انجمن های تخصصی  فلش خور
گــفــتـگـوی آزاد نـســخـه 143 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گــفــتـگـوی آزاد نـســخـه 143 (/showthread.php?tid=119846)

RE: گــفــتـگـوی آزاد نـســخـه 143 - Dead Silence - 15-06-2014

فـآطی !؟ConfusedConfused

چطـوره حـالش؟

RE: گــفــتـگـوی آزاد نـســخـه 143 - † αƖιєη † - 15-06-2014

(15-06-2014، 11:25)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 11:22)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدافظ !

خوش بگذره بدون من ._.

منم برم ! :|

ایمآن واسه شب عرق بیآر بخوریم قشنگ برقصیم ! دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گــفــتـگـوی آزاد نـســخـه 143 27

من چه مجلس گرم کنیم ! دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از اون تلخـآش نیـآر ..

تند باشــه ! -_-  |:

سیگـآر بـرگ هـم بـیآر جـو مـی ده ! |:

قیـلـون هـم مـورد نـدآرع |:

بــآی !!

RE: گــفــتـگـوی آزاد نـســخـه 143 - GαяBagє Gιяℓ - 15-06-2014

حالا وقت رقص تانگو عروس دوماده ^_^

RE: گــفــتـگـوی آزاد نـســخـه 143 - Mσηѕтєя Gιяℓ - 15-06-2014

(15-06-2014، 11:27)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 11:25)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 11:22)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدافظ !

خوش بگذره بدون من ._.

ایمآن واسه شب عرق بیآر بخوریم قشنگ برقصیم ! دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من چه مجلس گرم کنیم ! دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همین الـان زنگــــ میزنم 10 تـآ خیــک عرق بیـارن .. ..

جوان مجلس کجـآست ؟>؟؟؟

مـا الـان 3 ماهه عرق نخوردیم . الکل بدنمون پـایینه . امشب میخوایم یه دیگ عرقو سَر بکشیم .
هوووووووووووووووووو!!!!!!!!!!!!! :0
عروسی دختره منو خراب نکنین! :|
برین خونه خودتون بخورین! :|

RE: گــفــتـگـوی آزاد نـســخـه 143 - Thyme - 15-06-2014

(15-06-2014، 11:27)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدافظ !

خوش بگذره بدون من ._.

همین الـان زنگــــ میزنم 10 تـآ خیــک عرق بیـارن .. ..

جوان مجلس کجـآست ؟>؟؟؟

مـا الـان 3 ماهه عرق نخوردیم . الکل بدنمون پـایینه . امشب میخوایم یه دیگ عرقو سَر بکشیم .

خــآک بر سر جفتتـــون !
احمد به فآطی میگم !
×_×

RE: گــفــتـگـوی آزاد نـســخـه 143 - šhεïdα - 15-06-2014

123123

کوجآ پریا من تازه ارکست خبر کردَمــ!!

RE: گــفــتـگـوی آزاد نـســخـه 143 - Navisa. - 15-06-2014

(15-06-2014، 11:24)PISHY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 11:20)Apple 50 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 11:14)PISHY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 11:13)Apple 50 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[quote='PISHY' pid='2012492' dateline='1402819825']
سلام بر اجی گوگولی خودم
كيانا اون روز فرين كمونده بود منو بزنه! :|
[/quote

اوخی..چرا¿
تو قسمت فرهنگي داشتم موضوع هنر ميزاشتم كه
از دستم ناراحت شد
اخر كه بهش گفتم سحرم
و اينكه نميخوام جاتو بگيرم ولم كرد
وگرنه يه دست از پشت مانيتور منو ميزد

اخی الهی
ناراحت نشو
فرین کلا حساسه
اخی...
ولش کن اجی گلم
چ خفرا¿
از اين به بعد پري ميخواد بياد تو پروفايل من

شريكي از يه پروفايل استفاده كنيم ^__^

RE: گــفــتـگـوی آزاد نـســخـه 143 - amaya nanaz - 15-06-2014

(15-06-2014، 11:25)ღSnow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فاطی بدونه تو که نمیشه..!

جمع کنی مراسمو من باید برم..!Dodgy

حالا تو میخوای بری ما باید مراسمو جمع کنیم!!!!!!!!!!!!!!!

RE: گــفــتـگـوی آزاد نـســخـه 143 - Thyme - 15-06-2014

(15-06-2014، 11:28)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدافظ !

خوش بگذره بدون من ._.

از اون تلخـآش نیـآر ..

تند باشــه ! -_-  |:

سیگـآر بـرگ هـم بـیآر جـو مـی ده ! |:

قیـلـون هـم مـورد نـدآرع |:

بــآی !!

مستهجـــن
!!
هع
=)

RE: گــفــتـگـوی آزاد نـســخـه 143 - Δ.н.ο.υ.я.Δ - 15-06-2014

فردا بازی ایران و نیجریه|: