انجمن های تخصصی  فلش خور
چت ړۅҐ vêr§ïöñ²17 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: چت ړۅҐ vêr§ïöñ²17 (/showthread.php?tid=190585)

RE: چت ړۅҐ vêr§ïöñ²17 - ρяіηcεss~Αιοηε - 07-11-2014

(07-11-2014، 1:13)♛ℯℛℱἁℵ♛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-11-2014، 1:10)^PARIA^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کیرتوکسی که نوشیکارومحروم کردAngry
اسخرفورالله 
:|||
 کون بزرگ برای خدا :| 
اس خر فور الله 
ASS  بزرگ FOR خدا

فحشم بلد نیستی بدی
ن پ ، لابد تو بلدی بدی :|
داری با به قول معروف با بد کسی ت انجمن در میوفتی

RE: چت ړۅҐ vêr§ïöñ²17 - tyjtfhdhr - 07-11-2014

(07-11-2014، 1:18)^PARIA^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-11-2014، 1:13)~×oLtOoN$×~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ادب داشته باشین-__-
ادب نشانه فرهنگ خانوادگیست-_-

ووووووووووی اصن مورمور شدم منقلب شدم -___-

نگفتم منقلب شی گفتم وقتی داری نکره رو باز میکنی بفهمی از نظر بقی چچ رخیتی هستی همین
حالا کیشته نمیخوام دعوا بگیرم

RE: چت ړۅҐ vêr§ïöñ²17 - armin van buuren - 07-11-2014

(07-11-2014، 1:18)^PARIA^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-11-2014، 1:13)~×oLtOoN$×~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ادب داشته باشین-__-

با خودت ناجور درگیری یا بهتره بگم خود درگیری مزمن داری ^_^

RE: چت ړۅҐ vêr§ïöñ²17 - Ξrιc logιc - 07-11-2014

(07-11-2014، 1:17)ρяіηcεss~Αιοηε نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-11-2014، 1:10)♛ℯℛℱἁℵ♛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-11-2014، 1:08)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-11-2014، 1:06)♛ℯℛℱἁℵ♛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-11-2014، 1:05)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

راستی .. اوایل همین تابستون من به آرین گفدم دورو .. ناراحت شد .. :/
از طرف من ازش معذرت بخواید .-.

جوگیر :| -__-

یه سری اومدم خودم بش بگم آف شد :|
.-.
دنیای مجازیو  با واقعی اشتب نکنید

واسه خیلیا دنیای مجازی + دوستای مجازی بهتر از واقعی شونن

اما دوستیاشم مجازیه

مراسم ازدواج مهی و وامیر رو دوباره برگذار میکنیم ، ساقدوش اول خودمم پ لباس ساقدوشا رو + لباس عروس من انتخاب میکنم*-_'

RE: چت ړۅҐ vêr§ïöñ²17 - Δ.н.ο.υ.я.Δ - 07-11-2014

(07-11-2014، 1:18)armin van buuren نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اهورا واقعا گروهی تو لاین هست به اسمه فلش خوری ها ؟؟!!!! -_؟
والا داداش ما یکی داشتیم اسمش بود ج**های فلشخور:|
با عرض پوزش

RE: چت ړۅҐ vêr§ïöñ²17 - **bardia** - 07-11-2014

ch khabare inja

(07-11-2014، 1:20)~×oLtOoN$×~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ادب داشته باشین-__-

نگفتم منقلب شی گفتم وقتی داری نکره رو باز میکنی بفهمی از نظر بقی چچ رخیتی هستی همین

نشنیدم چی گفتی ؟

RE: چت ړۅҐ vêr§ïöñ²17 - ♔ Lîfε ιζ βευτιfυl ♔ - 07-11-2014

(07-11-2014، 1:20)~×oLtOoN$×~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ادب داشته باشین-__-

پووووووف

RE: چت ړۅҐ vêr§ïöñ²17 - Ξrιc logιc - 07-11-2014

(07-11-2014، 1:19)ρяіηcεss~Αιοηε نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-11-2014، 1:13)♛ℯℛℱἁℵ♛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-11-2014، 1:10)^PARIA^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کیرتوکسی که نوشیکارومحروم کردAngry
اسخرفورالله 
:|||
 کون بزرگ برای خدا :| 
اس خر فور الله 
ASS  بزرگ FOR خدا

فحشم بلد نیستی بدی
ن پ ، لابد تو بلدی بدی :|
داری با به قول معروف با بد کسی ت انجمن در میوفتی
یه مامانم بگم ؟ :| 
(07-11-2014، 1:22)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-11-2014، 1:18)armin van buuren نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اهورا واقعا گروهی تو لاین هست به اسمه فلش خوری ها ؟؟!!!! -_؟
والا داداش ما یکی داشتیم اسمش بود ج**های فلشخور:|
با عرض پوزش
منو توش جون کن لعنتی D: