انجمن های تخصصی  فلش خور
*•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* (/showthread.php?tid=294812)

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - ᗩᐯᗩ⁷ - 01-03-2021

(01-03-2021، 19:59)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به نظرم اسم تاپیکو به "تالار انیمه" یا چیزای شبیهش تغییر بدی مناسب تره (:
فقط اولش "تالار" بنویس!!

چون قراره منم یه سری چیزا...«در آینده ای نزدیک» اینجا بزارم (;

چشوم رو اینم فک مینمایم ۰-۰
حالا وایس فردا میزارم آنجل اویل الان میخوام برم لالا ۰-۰
شب همگی خوش فعلا ۰-۰

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - Emmɑ - 01-03-2021

(01-03-2021، 23:51)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دل کیو شکوندم؟ '/
/:بیشعور دل اونو
خودت میدونی دست بردار نیستم

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - ᗩᐯᗩ⁷ - 01-03-2021

(01-03-2021، 23:52)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-03-2021، 23:49)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

:://////////////////////////////تسلیم
حرف اضافی نباشه!وگرنه ددیم میگم بفرستت فضا

@"AVA_MADI*"
بچه تو هنوز نخوابیدی؟._.

استاد بیا از بابام بپرس بوخودا ساعت ۸ و نیم خوابم برد تا ۱۱!
بعدم بیدار شدم طبق معمول این خندق که از گشنگی سکوتی بلند تر از فریاد میزد را سیر نمودم ۰-۰
خلاصه الان خوابم نمیاد ._.

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - Волшебник - 01-03-2021

(01-03-2021، 23:55)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-03-2021، 23:51)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دل کیو شکوندم؟ '/

هنوز نخوابیدی؟ ._.

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ - 01-03-2021

(01-03-2021، 23:33)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ
سلام خوبید؟
میشه اصل بدین؟

آرمی ۲ ساله از سومالی:/

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - Prometheus - 01-03-2021

(01-03-2021، 23:55)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دل کیو شکوندم؟ '/

ارمی؟ :/
بیخیال دیگههههههه

لشو نشکوندم لعنتی :/

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - Emmɑ - 01-03-2021

(01-03-2021، 23:56)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-03-2021، 23:52)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حرف اضافی نباشه!وگرنه ددیم میگم بفرستت فضا

@"AVA_MADI*"
بچه تو هنوز نخوابیدی؟._.

استاد بیا از بابام بپرس بوخودا ساعت ۸ و نیم خوابم برد تا ۱۱!
بعدم بیدار شدم طبق معمول این خندق که از گشنگی سکوتی بلند تر از فریاد میزد را سیر نمودم ۰-۰
خلاصه الان خوابم نمیاد ._.
اافرین
مامان بابای من دارن تخمه میخورن|:

(01-03-2021، 23:56)Волшебник نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هنوز نخوابیدی؟ ._.
نوچ._.دارم لواشک نوش جان میکنم میخوری؟

(01-03-2021، 23:56)ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-03-2021، 23:33)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ
سلام خوبید؟
میشه اصل بدین؟

آرمی ۲ ساله از سومالی:/
منم ترلان 3/75 یاله از روستای جفرآباد

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - Волшебник - 01-03-2021

(01-03-2021، 23:57)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نوچ._.دارم لواشک نوش جان میکنم میخوری؟

نوچ ._.

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - *VENUS* - 01-03-2021

هوم ._.

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - Emmɑ - 02-03-2021

(01-03-2021، 23:56)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ارمی؟ :/
بیخیال دیگههههههه

لشو نشکوندم لعنتی :/
بله؟
نمیشممم نمیشممممم:>
شکوندی اونروز زنگ زدم بهش میگریخت بچم