام دسکتاپ من هر کاری میکنم رو connecting باقی میمونه با فیلتر شکن هم میرم هیپی نمیشه چ کنم؟

ببین پروکسیت خاموشه یا نه

(28-10-2020، 12:16)мᴀᴢᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-10-2020، 10:32)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

"мᴀᴢᴇ" چطوری؟

ممنون
خوبم
تو چطوری؟
چیکارا می کنی؟

هیی هستیم دگ

(28-10-2020، 14:13)ѕιƖeɴce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

η"
اوکی سهون جون
میتونی رو من حساب کنی واسه صدا کردن اسمت((:

ممنون بیبی(=

(28-10-2020، 14:01)ѕιƖeɴce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به خوبیت
خوشبختم چه اسم قشنگی(=
معرفی کن توام

(28-10-2020، 10:28)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم همینطور

(:
Will be fine

((((:

Of course

RE: ≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۶ ≈ - (ʂէεllმ(R - 28-10-2020

(28-10-2020، 14:04)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

معرفی کن توام

♡♡
من بخوام ب کسیا صل بدم میکشمش تا بهش اصل بدم/= ولی خب به تو اصل میدم(=
فاطمه 12
پ.ن=دوس دارم بهم بگن سهون ولی هیچکی نمیگه)/=

(28-10-2020، 14:08)..(stella(R نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو اکسو الی و از بی تی اس میزاری Undecided  Big Grin

عاشق امضات شدم Big Grin

من از گروه های مختلف متن میزارم نه فقط از اکسو
ممنون*-*
میخوام تو تالار اکسو چن تا عکس خفن از زی تاعو بزارم
اخ جون از تائو بزاررررررررررر Heart Heart Big Grin Big Grin