انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگوی ازاد || نسخه ۴40 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگوی ازاد || نسخه ۴40 (/showthread.php?tid=297439)

RE: گفتگوی ازاد || نسخه ۴40 - امیر‌حسین - 12-06-2021

(12-06-2021، 14:28)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-06-2021، 14:24)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هممم دقیقا
حالا یکی از فامیلای ما ی آیفون x با حافظه ی ۶۴ رو میخواست بفروشه و مام میدونیم فوق فوق ۲ ماه دستش بود ولی حافظش کمه خیلی خودشم به خاطر حافظش میخواست بفروشتش:/
به این بازاریا هم نمیشه اعتماد کرد کلا:/

وای من بیشتر از ۷ و ۸ خوشم میاد چون اون دکمه دایره ی وسطو دارنTelegh_01

منم اوایل se میخواسم بخرم ولی ایفون ایکس اس مکس رو ک دیدم و عدش 12 پرومکس محوش شدم

از نسل se ها هیچ استفاده ای نکردم و هیچ اطلاعاتی ندارم

RE: گفتگوی ازاد || نسخه ۴40 - моои - 12-06-2021

(12-06-2021، 14:28)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-06-2021، 14:24)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هممم دقیقا
حالا یکی از فامیلای ما ی آیفون x با حافظه ی ۶۴ رو میخواست بفروشه و مام میدونیم فوق فوق ۲ ماه دستش بود ولی حافظش کمه خیلی خودشم به خاطر حافظش میخواست بفروشتش:/
به این بازاریا هم نمیشه اعتماد کرد کلا:/

وای من بیشتر از ۷ و ۸ خوشم میاد چون اون دکمه دایره ی وسطو دارنTelegh_01

منم اوایل se میخواسم بخرم ولی ایفون ایکس اس مکس رو ک دیدم و عدش 12 پرومکس محوش شدم

باور میکنی من اصن از طراحی آیفون ۱۲ خوشم نمیاد:/

RE: گفتگوی ازاد || نسخه ۴40 - BIG-DARK - 12-06-2021

(12-06-2021، 14:26)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-06-2021، 14:23)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایفون 12 پرومکس ک بالای 40 تومنه
اگ بخوام 23 تومن بدم یه ایفون هشت هشت پلاس ی همچی چیزی میشه ک زیاد نظرم بشون نی
یا اگ شد میدم ایفون ایکس اس مکس خیلی خوشم میاد بهشون مخصوصا طراحیش
به دلار ک نه ب دینار
اونوقت ک پول ایرانو میخوام به دینار تبدیل کنم بش بدم
روزی 50 دینار درامد داره ک توی ایران میشه 5 ملیون
یه ماه میره 150 تومن میاره /=
خیلی پولداره یه خونه زندگی داره /=
البته استفادشو هم میکنه

ایفون هشت پلاس همین حدود ۹-۱۰ تومن تا ۱۱ اینا در میاد نه بیشتر !
دینار هست ، اونام گوشیو به دلار میارن ک دینارو تبدیل دلار میکنن میفروشن تو کشور‌خودشون !
ک الان وضعیت دینار بدتر دلاره خخخ

اگ 8 9 تومنه ک عالیه همون 8 پلاس رو میگیرم._
یعنی دردسر داره؟

خداحافظ...

(12-06-2021، 14:29)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از نسل se ها هیچ استفاده ای نکردم و هیچ اطلاعاتی ندارم

se شنیدم میان رده های ایفون هستن و تنها ایرادش رم کم و نداشتن ادابتور شارژره

RE: گفتگوی ازاد || نسخه ۴40 - امیر‌حسین - 12-06-2021

فعلا همگی

@امیر‌حسین
واقعا آیفون هشت ۹-۱۰ تومنه بعد من رفتم این گوشیه کوفتیمو ۹ تومن گرفتم؟:/

(12-06-2021، 14:28)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-06-2021، 14:26)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم مامان بابام همیننو میگن ولی دارم روش کار میکنم._.

من کار کردم نتیجه نداد:/
البته از اونجایی ک من به هیچکی رو نمیزنم حتی خانواده ی خودم و زود عصبی میشم شاید ب خاطر همون باشه:/

(12-06-2021، 14:30)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باور میکنی من اصن از طراحی آیفون ۱۲ خوشم نمیاد:/

منم اوایل اصلا خوشم نمیومد ولی بعدا عاشقش شدم/=

RE: گفتگوی ازاد || نسخه ۴40 - ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ - 12-06-2021

(11-06-2021، 20:16)βάરãɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"ɱơཞɖɛɱơɬɛɧąཞɛƙ"

کجا رفته این/=
اونم بدون خدافظی

تو اف بودي به من چه:/

(12-06-2021، 14:33)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@امیر‌حسین
واقعا آیفون هشت ۹-۱۰ تومنه بعد من رفتم این گوشیه کوفتیمو ۹ تومن گرفتم؟:/

دست دومش منظورشه فک کنم/=
من اون روزز 64 گیگ 8 پلاس دس دوم تو دیوار دیدم 9 تومن._.