انجمن های تخصصی  فلش خور
♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ (/showthread.php?tid=57822)

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - sjmmc - 16-09-2013

فرید چرت بیشتر بگو میخوام بخندم!!Angel
میخوام فازمو عوض کنم...Angel

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - FARID.SHOMPET - 16-09-2013

نقل قول: نه!♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ 227
خودت بیا !♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ 227
دخدر میفرسی منو شیوا رو بزنه بز؟!♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ 227
باشه منم میام. ولی اگه خیلی شومپتی نخست هما رو بزن. اگه سالم موندی سپس با من هم درگیر شوBig Grin

نقل قول: به هیچ دختری هیچ وقت نگو ضعیفه !

هیچ دختری!

هیچ وقت !

حتی به شوخی !
خانوم اسنو گرل من خودم از فعالان حقوق بانوانم! بد هم نیست یه جستجویی در تاپیک ها و ارسال های من بکنید.

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - pink devil - 16-09-2013

(16-09-2013، 13:57)حسن 79 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-09-2013، 13:56)Snow-Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: ضعیفه ها

به هیچ دختری هیچ وقت نگو ضعیفه !

هیچ دختری!

هیچ وقت !

حتی به شوخی !
اگه بگیم چی میشه ؟
ببین !(:
هر وقت دختر شدی ، تونسی درد زایمان ، درد ماهیانه ، درد صد تا چیز دیگرو تحمل کنی !
بعد بگو زن ضعیف هس! (:

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - aCrimoniouSs - 16-09-2013

سلام به همگـــی...

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - FARID.SHOMPET - 16-09-2013

نقل قول: فرید چرت بیشتر بگو میخوام بخندم!!♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ 227
میخوام فازمو عوض کنم...♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ 227
چشم قربانAngel
این درسته

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - ЯØறдητ!c✘ G!гL - 16-09-2013

سلام:
فری
مرضیه جونیم
مملی
وبقیه

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - pink devil - 16-09-2013

(16-09-2013، 13:59)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: نه!♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ 227
خودت بیا !♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ 227
دخدر میفرسی منو شیوا رو بزنه بز؟!♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ 227
باشه منم میام. ولی اگه خیلی شومپتی نخست هما رو بزن. اگه سالم موندی سپس با من هم درگیر شوBig Grin

نقل قول: به هیچ دختری هیچ وقت نگو ضعیفه !

هیچ دختری!

هیچ وقت !

حتی به شوخی !
خانوم اسنو گرل من خودم از فعالان حقوق بانوانم! بد هم نیست یه جستجویی در تاپیک ها و ارسال های من بکنید.

هُما ؟!
هُما کسیتند ؟!Huh

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - mfire44 - 16-09-2013

(16-09-2013، 13:56)Snow-Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: ضعیفه ها

به هیچ دختری هیچ وقت نگو ضعیفه !

هیچ دختری!

هیچ وقت !

حتی به شوخی !
تف.......

همیشه ‌پسرا باید بد و بیراه بشنون..........

حتی به شوخی.........

ســلام فهیـــــــــــــمههههههههه !♥
سـلآم ویــ♥ـدا جونــیم ، خوبی؟!

نقل قول: ببین !(:
هر وقت دختر شدی ، تونسی درد زایمان ، درد ماهیانه ، درد صد تا چیز دیگرو تحمل کنی !
بعد بگو زن ضعیف هس! (:

fs10مری بیخیال