انجمن های تخصصی  فلش خور
♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ (/showthread.php?tid=57822)

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - T A R A - 16-09-2013

بآشه شیوآیی .. (:

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - ღSηow Princessღ - 16-09-2013

به به تــآرا خآنومـ چه عجب!

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - Mïņ̃†êR - 16-09-2013

نقل قول: تو الان 4 تا دیه میخوای زود باش اسپم بده زود باش بدو
تا از شرت خلاص شیم

واقعا؟بدم///

نفس اماره میگه اسپمبدم

نفس لوامه میگه اسپم ندم

تارا یه شکلک دارم برات هلو اینا:این دوستمه تورو دیده به من میگه

♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ 266

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - Mason - 16-09-2013

تارا اواتارت تو حلقم =)
عوضش کن :|

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - T A R A - 16-09-2013

پَری ^____^

عِجقَم .. (:

دِلَم میخوآد فوشِت بِدَم کِثآفَت... (:

(16-09-2013، 18:20)happy girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول:

تارا یه شکلک دارم برات هلو اینا:این دوستمه تورو دیده به من میگه

♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ 266

وآه وآه چه پُرو اَصغَر بِزَن لِهِش کُن !
(16-09-2013، 18:21)✖♥♀ LØVЄ !s √♥✖ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تارا اواتارت تو حلقم =)
عوضش کن :|

وآسِع چی؟ :|

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - ღSηow Princessღ - 16-09-2013

سَلـآمـ

تــآرا چـِرآعـ؟Undecided

پروفایلو بخونید!Big Grin

حـآلـ نکنیدRolleyes

(16-09-2013، 18:23)paria/1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تــآرا چـِرآعـ؟Undecided

دِلَم بَرآت تَنگیدِع .. (:

مـنـ تــآرا ونَفَسـ رو بیشـ تـَر از هَـر کَـسـی دوست دارَمـ و روشـونـ حَسآسَمـ×ــ!

اَگـه فِک میکُنـی خِیلـی مُثبَتـی سَمتـه مـآ نَیـآ!

اَگـه فِک میکُنـی رو مُخـی سَمتـه مـآ نَیـآ!

اَگـه بی اَدَبـی سَمته مـآ نَیـآ!

اَگـه پـآستوریزه ای سَمته مـآ نیـآ!

اَگـه بی جنبـه ای سمته مـآ نَیـآ!

پَری خِیلی گُلی .. (:

میخوآمِت بَد .. :|

کی بَست؟ :|

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - Mason - 16-09-2013

تارا اخه خوشم نمیا یه حجوریه دخدره بیخیال ..
اصن به من چه ؟ =)

(16-09-2013، 18:24)*!*karola*!* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-09-2013، 18:23)paria/1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تــآرا چـِرآعـ؟Undecided

دِلَم بَرآت تَنگیدِع .. (:

مـنـ تــآرا ونَفَسـ رو بیشـ تـَر از هَـر کَـسـی دوست دارَمـ و روشـونـ حَسآسَمـ×ــ!

اَگـه فِک میکُنـی خِیلـی مُثبَتـی سَمتـه مـآ نَیـآ!

اَگـه فِک میکُنـی رو مُخـی سَمتـه مـآ نَیـآ!

اَگـه بی اَدَبـی سَمته مـآ نَیـآ!

اَگـه پـآستوریزه ای سَمته مـآ نیـآ!

اَگـه بی جنبـه ای سمته مـآ نَیـآ!

پَری خِیلی گُلی .. (:

میخوآمِت بَد .. :|

کی بَست؟ :|
من :|

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - black devil - 16-09-2013

اهـ ـ ـ ـ ـ ـم اِهـ ـ ـ ـم! :|

(16-09-2013، 18:40)black devil نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اهـ ـ ـ ـ ـ ـم اِهـ ـ ـ ـم! :|
بُــز :}