انجمن های تخصصی  فلش خور
گـــفـتــگــــوی آزاد نســـخـــه { 63 } - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گـــفـتــگــــوی آزاد نســـخـــه { 63 } (/showthread.php?tid=72989)

RE: گـــفـتــگــــوی آزاد نســـخـــه { 63 } - sjmmc - 12-12-2013

(12-12-2013، 19:16)卐frist love卐 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام داش صادقShy
سلام داش احسان گل... =)

RE: گـــفـتــگــــوی آزاد نســـخـــه { 63 } - ERF@N - 12-12-2013

(12-12-2013، 19:17)卐frist love卐 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-12-2013، 19:12)rF@N£ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-12-2013، 19:10)undefined نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جك سال نگو:/

ما كه مديرشو نميشيم شكلكشو ميزاريم/:
ا اینجوریاس؟ پس از این به بعد هرکس که این شکلک و بزاره تا فردا محرومه kaffe2

kaffe2kaffe2kaffe2kaffe2

اْلـــان محروم ميشم؟Shy

نه دادا یه موقعی محرومت می کنم که برات خیلی مهم باشه محروم نشی. kaffe2

RE: گـــفـتــگــــوی آزاد نســـخـــه { 63 } - ற!ՖŠ Д¥Ť!Ñ - 12-12-2013

دو کآربر پنهـآن .. ؟!

Oــo

RE: گـــفـتــگــــوی آزاد نســـخـــه { 63 } - !~IмДи~! - 12-12-2013

این گفتگو باز رفت رو ریجکت ...اه یکی جدیدشوبزنین ... آی خدااا

RE: گـــفـتــگــــوی آزاد نســـخـــه { 63 } - τοxικ - 12-12-2013

(12-12-2013، 19:17)sjmmc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: شاهین:
ما ناگزیریم قوی باشیم و هر چیزی که مارو ضعیف کنه حرام شررریه.عزیزان رفیق و جوان من ،کسی که نشئه و خماره نفسی برای فریاد نداره. Tramadol بیدار کننده را ترویج کنید 
چه جمله ی باحالی!!
این جملشو تا حالا نشنیده بودم!! :|
منظورو نمیگیری الکی جملشو تفسیر نکن!! :|

داداش ارسالاتو 250 تا كن!!

نويسنده شي!!

بعد رفتن سلطان و سروش سرپيكو ديگه فلش مدير خشن نداشتهShy

من هستما ولي برا اخلاقم نميكنن!

پارتي ندارمAngel

RE: گـــفـتــگــــوی آزاد نســـخـــه { 63 } - Wanton - 12-12-2013

(12-12-2013، 19:17)rF@N£ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینو از کجا خوندی؟ تو آهنگش که راجبش بد میگه!
صفحه فیس خودش ..

ببین اول جمله یه چیزی میگه ؛ ولی آخرش که میگه ترامادول بیدار کننده را ترویج کنید دو تا هدف میتونه داشته باشه ..

یا آهنگ ترامادول که ضد مواده ..

یا خود ترامادول ؛ که اینطوری میتونه جوونارو سمت مواد بکشونه ..

عجیبه یکم !!

(12-12-2013، 19:19)✘ƝᏙЯÐ!ɳ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دو کآربر پنهـآن .. ؟!

Oــo

به قول بچه ها صادخ و احسان

RE: گـــفـتــگــــوی آزاد نســـخـــه { 63 } - bela vampire - 12-12-2013

DodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgy
...........................................................................
هـــــــــعی

RE: گـــفـتــگــــوی آزاد نســـخـــه { 63 } - sjmmc - 12-12-2013

(12-12-2013، 19:20)卐frist love卐 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-12-2013، 19:17)sjmmc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: شاهین:
ما ناگزیریم قوی باشیم و هر چیزی که مارو ضعیف کنه حرام شررریه.عزیزان رفیق و جوان من ،کسی که نشئه و خماره نفسی برای فریاد نداره. Tramadol بیدار کننده را ترویج کنید 
چه جمله ی باحالی!!
این جملشو تا حالا نشنیده بودم!! :|
منظورو نمیگیری الکی جملشو تفسیر نکن!! :|

داداش ارسالاتو 250 تا كن!!

نويسنده شي!!

بعد رفتن سلطان و سروش سرپيكو ديگه فلش مدير خشن نداشتهShy

من هستما ولي برا اخلاقم نميكنن!

پارتي ندارمAngel
نویسنده شم که چی بشه؟؟ :|
من خشنم الان؟؟ Big Grin

(12-12-2013، 19:20)ChaRisMa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-12-2013، 19:17)rF@N£ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینو از کجا خوندی؟ تو آهنگش که راجبش بد میگه!
صفحه فیس خودش ..

ببین اول جمله یه چیزی میگه ؛ ولی آخرش که میگه ترامادول بیدار کننده را ترویج کنید دو تا هدف میتونه داشته باشه ..

یا آهنگ ترامادول که ضد مواده ..

یا خود ترامادول ؛ که اینطوری میتونه جوونارو سمت مواد بکشونه ..

عجیبه یکم !!

کل متنشو بگذار