انجمن های تخصصی  فلش خور
گُـفــتُــگـ ــ ـ ــوے آزآב نَـ ـ ــســפֿِــﮧ ے صـב و نـوב شـِش..!ツ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گُـفــتُــگـ ــ ـ ــوے آزآב نَـ ـ ــســפֿِــﮧ ے صـב و نـوב شـِش..!ツ (/showthread.php?tid=163321)

RE: گُـفــتُــگـ ــ ـ ــوے آزآב نَـ ـ ــســפֿِــﮧ ے صـב و نـوב شـِش..!ツ - ЯØறдητ!c✘ G!гL - 22-08-2014

nemishnasamet

RE: گُـفــتُــگـ ــ ـ ــوے آزآב نَـ ـ ــســפֿِــﮧ ے صـב و نـوב شـِش..!ツ - saba 3 - 22-08-2014

گُـفــتُــگـ ــ ـ ــوے آزآב نَـ ـ ــســפֿِــﮧ ے صـב و نـوב شـِش..!ツ 26

RE: گُـفــتُــگـ ــ ـ ــوے آزآב نَـ ـ ــســפֿِــﮧ ے صـב و نـوב شـِش..!ツ - t★r G!RL$ - 22-08-2014

(22-08-2014، 18:36)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-08-2014، 18:34)××HappY GirL×× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-08-2014، 18:30)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واقعا اکثرشونم توزردن

همش دروغ و چرتو پرت میگن

بعله بد دلم پره ها تاحالا پنج تا داشتم د

فقط اولی اونم یه ذره ادم بود

بقیشون که قاطی پاتی داشتن از بس سرشون شلوغ بود

عزيزم وختي كسي باحات نميحرفه پا برهنه نپر وسط |:

آفرين به تو 5 تا داشتي كه داشتي به ما چه ؟
نمونه

الا منظورمو فهمیدین یکی مث ایشون تازه وقتیم که اومدم یکی از حضار به ظاهر محترم اون روزم که اون موقع بود یه چیزی گفت که هر کدومتون جای من بودین

میخواستین بزنین ..............تو دهنش

یه راه حل پیشنهاد کنین
ببین صبا جان این یه رسم و سنتیه بین فلش خوریا.به تازه واردا محل نمی دن وقتی هم که سر حرف رو باز می کنن می زنن تو ذوقشون منم اولا که اومده بودم گ.آ باهام مثل تو رفتار می کردن منم خیلی بهم بر میخورد حتی چن بار به سرم زد از فلش خور تا ابد برم ولی تحمل کردم و با خودم گفتم اونی که مشکل داره باید بره نه من که فقط خواستم با بقیه حرف بزنم پس موندم تا شدم از برور
بچ قدیم دیگه هم کسی باهام اون طوری حرف نمیزنه

RE: گُـفــتُــگـ ــ ـ ــوے آزآב نَـ ـ ــســפֿِــﮧ ے صـב و نـوב شـِش..!ツ - saba 3 - 22-08-2014

(22-08-2014، 18:44)ЯØறдητ!c✘ G!гL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

nemishnasamet
تو این دنیا هیچ کس هیچ کسو نمیشناسه

ادما اون طور که نشون میدن نیستن

دنیای کثیفیه

RE: گُـفــتُــگـ ــ ـ ــوے آزآב نَـ ـ ــســפֿِــﮧ ے صـב و نـوב شـِش..!ツ - ◄Iяαи► - 22-08-2014

(22-08-2014، 18:43)××HappY GirL×× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هوووووف *-_-*

اعصاب نميزارن كهــــ {!}

دافظ ...

راستي دنيا خودتو درگيرش نكن مجردي فاز توپ تري داره ة //:

بآشه ._.

RE: گُـفــتُــگـ ــ ـ ــوے آزآב نَـ ـ ــســפֿِــﮧ ے صـב و نـوב شـِش..!ツ - ✘v!☻lent girl✘ - 22-08-2014

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
~ { بنفــــــــ✘ــش } ~

سپاس >_<

(22-08-2014، 18:45)@yeganeh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-08-2014، 18:36)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-08-2014، 18:34)××HappY GirL×× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-08-2014، 18:30)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واقعا اکثرشونم توزردن

همش دروغ و چرتو پرت میگن

نمونه

الا منظورمو فهمیدین یکی مث ایشون تازه وقتیم که اومدم یکی از حضار به ظاهر محترم اون روزم که اون موقع بود یه چیزی گفت که هر کدومتون جای من بودین

یه راه حل پیشنهاد کنین
ببین صبا جان این یه رسم و سنتیه بین فلش خوریا.به تازه واردا محل نمی دن وقتی هم که سر حرف رو باز می کنن می زنن تو ذوقشون منم اولا که اومده بودم گ.آ باهام مثل تو رفتار می کردن منم خیلی بهم بر میخورد حتی چن بار به سرم زد از فلش خور تا ابد برم ولی تحمل کردم و با خودم گفتم اونی که مشکل داره باید بره نه من که فقط خواستم با بقیه حرف بزنم پس موندم تا شدم از برور
چه رسم مزخرفی

هعیییییییمن تو جای قبلی که بودم این طور نبود

اونجا رو به خاطر مدیرش بستن

خیلی خوب بود همه جنبه شون بالا بود

حرفاشونم مث اینا نبود

ببخشید یگانه جون شما چن وقته عضوین

به لینک زیر مراجعه کنین تا بیشترhttp://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=143004 ارزش زندگیتونو بدونین و کمتر ناشکری کنین سپاس فراموش نشهههههههه

گُـفــتُــگـ ــ ـ ــوے آزآב نَـ ـ ــســפֿِــﮧ ے صـב و نـوב شـِش..!ツ 26

خخخخخخخخخخخخچه باحال اداشو در اوردهههههه

RE: گُـفــتُــگـ ــ ـ ــوے آزآב نَـ ـ ــســפֿِــﮧ ے صـב و نـوב شـِش..!ツ - Mïņ̃†êR - 22-08-2014

هعیbathtime

RE: گُـفــتُــگـ ــ ـ ــوے آزآב نَـ ـ ــســפֿِــﮧ ے صـב و نـوב شـِش..!ツ - t★r G!RL$ - 22-08-2014

(22-08-2014، 18:47)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-08-2014، 18:45)@yeganeh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واقعا اکثرشونم توزردن

همش دروغ و چرتو پرت میگن

نمونه

یه راه حل پیشنهاد کنین
چه رسم مزخرفی

هعیییییییمن تو جای قبلی که بودم این طور نبود

اونجا رو به خاطر مدیرش بستن

خیلی خوب بود همه جنبه شون بالا بود

حرفاشونم مث اینا نبود

ببخشید یگانه جون شما چن وقته عضوین

به لینک زیر مراجعه کنین تا بیشترhttp://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=143004 ارزش زندگیتونو بدونین و کمتر ناشکری کنین سپاس فراموش نشهههههههه
من 2013 با فلش آشنا شدم دو تا اکانت هم از 2013 دتشتم ولی رمزشون یادم رفت حالا با این اکانت 4 ماهه عضوم

RE: گُـفــتُــگـ ــ ـ ــوے آزآב نَـ ـ ــســפֿِــﮧ ے صـב و نـوב شـِش..!ツ - ЯØறдητ!c✘ G!гL - 22-08-2014

Adzma haminan
ag beheshon nyaz
dashte bashi tanat
mizaran,saret be zendegye
khodet bash
in ye rahe hale,man hichvaght
inja baham bad barkhord nashode
chon poshtam garme