انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگوی آزاد نسخه ۳۴۰ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگوی آزاد نسخه ۳۴۰ (/showthread.php?tid=280009)

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۴۰ - Sirvan10_a - 21-03-2020

اخ جون تولد

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۴۰ - *Aɴѕel* - 21-03-2020

سلاممممم

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۴۰ - م‍حمّد - 21-03-2020

(21-03-2020، 0:05)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-03-2020، 0:01)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خودت نبودی میگفتی اردبیل نرو !!
بابا من باهاتم من دست به دعوام خوبه دوتا بخورم یکی میرنم اونجاهم نفس هست حمایت میکنه
اتفاقا منم جنگجویم !
با دهن میرم تو مشت و لگد بقیه ناک اوتشون میکنم

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۴۰ - لــــــــــⓘلی - 21-03-2020

(20-03-2020، 23:54)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"S-T-I-N"
اجی قر تو کمرم مونده
اونقده دوست داشتم بیام تولدت بترکونم...هعیییی

اره بخدا تهران بودی راه مینداختمت

(21-03-2020، 0:05)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-03-2020، 0:01)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بابا من باهاتم من دست به دعوام خوبه دوتا بخورم یکی میرنم اونجاهم نفس هست حمایت میکنه

(21-03-2020، 0:05)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-03-2020، 0:03)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچه ها یه سوال می پرسم جواب بدین یعنی نظر بدین

الان هم دکتر هم پدر مادرم میخوان منو از عمل برگردونن میگن خطر داره اگه عمل هم نشی هیچی نمیشه قرصم لازم نداری

ولی من به خاطره فوتبال باید این قلب رو درست کنم وگرنه به عشقه زندگیم یعنی فوتبال نمیرسم

حالا شما بگید من درست فکر میکنم یا غلط

ول کن فوتبالو !

محمد فوتبال برای من زندگی من سه بار پام در رفته سرم شکسته دستمم یه بار شکسته همشم به خاطره فوتبال

اگه با عمل هیچ مشکلی پیش نیاد که هیچ.
ولی بنظرم اعلی رو قربان عالی نکن

بچه ها اگه اجیل خریدین بیارید باهم بخوریم.
تک خوری عامل بیماریهاست

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۴۰ - Ɗєя_Mσηɗ - 21-03-2020

(21-03-2020، 0:33)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-03-2020، 23:54)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"S-T-I-N"
اجی قر تو کمرم مونده

:-|

(21-03-2020، 0:34)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-03-2020، 0:05)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-03-2020، 0:03)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچه ها یه سوال می پرسم جواب بدین یعنی نظر بدین

الان هم دکتر هم پدر مادرم میخوان منو از عمل برگردونن میگن خطر داره اگه عمل هم نشی هیچی نمیشه قرصم لازم نداری

ولی من به خاطره فوتبال باید این قلب رو درست کنم وگرنه به عشقه زندگیم یعنی فوتبال نمیرسم

حالا شما بگید من درست فکر میکنم یا غلط

ول کن فوتبالو !

محمد فوتبال برای من زندگی من سه بار پام در رفته سرم شکسته دستمم یه بار شکسته همشم به خاطره فوتبال

اگه با عمل هیچ مشکلی پیش نیاد که هیچ.
ولی بنظرم اعلی رو قربان عالی نکن

تک خوری عامل بیماریهاست

ادرس بدید پیک کنیم براتون! Big Grin

(21-03-2020، 0:38)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-03-2020، 0:33)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"S-T-I-N"
اجی قر تو کمرم مونده

:-|

Big Grin Big Grin
نمیومدی ینی؟؟ Undecided

(21-03-2020، 0:39)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-03-2020، 0:34)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تک خوری عامل بیماریهاست

اون یک درصد شوق ارسال چیز میز رو فراهم کرده؟
با پهپاد بفرست فقط!

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۴۰ - Ɗєя_Mσηɗ - 21-03-2020

@"S-T-I-N"
چرا با کله میومدم
پایتم اجی:-P
عصر جدید میبینی؟

(21-03-2020، 0:41)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-03-2020، 0:39)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تک خوری عامل بیماریهاست

اون یک درصد شوق ارسال چیز میز رو فراهم کرده؟
با پهپاد بفرست فقط!

پهپادمون خراب شد Undecided

(21-03-2020، 0:42)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"S-T-I-N"
چرا با کله میومدم
پایتم اجی:-P
عصر جدید میبینی؟

ارع دارم میبینم Big Grin
خیلی خوبن لعنتیااا Cool