انجمن های تخصصی  فلش خور
« گــفـتگـوے آزاد » نسخه 96 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: « گــفـتگـوے آزاد » نسخه 96 (/showthread.php?tid=97970)

RE: « گــفـتگـوے آزاد » نسخه 96 - Thyme - 26-03-2014

(26-03-2014، 12:09)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدافظ مهتاب

آیسان؟ :|

عـاره خوبه آوا *-_-*

این آیسان بیژوور یه دفه میرع آدمو میذاره تو خماری!
هعــــــــــــــــــی
جواب ماروهم که نمیدع....
عرفان از دیروز از بازی جرئت و حقیقت به بعد دیگه بامن نحرفیده که.....

RE: « گــفـتگـوے آزاد » نسخه 96 - -м α є ∂ є- - 26-03-2014

(26-03-2014، 12:11)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مائده کجایی؟Angry
جواب بدهDodgy

اسم مستعارع نوموخوامDodgy

RE: « گــفـتگـوے آزاد » نسخه 96 - melodi+ - 26-03-2014

(26-03-2014، 12:11)aCrimoniouSs نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آوا اصولا حس نمیکنـــــــــی ساعتت نیــــــــس؟‍!
چرا فک کنم دیروز تو راه از کیفم افتاد گم شد >_<

مهم نیس ساعت زیاد دارم ^_^

تو از کجا فهمیدی؟ :|

هیچی آیسان خواسم ببینم هسی :|

RE: « گــفـتگـوے آزاد » نسخه 96 - asal.hz - 26-03-2014

اگه میشع به ماهم اهمیت بدید لطفاAngryAngryAngryAngrycryingcryingcryingcryingcrying

RE: « گــفـتگـوے آزاد » نسخه 96 - # αпGεʟ - 26-03-2014

(26-03-2014، 12:12)Reza shottgunner نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-03-2014، 12:04)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-03-2014، 12:03)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آتوسا امضات کوچیکه من نمیبینم چی گذاشتی میشه بزرگ ترش کنی دیده شه عزیزم؟ :|
من اوا جان؟
من ومائده« گــفـتگـوے آزاد » نسخه 96 208

یــکی به اون چپـــیه یه لباسی بــده ... بیــچارهUndecided
نداره بپــوشه Undecided
به مائده بگو اون مائدست.

RE: « گــفـتگـوے آزاد » نسخه 96 - ♥CRAZY G!RL♥ - 26-03-2014

(26-03-2014، 12:12)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یا قمر. مگه جنگه؟ من دارم جلوتون ذره ذره آب میشم ولی به زور دوتا سپاس میگیرم اینو ترو بخداcry girl

« گــفـتگـوے آزاد » نسخه 96 208

بیا اینم سپاس حالا خوش شدیـ؟

RE: « گــفـتگـوے آزاد » نسخه 96 - melodi+ - 26-03-2014

(26-03-2014، 12:14)asal.hz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه میشع به ماهم اهمیت بدید لطفاAngryAngryAngryAngrycryingcryingcryingcryingcrying
بیا بقل خاله بهت پاستیل بدم ^_^

RE: « گــفـتگـوے آزاد » نسخه 96 - -м α є ∂ є- - 26-03-2014

(26-03-2014، 12:13)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-03-2014، 12:10)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه منطقی اوهوع(:

یه چیزایی یاد گرفتم:

کم تر بگم ، بیشتر گوش بدم

کم تر بنویسم ، بیشتر بخونم

کم تر کسی رو دوست بدونم ، بیشتر دشمن بدونم

یاد گرفتم با بیشتر ادما جدی برخورد کنم ، چون برخورد دوستانه به کارم نیومد.

یاد گرفتم همیشه ادم قانونمند و پایبندی باشم حتی اگه خیلی ها ازم بی زار بشن.

آره ، یاد گرفتم

یاد گرفتم به ادمای بی ارزش بها ندم

یاد گرفتم شخصیت ادم هاست که اون ها رو از هم متمایز میکنه. پس شخصیت خیلی مهمه.

یاد گرفتم ادم رکی باشم

یاد گرفتم زندگی اینه ، همه ی قشنگیش به اینه که هم تلخه و هم شیرینه

((و از همه مهم تر ، یاد گرفتم که برای پیشرفت باید تغییر کرد و برای تغییر باید از خیلی چیز ها گذشت))
تو حلقتون!

دزجا تو لعز المعدم(:

RE: « گــفـتگـوے آزاد » نسخه 96 - FARID.SHOMPET - 26-03-2014

شیوا خره که نیومد. من برم.
عزت دوستان زیاد...

RE: « گــفـتگـوے آزاد » نسخه 96 - Thyme - 26-03-2014

(26-03-2014، 12:12)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یا قمر. مگه جنگه؟ من دارم جلوتون ذره ذره آب میشم ولی به زور دوتا سپاس میگیرم اینو ترو بخداcry girl

« گــفـتگـوے آزاد » نسخه 96 208

یه وخ نمیری واسه سپـــــــاس
^_-