انجمن های تخصصی  فلش خور
↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ (/showthread.php?tid=50238)

RE: ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ - mfire44 - 25-08-2013

(25-08-2013، 20:47)barbara 2013 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همه اينجا خيلى با ادبن كه جواب سلام بلدنDodgy
از جمله خودت.

RE: ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ - Mïņ̃†êR - 25-08-2013

khosh

RE: ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ - ☆★ super star★☆ - 25-08-2013

(25-08-2013، 20:52)mfire44 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-08-2013، 20:47)barbara 2013 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از جمله خودت.
منظورم ت نبودى كهDodgy

RE: ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ - Hamidreza jefri HHH - 25-08-2013

یه سریا هم خیلی خودشونو دس بالا میگیرن
خیلی هم با خودشون حال میکنن
طوری که من فک میکنم الان دو نفر میشن :|

RE: ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ - FARID.SHOMPET - 25-08-2013

نقل قول: داش از من به تو نصیحت دیگه این حرفو جایی نزن
مسخرت میکنن :|
یه سری نامرد به خاطر رابطه ی صمیمیم با یه دختره هر چی بد بود هم از من بود هم از اون گفتن
رفیقام نامرد بودن اون موقع
دشمنا به دادم رسیدن

اره داداش
ما انقدر از پشت خوردیم دیگه جای خالی پشتمون کمه
زندگیه ما اینه
چای داغ و یه مارلبوروی ک.... قرمز

اقا من که نمی دونم خودت در گذشته چی کشیدی! من میگم اون هنگام رفتارت کمه کم همیشه جلوی من یکی که خوب بود و با کسی درگیری نداشتی. اکنون هم تمام گفته ی من این هست که باید خونسرد باشی توی مدیریت.

RE: ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ - mfire44 - 25-08-2013

(25-08-2013، 20:53)barbara 2013 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-08-2013، 20:52)mfire44 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از جمله خو دت.
منظورم ت نبودى كهDodgy
پس چرا جواب نمیدی؟؟؟

RE: ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ - Mïņ̃†êR - 25-08-2013

بچه ها من برم بای Big GrinBig Grin

RE: ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ - M.K.N - 25-08-2013

(25-08-2013، 20:51)Hamidreza jefri HHH نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: آره اخه حمید یک یا دو ساله پیش باحال تر بود. یه پسر با ادب و دوست داشتنی
داش از من به تو نصیحت دیگه این حرفو جایی نزن
مسخرت میکنن :|
یه سری نامرد به خاطر رابطه ی صمیمیم با یه دختره هر چی بد بود هم از من بود هم از اون گفتن
رفیقام نامرد بودن اون موقع
دشمنا به دادم رسیدن
اره داداش
ما انقدر از پشت خوردیم دیگه جای خالی پشتمون کمه
زندگیه ما اینه
چای داغ و یه مارلبوروی ک.... قرمز
↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ 281
یعنی همون موقعی که من مدرسمو عوض کردم اینجوری شدیا
نکن برادر من نکن
یعنی من فقط دستم به اون ممد حیدری برسهDodgy

RE: ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ - ☆★ super star★☆ - 25-08-2013

(25-08-2013، 20:48)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: همه اينجا خيلى با ادبن كه جواب سلام بلدن↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ 281
شما اندیشه کن همه بخوان پاسخ سلام و درود رو بدن. چی میشه!؟ همش از نخست تا پایان سلام و احوال پرسی میشه پس همه سپاس میزنن.
كسى  سپاس نزدDodgy

RE: ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ - M.K.N - 25-08-2013

(25-08-2013، 20:54)happy girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچه ها من برم بای Big GrinBig Grin
خداحافظ نفسمHeart