انجمن های تخصصی  فلش خور
♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ (/showthread.php?tid=57822)

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - istanbul - 16-09-2013

بابا بحث چیهHuhHuhHuhHuhExclamationExclamationExclamationExclamationچی دارین میگین؟Undecided

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - aCrimoniouSs - 16-09-2013

اووووه خرکیفـــــــ شدم ^_^
فرید شومپت میرزا سلام کن بم...

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - ЯØறдητ!c✘ G!гL - 16-09-2013

(16-09-2013، 14:01)pink devil نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ســلام فهیـــــــــــــمههههههههه !♥
سـلآم ویــ♥ـدا جونــیم ، خوبی؟!

من خوبم تو خوبی کوجا بودی؟

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - Snow-Girl - 16-09-2013

(16-09-2013، 13:57)حسن 79 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-09-2013، 13:56)Snow-Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: ضعیفه ها

به هیچ دختری هیچ وقت نگو ضعیفه !

هیچ دختری!

هیچ وقت !

حتی به شوخی !
اگه بگیم چی میشه ؟

ببین دخترا ضعیف نیستند !

هیچ پسری هم حق نداره دخترها و زن ها رو ضعیفه خطاب کنه

اگه بری عمق زندگی هر دختریو پیدا کنی از شما مرداااا مرد تریم

اره:\

نقل قول: خانوم اسنو گرل من خودم از فعالان حقوق بانوانم! بد هم نیست یه جستجویی در تاپیک ها و ارسال های من بکنید

من با تایپیک های شما کاری ندارم عاقـا

شما که ادعاتون میشه تو این زمینه فعالین پس فک میکنم دیگه این حرفا از شما حداقل باید بعید باشه عاقای فعال :\

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - sjmmc - 16-09-2013

برین ظرفاتونو بشورین باو... :|
ریختن این جا از درداشون حرف میزنن... :|

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - FARID.SHOMPET - 16-09-2013

الاناست که هم به مرد فوش بدم هم به زنا! میگم بس کنید حوصله تز دادن ندارم.Dodgy

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - mfire44 - 16-09-2013

تف..........

خوبم.........

حالم خوبه..........

عادیم...........

خوشحالم............

اما به خوشحالیم اعتماد ندارم.........

هع.........

قیافمو نگا.......

چهرم هیچ وخ انقد عادی نبوده............

فیلم نمیام واقعا عادیم............

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - pink devil - 16-09-2013

(16-09-2013، 14:01)حسن 79 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-09-2013، 13:59)pink devil نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-09-2013، 13:57)حسن 79 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-09-2013، 13:56)Snow-Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: ضعیفه ها

به هیچ دختری هیچ وقت نگو ضعیفه !

هیچ دختری!

هیچ وقت !

حتی به شوخی !
اگه بگیم چی میشه ؟
ببین !(:
هر وقت دختر شدی ، تونسی درد زایمان ، درد ماهیانه ، درد صد تا چیز دیگرو تحمل کنی !
بعد بگو زن ضعیف هس! (:
برو بابا شما هم نمی تونین درد هایی که مردها می کشن رو تحمل کنین

عه ! (:
واقعا ؟!
یه درد رو میگی لدفا ؟!!!
منو نخندون آقا !
میخوای من سه تا درد زن رو بیارم که تو حنی نمیتونی یه لحظه تحملش کنی ؟!
....
پس لدفا کَــپ کِلُــوز ..
بحث رو تموم میکنیم ! (:

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - ЯØறдητ!c✘ G!гL - 16-09-2013

یه داداش داشتیم اونوختا اسمش صادخ بود میگفت من میرم دیگه نمیام...
رزی ندیدمت عزیزم خوبی؟

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - Mason - 16-09-2013

خوبه شلوغ شد چه !! cof