انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگوی آزاد ((نسخه 256)) - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگوی آزاد ((نسخه 256)) (/showthread.php?tid=240160)

RE: گفتگوی آزاد ((نسخه 256)) - sober - 08-08-2015

(08-08-2015، 15:32)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-08-2015، 15:30)ภครเ๓ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اسمش سیما س
خیلی دختر خوبیه
16ساله س
عکسش هم دارم

عکسشو بهم بده خودم واسش بی اف پیدا میکنم !

این پسره 14 سالشه ._.

خواستین رتبه 17کنکور هم می تونم براتون بگیرم
شما مشخصات بدین
من می یابم
دختر دم بخت زیاد می شناسم

RE: گفتگوی آزاد ((نسخه 256)) - ~ CrAzY HuMaN ~ - 08-08-2015

(08-08-2015، 15:34)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-08-2015، 15:33)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-08-2015، 15:32)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-08-2015، 15:31)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-08-2015، 15:30)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فرید تو الان تو مرحله فشاری سریع ی پا خوشگل جور کن وارد عملیات شد:v
+
سلام بی اف اف ..

سلام ._.  ! 

خوبی؟(: 

گشنمه ._.
 بادمجون بخور ._.

نوش جونت برا تو نگهش داشتم ._.
گشنمه >_<
اه._.

RE: گفتگوی آزاد ((نسخه 256)) - FARID.SHOMPET - 08-08-2015

نقل قول: فرید تو الان تو مرحله فشاری سریع ی پا خوشگل جور کن وارد عملیات شد:v
بعله...بعله  kaffe2

نقل قول:
فرید تو اگه دختر بودی و تنها دختر روی زمین بودی من بازم نمیگرفتمت:|
واقعا چرا؟  p336

نقل قول: پایه که هستم !

ولی خوب میترسم :|

میگن طرفای ما دزد مزد زیاده !

مخصوصا کوچه خودمون :|

همسایمون دقیقا 5 بار ماشینمون ُ دزدید !

یه دختره هم توی محرم سر کوچه خیابونی که داری میری به طرف شقایق جنوبی هم کشتن !

بازم بگم ؟ :|
شقایق جنوبی؟ سمت مترو؟ چه زمانی؟؟؟؟؟؟

بلوار فردوس که خوبه! ولی در کل تهران و کرج دزد بازار شدن! امروز تو مترو ترسیده بودم! حتی یک نفرم شبیه ادمیزاد نبود! همه یا داهاتی بودن یا تازه به دوران رسیده و...اصن یک وضعی! خدایی تهران و کرج (کرج بیشتر!) به گند کشیده شده. 
حالا بهونه نیار! دوستای من اون طرفا همش بیرونن عصر ها. یک دوستی دارم (دختره!) هر روز بیرونه (خونشون سمت وفاآذر-بلوار فردوس) هست.

RE: گفتگوی آزاد ((نسخه 256)) - Faust - 08-08-2015

واییی >_<

آمپول دارمـ ._.

RE: گفتگوی آزاد ((نسخه 256)) - ʜɪᴅᴅᴇɴ - 08-08-2015

(08-08-2015، 15:32)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-08-2015، 15:30)ภครเ๓ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اسمش سیما س
خیلی دختر خوبیه
16ساله س
عکسش هم دارم

این پسره 14 سالشه ._.
همچیــن میگهـ بی اف پیدا میکنمـ 
انگار خیلی وقتهـ تو این کاراس! -_-
یهـ روز منو غزل داشتیم بازی میکردیم حریفمون یهـ مرد بیستو هشت سالهـ بود بهـ غزل نظر داشت فکر میکرد بزرگهـ هیچی دیگهـ غزلم جَو برش داشت!
تُرشیدِگی تا ایــن حَد! ._.

RE: گفتگوی آزاد ((نسخه 256)) - ţђę ɱąŋ wђǫ şǫɭd ţђę wǫŗɭd - 08-08-2015

(08-08-2015، 15:34)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-08-2015، 15:33)Gang$ta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خاک تو سرم با این دوستام =|
یکی پول نداره
یکی داره مشق مینویسه (خاک تو سرش)
یکیم ک از قبل برنامه چیده
یکی فامیلش مرده

بعد میگن چرا جوونای ما تفریح ندارن
یه حلقه بسکتم ک نداریم محلمون

اصن تو میتونی بدویی ؟‌ Big Grin

کافر همه را ب کیش خود پندارد :V
درسته من انگل ایشتیمام
ولی ورزشکارم هستم Angel
سیکس پکم دارم اونت بسوزه Tongue

RE: گفتگوی آزاد ((نسخه 256)) - ~ CrAzY HuMaN ~ - 08-08-2015

چیه باز گ.آ رو حرمسرا کردین  :|؟

RE: گفتگوی آزاد ((نسخه 256)) - Aiden Pearce - 08-08-2015

(08-08-2015، 15:35)ภครเ๓ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اسمش سیما س
خیلی دختر خوبیه
16ساله س
عکسش هم دارم

این پسره 14 سالشه ._.

شما مشخصات بدین
من می یابم

دختر واس رفع هوس هم داری ؟‌  Big Grin

(08-08-2015، 15:36)Gang$ta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-08-2015، 15:34)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-08-2015، 15:33)Gang$ta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یکی پول نداره
یکی فامیلش مرده

درسته من انگل ایشتیمام
ولی ورزشکارم هستم Angel

بتـ====ـچ |:
من دارم روش کار میکنم |:

RE: گفتگوی آزاد ((نسخه 256)) - FARID.SHOMPET - 08-08-2015

(08-08-2015، 15:31)*مهرناز*♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قرار گزاشتین؟ :|

منم میاما -___-

مسافرتم بریم :>

مسافرت گزوین میریم! به حساب من!  kaffe2

RE: گفتگوی آزاد ((نسخه 256)) - ţђę ɱąŋ wђǫ şǫɭd ţђę wǫŗɭd - 08-08-2015

(08-08-2015، 15:36)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-08-2015، 15:35)ภครเ๓ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اسمش سیما س
خیلی دختر خوبیه
16ساله س
عکسش هم دارم

این پسره 14 سالشه ._.

شما مشخصات بدین
من می یابم

دختر واس رفع هوس هم داری ؟‌  Big Grin

(08-08-2015، 15:36)Gang$ta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یکی پول نداره
یکی فامیلش مرده

درسته من انگل ایشتیمام
ولی ورزشکارم هستم Angel