انجمن های تخصصی  فلش خور
❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 148 ❝ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: ❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 148 ❝ (/showthread.php?tid=122816)

RE: ❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 148 ❝ - ஐற£ℒἶ†дஐ - 21-06-2014

دارو چیست؟؟
دارو عبارت است از مجموعه عوارضی جانبی که بعضا اثرات درمانی هم دارد و برای رفع این عوارض جانبی داروهای دیگری تجویز می شود که خود این چرخه را تا نابودی کامل بیمار طی می کنند......!!!!!

RE: ❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 148 ❝ - F A R ! N - 21-06-2014

(21-06-2014، 1:12)ⁿâ$târàⁿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 1:08)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 1:05)ⁿâ$târàⁿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 1:04)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 1:01)ⁿâ$târàⁿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فری فری (:
من رسیدم (:
هوففففففففففففف :0
چقد هوا گرمه :0
آدرس بده! یا قرار بذاریم! :/

قرار بذاریم!
کوجا؟!
ببین الان که دم در هستی

اون سه راهو بیا پایین
بپیچ سمت چپ

زده gold bar

من دم اون بار با یه بلوز سبز و شلوارک سبز منتظرم!
/:
منم یه پیرهن گل گلی تنمه ^_^
اینقده خوشمله ^_^
:|

اهانننننننننننننننننننننننننننننننننننننننن ^_^
دیدمت ^_________^
[تو این لحظه حرکته آهستس و من داد میزنم :فــــــــــــــــــــــریــــــــــن!!!!!!!!!!!!]

بیا بخلممممم
نســـــــــــــــــــــــــــــــــی ^_^

RE: ❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 148 ❝ - ~Mahnaz~ - 21-06-2014

ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﺑﺰﺭﮔﺘﺮﯾﻦ ﺩﻏﺪﻏﻪ ﻫﺎﯼ ﺯﻧﺪﮔﯿﻢ ﺍﯾﻨﻪ ﮐﻪ
ﻭﻗﺘﯽ ﯾﮑﯽ ﺩﺍﺭﻩ ﺑﺎﻫﺎﻡ ﺣﺮﻑ میزنه ﺗﻮ ﮐﺪﻭﻡ ﭼﺸﻤﺶ ﺑﺎﯾﺪ ﻧﮕﺎﻩ ﮐﻨﻢ ؟
ﺭﺍﺳﺖ ؟
ﭼﭗ ؟
ﻭﺳﻂ ﭘﯿﺸﻮﻧﯿﺶ ؟
ﺩﻣﺎﻏﺶ ﻋﺎﯾﺎ ؟
ﻫﯿﭽﮑﺪﺍﻡ …

SmileSmileSmile

RE: ❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 148 ❝ - Mᴏʙɪɴᴀ - 21-06-2014

(21-06-2014، 1:12)pink lady نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 1:10)☆⊰oβℓηÅ♏⊱☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 148 ❝ 22

چی شدع ؟!!
انگار نه انگار من اومدم اینجا

(21-06-2014، 1:12)غزل جون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الان من تو جهنمم

کجا برم اتاقم کجاس؟!

من میترسم خو>.<

برو هتل شیطان سیاه ! ^-^

کرایه هاش ارزونهBig Grin

RE: ❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 148 ❝ - ஐற£ℒἶ†дஐ - 21-06-2014

یه بار حالم بد شد. یهو بیهوش شدم وسط خونه . زنگ زدن اورژانس بردنم بیمارستان. چون شلوارک پام بود مامان با عجله یه شلوار برام برداشت.
بعد 1-2 ساعت حالم که جا اومد مرخص شدم. اومدم شلوار رو بپوشم دیدم مامان از بس هول بوده شلوار بابامو برام آورده.
هیچی دیگه پوشیدن شلوار کردی (اونم واسه یه دختر) و قدم زدن تو بیمارستان و خیابون هم عالمی داره که نپرس.

RE: ❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 148 ❝ - pink lady - 21-06-2014

(21-06-2014، 1:13)ⁿâ$târàⁿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 1:11)pink lady نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 1:09)ⁿâ$târàⁿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 1:08)pink lady نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 1:06)ⁿâ$târàⁿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره ^_^
رژت خیلی خوش رنگه ^_^

جدید گفتم یه امتحانی بکنم ^_^

ارع خیلی خوش رنگه

خوشمزه هم هست *_*
^_^
چه مزه ایه؟! ^-^

شیرین *_*

دلم میخاد بخورمش *_*

نه نمیشه پاک میشه #_#
(:3
خو چن تا عکش بگیر بعدش بخورش ^-^

باشه عکس های دیگشو فردا بهت نشون میدم ^_^

RE: ❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 148 ❝ - Mσηѕтєя Gιяℓ - 21-06-2014

(21-06-2014، 1:14)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 1:12)ⁿâ$târàⁿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 1:08)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 1:05)ⁿâ$târàⁿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 1:04)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قرار بذاریم!
کوجا؟!
ببین الان که دم در هستی

اون سه راهو بیا پایین
بپیچ سمت چپ

زده gold bar

/:
اینقده خوشمله ^_^

دیدمت ^_________^
[تو این لحظه حرکته آهستس و من داد میزنم :فــــــــــــــــــــــریــــــــــن!!!!!!!!!!!!]

بیا بخلممممم
>---(^_^)---<
اومدم ^__________^

RE: ❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 148 ❝ - Mᴏʙɪɴᴀ - 21-06-2014

(21-06-2014، 1:14)ஐற£ℒἶ†дஐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دارو چیست؟؟
دارو عبارت است از مجموعه عوارضی جانبی که بعضا اثرات درمانی هم دارد و برای رفع این عوارض جانبی داروهای دیگری تجویز می شود که خود این چرخه را تا نابودی کامل بیمار طی می کنند......!!!!!
میتونم یه سوال ازت بپرسم ملیتاـ؟

(21-06-2014، 1:13)غزل جون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گرمه اینجا..!

اکس پارتی هم هس؟!

فک کنم باشه
من دیشب با دوستام سایلنت پارتی بودم :|

(21-06-2014، 1:15)ⁿâ$târàⁿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 1:14)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کوجا؟!
ببین الان که دم در هستی

اون سه راهو بیا پایین
بپیچ سمت چپ

زده gold bar

/:
اینقده خوشمله ^_^

دیدمت ^_________^

بیا بخلممممم
>---(^_^)---<
اومدم ^__________^
:*