انجمن های تخصصی  فلش خور
گــفـتگـوے آزاد 【82】 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گــفـتگـوے آزاد 【82】 (/showthread.php?tid=89543)

RE: گــفـتگـوے آزاد 【82】 - Mohammad 77 - 20-02-2014

من میخوام آلمانی هم یاد بگیرم @ـــــ@

گود یوخن #ـــ#

RE: گــفـتگـوے آزاد 【82】 - Ƒαкє ѕмιƖє - 20-02-2014

(20-02-2014، 18:43)*Nafas* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خاک ب سرم-__-
محروم شدع؟
سلام#_#
خدافض§_§

کییییییی!؟ O_O نفسی نرو ):

واستا کارت دارم خو دردودل دارم باهات بیشوری }:

RE: گــفـتگـوے آزاد 【82】 - !~IмДи~! - 20-02-2014

(20-02-2014، 18:40)سلنا65432 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بهم میگه عکس اونجوری از خودم بهش بدم وگرنه مودم من رزو حک میکنه ادرس خونمونو گیر میارهcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying

گه اضافه خورد ..

من یه دور تو عمرم کامپیـوتر یه دختره که تو فلش بودو همش میگفت Hک بلد نیستی رو انجام دادم ...

شب ساعت 11 مادمش روشن بود شروع کردم به Hک ... فقط تونستم 10 تا عکسشو گیر بیآرم

خو عکس نمی داد بزور گرفتم ... انقدی زشت بود که نگو

بعد عکساشو بهش پس دادم Big Grin

بابا من 6 نمیخوام

RE: گــفـتگـوے آزاد 【82】 - ★~Ѕдула~★ - 20-02-2014

(20-02-2014، 18:43)سلنا65432 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

توروخدا کمک کنین شماره خونمون حک کنه بدبختم:ess::ess::p336::p336:

ااااااا.......هوو جونم نگران نباش...:(

RE: گــفـتگـوے آزاد 【82】 - Mohammad 77 - 20-02-2014

(20-02-2014، 18:42)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-02-2014، 18:37)ensi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-02-2014، 18:24)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-02-2014، 18:19)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-02-2014، 18:18)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کسی به شمآ پ نداد نگفت ... اهل سکسی >؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

داداش کی بود برم پدرشو در بیارم
کثافط بی پدر مادر >ــــــــــ< ....

میـگم نمیدونم ..
میگـع الان میخوای ؟! میگم مگـه پرواز کردن بلدی که میخوای بیای ایـنجا ؟

میگه (((وااااااااااا مگه حتما باید پیشت باشم؟..........از همینجا میشه............البته اگه بخوای)))

دختره کصافط
این ها رو بهت دختر گفت
هنوزم داره میـگه ..

میگه عکستو بده ... عجــب ...

محمد دادا .. بعدا رمزمو میدم بیـآ خصوصیمو بخون فقط بخند ...

دارم از خنده دیوونه میشم ...

اقا این کارو نکنیا رمزتو چرا میخوای بدی !! @ـ@
یوقت ازین جور اعتمادا نکنیا #ـ#

RE: گــفـتگـوے آزاد 【82】 - Mr.Robot - 20-02-2014

(20-02-2014، 18:43)sahar 20 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-02-2014، 18:39)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-02-2014، 18:37)sahar 20 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-02-2014، 18:35)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-02-2014، 18:31)sahar 20 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اميرحسين فهميدى امروز پروفايلمو hack كردن!!!!!

بعد دوباره اومدن رمزمو بهم برگردوندن @_______@

کـــیــــآ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟
نميدونم
ولى دفعه بعدى اگه همچين كارى كنه
ميدونم باهاش چيكار كنم -_______-
نمیتونی من میشناسمشون یه گروه هکرن !!! چند بار خواستم به بقیه مدیرا بگم ولی از ترس نگفتم
من خودمم حكر بخوام
كارى ميكنم كه......{سانسور}Sleepy
منم هکرم وهکری جنبه میخواد سحر میخوای پَسِتُ رو در بیارم Big Grin

RE: گــفـتگـوے آزاد 【82】 - Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ - 20-02-2014

(20-02-2014، 18:39)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-02-2014، 18:36)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-02-2014، 18:32)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-02-2014، 18:30)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پری یه شب با وان دی خوابیده.|: !!!

کوفتش شه |:

من دلم میخواد بغل نایل بخوابم |: !! هوممم {: محکم بغل میکنه صفاکت >_<

ایـشـالله|:

مـنـم مـیـخـوام لـویی بغلم کنه.توی یه مصاحبه یه دختره بود خیلی خجالتی بود لویی گفت بیا اینجا اونم دویید سمت لـویی لویی هم محکم بغلش کرد منم جیغ زدم بعدش نشست رو دسته ی مبل کنار لویی|:

آیـسـان لـویی دوسـت دارع موقـع خـوابش پتو رو بغل کنه(: مث منه(: کاشکی من پتو بودم^_^

{: ویییییییییی جیغغغغغغغ >_<

نایل هم متکا رو بغل میکنه {:

منم متکا میشم تو پتو |:

فــکــر خــوبیه^__-

RE: گــفـتگـوے آزاد 【82】 - *Nafas* - 20-02-2014

خخ-___-
آیسان نگار قبلن نوبت گرفته بود باید بش بزنگم
فدات ایسانم
بایی

RE: گــفـتگـوے آزاد 【82】 - !~IмДи~! - 20-02-2014

(20-02-2014، 18:46)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-02-2014، 18:42)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-02-2014، 18:37)ensi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-02-2014، 18:24)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-02-2014، 18:19)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

داداش کی بود برم پدرشو در بیارم
کثافط بی پدر مادر >ــــــــــ< ....

میـگم نمیدونم ..
میگـع الان میخوای ؟! میگم مگـه پرواز کردن بلدی که میخوای بیای ایـنجا ؟

میگه (((وااااااااااا مگه حتما باید پیشت باشم؟..........از همینجا میشه............البته اگه بخوای)))

دختره کصافط
این ها رو بهت دختر گفت
هنوزم داره میـگه ..

میگه عکستو بده ... عجــب ...

محمد دادا .. بعدا رمزمو میدم بیـآ خصوصیمو بخون فقط بخند ...

دارم از خنده دیوونه میشم ...

اقا این کارو نکنیا رمزتو چرا میخوای بدی !! @ـ@
یوقت ازین جور اعتمادا نکنیا #ـ#
دیوووووونع ای ؟؟

رمزمو به تو میدم ... بری پیآم خصوصی هامو بخونی ... دختره کمبود نیاز جنسی داره /.//

خخخ

RE: گــفـتگـوے آزاد 【82】 - Ƒαкє ѕмιƖє - 20-02-2014

آخییی فاطی پسره روش نمیشه بهم بگه دوسم داره |: میگم واقعیتش میدونی من به تو من به تو |: . .

بهش میگم چی خو ؟! میگه هیچی ول کن !!! |:

خیلی حرصم در میاد از حرفای نصفه |:

(20-02-2014، 18:48)*Nafas* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خخ-___-
آیسان نگار قبلن نوبت گرفته بود باید بش بزنگم
فدات ایسانم
بایی

خخ {: فدات عشقم !!

خدافست *: بوس بوس آبدار ^_^