انجمن های تخصصی  فلش خور
↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ (/showthread.php?tid=50238)

RE: ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ - P e D i - 25-08-2013

سلاااااااااااااااااااااااااااااااااااااام

RE: ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ - ☆★ super star★☆ - 25-08-2013

(25-08-2013، 21:02)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: كسى  سپاس نزد↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ 283
پس من ناکسمDodgy
فقط ت زدى بقيه كه  نزدنDodgy

RE: ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ - P e D i - 25-08-2013

یکی نیس با من بحرفه

RE: ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ - Hamidreza jefri HHH - 25-08-2013

نقل قول: حالا ممد شد خوبه من شدم بده؟؟Dodgy
نامرد 1. اونموقع خبر نداشتم
تو به من گفتی و من نیومدم؟
بعدشم رفیقی که ببرتت سمت دود رفیقه؟Dodgy
اگه این رفاقته پس من اصلا رفیق خوبی نبودم برات
من اینو نگفتم
در ضمن من خودم دودو انتخاب کردم :|
حتی سروش با این که رفیق مجازیمه یه مدت ازم خبری نشه بهم زنگ میزنه یا اس میده
تو که دوسال باهام همکلاسی بودی :/
خیلی زور داره ناموسا

(25-08-2013، 21:05)barbara 2013 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-08-2013، 21:02)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: كسى  سپاس نزد↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ 283
پس من ناکسمDodgy
حالا واسه سپاس ندادن میخواد خون به پا کنه :|

RE: ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ - ☆★ super star★☆ - 25-08-2013

(25-08-2013، 21:05)pedram021 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام

RE: ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ - FARID.SHOMPET - 25-08-2013

رز خدا به داد عموت برسه پس. چی میکشه از دست دختره. شاید نکته ی مثبتش خوشگلیش باشه چون معمولا دخترایی که کار خونه بلد نیستن دخترای خوشگل و جذابی هستنBig Grin

RE: ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ - M.K.N - 25-08-2013

(25-08-2013، 21:06)Hamidreza jefri HHH نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من اینو نگفتم
خیلی زور داره ناموسا
یعنی خدایی تو نمیدونستی موبایلمو ازم گرفته بودن؟
منکه شاهکارمو تو پارک بهت گفتم
تو انتخاب کردی درست ممد چرا جلوتو نگرفت؟؟؟
مگه نمیگی خیلی با مرامه؟ پس چرا اونموقع جلوتو نگرفت؟

(25-08-2013، 21:06)Hamidreza jefri HHH نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من اینو نگفتم
خیلی زور داره ناموسا

(25-08-2013، 21:05)barbara 2013 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پس من ناکسمDodgy
حالا واسه سپاس ندادن میخواد خون به پا کنه :|
تف:|

(25-08-2013، 21:07)barbara 2013 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-08-2013، 21:05)pedram021 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام

با من دوس میشی؟

RE: ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ - Wanton - 25-08-2013

(25-08-2013، 21:08)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رز خدا به داد عموت برسه پس. چی میکشه از دست دختره. شاید نکته ی مثبتش خوشگلیش باشه چون معمولا دخترایی که کار خونه بلد نیستن دخترای خوشگل و جذابی هستنBig Grin
کتاب " تجارب دختر بازی"

نوشته فرید ****** Big Grin