انجمن های تخصصی  فلش خور
♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ (/showthread.php?tid=57822)

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - ƝeGaЯ - 16-09-2013

نفس!Dodgy
گفتم نخوریشون!تو که خوردیشون از اونروز بچه هام تموم شدن!(:
هی حالـا بوگو چشاشون رنگی بود!مگه به قیافه است!((:

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - *Nafas* - 16-09-2013

(16-09-2013، 17:20)*!*karola*!* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سیلآم دوبآرِع .. (:

من دوشت دالمRolleyes

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - Snow-Girl - 16-09-2013

(16-09-2013، 17:17)happy girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-09-2013، 17:15)گل نار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-09-2013، 17:14)happy girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: چ شده شی شی واضح بحرفDodgy10درصد دیه اخطار که نوموخوای؟

چی شده که نداره فقط اونایی که باید بفهمن با خوندن پروفایلم میفهمن

منم از اونام که باید بفهمم؟

نه عزیزم تو که گلی Sleepy

نفسی به احتمال 99 درصد منم جزئشون

مهم نیس برام

تو بگو بده دوستای خوبی دارم هنوز که پشتم باشن در هر شرایطی !

البته گاهی شک میکنم . .

خدافظ نگار

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - T A R A - 16-09-2013

(16-09-2013، 17:21)گل نار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-09-2013، 17:20)*!*karola*!* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سیلآم دوبآرِع .. (:

من دوشت دالمRolleyes

چیو؟ :|

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - ƝeGaЯ - 16-09-2013

نفس کار دست خودم دادم!*___*
گفتم شوور میخوام حالـا همه پسرا پ.خ میدن!
عاقا غلط کردم!شکر خوردم!/:
دیگـه واقعا بابای!مامانم اشکمُ در میاره بخدا!):

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - *Nafas* - 16-09-2013

(16-09-2013، 17:21)ƝeGaЯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نفس!Dodgy
گفتم نخوریشون!تو که خوردیشون از اونروز بچه هام تموم شدن!(:
هی حالـا بوگو چشاشون رنگی بود!مگه به قیافه است!((:

جیگیلی جیگیلی اخماتو وا کن
اوهع!
نترس واس توم گذاشتمAngel
اوهوم به قیافه ستSleepy

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - Mïņ̃†êR - 16-09-2013

علی اصغر:تارار ضعیفه ی من کجا بودی بی تو زندگی صفا ندارهHeart

نقل قول: نفسی به احتمال 99 درصد منم جزئشون

مهم نیس برام

البته گاهی شک میکنم . .

خدافظ نگار

دختر چی میگی تو؟
من با یکی دیگه دعوام شده بخدا منظورم تو نبودی

(16-09-2013، 17:22)Snow-Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-09-2013، 17:17)happy girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-09-2013، 17:15)گل نار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-09-2013، 17:14)happy girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: چ شده شی شی واضح بحرفDodgy10درصد دیه اخطار که نوموخوای؟

چی شده که نداره فقط اونایی که باید بفهمن با خوندن پروفایلم میفهمن

منم از اونام که باید بفهمم؟

نه عزیزم تو که گلی Sleepy

نفسی به احتمال 99 درصد منم جزئشون

مهم نیس برام

البته گاهی شک میکنم . .

خدافظ نگار
هان؟
مگه چی شده اینجا؟!
اهههههههههههه یکی به من بتوضیحهDodgy

(16-09-2013، 17:22)*!*karola*!* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-09-2013، 17:21)گل نار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سیلآم دوبآرِع .. (:

من دوشت دالمRolleyes

چیو؟ :|
بمیرلدفا!
این همه ابراز علاقه کردمDodgy
(16-09-2013، 17:22)ƝeGaЯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نفس کار دست خودم دادم!*___*
گفتم شوور میخوام حالـا همه پسرا پ.خ میدن!
عاقا غلط کردم!شکر خوردم!/:
دیگـه واقعا بابای!مامانم اشکمُ در میاره بخدا!):

باشه برو فدات شم
جوابشونو ندع

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - βΑllεяiηΑ♡ - 16-09-2013

=)
سلام..

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - T A R A - 16-09-2013

اَصغَری میدونَم زِندِگی بی مَن صَفآ نَدآرِع .. ^___^
هَمینجآ بودَم دیه .. :|

نَفَسی مَنَن دوسِت دآرَم کِصآفَت .. ^_^

سیلآم فآطی .. Sad