انجمن های تخصصی  فلش خور
لطیفه جدید،جوک،جک،باحال،خنده دار،طنز - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: مطالب طنز و خنده دار (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=76)
+---- موضوع: لطیفه جدید،جوک،جک،باحال،خنده دار،طنز (/showthread.php?tid=20)

RE: لطیفه - キム尺刀ム乙 - 15-06-2012

موشموشک جواب سوال اولت رو که همه می دونن ولی جواب سوال بعدیت اینه هرمیخی سرش تیزه تهش پخه درسته؟HeartHeartHeartHeartTongueTongueTongueTongueTongueچشم همه ی کسایی که نگفتن کور

RE: لطیفه - hanye - 16-06-2012

اييييول خيلي باحال بود اينم برادل تو يه روزازقضنفرومي پرسن مي دوني امام حسين كجادفنه؟مي گه نه مي گن كربلا قضنفر:خوش به سعادتشWinkWink

RE: لطیفه - AFEE BOZORG - 16-06-2012

یه روز یارو یه پلیس میکشه زنگ میزنه 110
میگه:هاهاهاهاهاها صد و نه تا شدیدBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

RE: لطیفه - taha1154 - 16-06-2012

پلیسی به یک مرد روستایی گفت تو چقدر لهجه داری مرد گفت به خدا ندارم
اگه باور نمیکنی بیا لباسم را بگرد

RE: لطیفه - ZUSE - 18-06-2012

ﺧﺮ ﮐﺮﺩﻥ ﭼﯿﺴﺖ ؟
ﺍﯾﺠﺎﺩ ﺍﻋﺘﻤﺎﺩ ﺑﻪ ﻧﻔﺲ ﮐﺎﺫﺏ ﺩﺭ ﻓﺮﺩ ، ﺑﺮﺍﯼ
ﺍﻧﺠﺎﻡ ﮐﺎﺭﯼ ﺍﺣﻤﻘﺎﻧﻪ!
●●●●●●●●●●●●●●●●●●
ﺿﺮﺏ ﺍﻟﻤﺜﻞ ﺟﺪﯾﺪ
“ﻧﻪ ﺧﻮﺭﺩﯾﻢ ﻧﻮﻥ ﮔﻨﺪﻡ ،ﻧﻪ ﺩﯾﺪﯾﻢ ﺩﺳﺖ
ﻣﺮﺩﻡ! ”
●●●●●●●●●●●●●●●●●●
ﺗﻮﺟﻪ:ﺍﻣﺘﺤﺎﻧﺎﺕ ﺍﺯ ﺁﻧﭽﻪ ﺩﺭ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﺍﻣﺘﺤﺎﻧﯽ
ﻣﯽ ﺑﯿﻨﯿﺪ ﺑﻪ ﺷﻤﺎ ﻧﺰﺩﯾﮑﺘﺮﻧﺪ
●●●●●●●●●●●●●●●●●●
ﺩﺭ ﺳﻪ ﺣﺎﻟﺖ ﻣﯿﺘﻮﻧﯽ ﺑﺮﺍﯼ“ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ”ﻣﻬﻢ
ﺑﺎﺷﯽ:
۱٫ﺧﻮﺷﮕﻞ ﺑﺎﺷﯽ
۲٫ﭘﻮﻟﺪﺍﺭ ﯾﺎ ﻣﺸﻬﻮﺭ ﺑﺎﺷﯽ
۳٫ﺑﻤﯿﺮﯼ!
●●●●●●●●●●●●●●●●●●

ﺣﯿﻒ ﻧﻮﻥ ﻣﯽ ﺭﻩ ﻋﯿﺎﺩﺕ ﻣﺎﺩﺭﺯﻧﺶ.ﻣﯽ
ﭘﺮﺳﻪ“ﺑﻬﺘﺮﯼ؟”
ﻣﺎﺩﺭﺯﻧﺶ ﻣﯽ ﮔﻪ“ :ﺗﺒﻢ ﻗﻄﻊ ﺷﺪﻩ ﻭﻟﯽ
ﮔﺮﺩﻧﻢ ﻫﻨﻮﺯ ﺩﺭﺩ ﻣﯽ ﮐﻨﻪ”…
ﺣﯿﻒ ﻧﻮﻥ ﻣﯽ ﮔﻪ“ :ﺍﻧﺸﺎﺍﻟﻠﻪ ﺍﻭﻥ ﻫﻢ ﻗﻄﻊ
ﻣﯽ ﺷﻪ”!
●●●●●●●●●●●●●●●●●●
ﯾﺎﺩﻡ ﺁﯾﺪ ﺭﻭﺯ ﺩﯾﺮﯾﻦ
ﺧﻮﺏ ﻭﺷﯿﺮﯾﻦ
ﺍﻭﻝ ﺗﺮﻡ
ﻭﻗﺖ ﺑﺴﯿﺎﺭ ﺩﺭﺱ ﺍﻧﺪﮎ…
ﺣﺎﻝ ﺍﯾﻨﮏ ﺭﻭﺯ ﺁﺧﺮ
ﺭﻭﺯ ﺗﻠﺦ ﺍﻣﺘﺤﺎﻧﺎﺕ
ﺁﺧﺮ ﺗﺮﻡ
ﻭﻗﺖ ﺍﻧﺪﮎ
ﺩﺭﺱ ﺑﺴﯿﺎﺭ ، ﺩﺭﺱ ﺑﺴﯿﺎﺭ ، ﺩﺭﺱ ﺑﺴﯿﺎﺭ!
●●●●●●●●●●●●●●●●●●
ﺗﻮﯼ ﺭﺳﺘﻮﺭﺍﻥ، ﻟﯿﻮﺍﻥ ﺭﻭ ﺑﺮ ﻋﮑﺲ ﮔﺬﺍﺷﺘﻪ
ﺑﻮﺩﻧﺪ ﺭﻭﯼ ﻣﯿﺰ
ﺣﯿﻒ ﻧﻮﻥ ﻣﯽ ﺭﻩ ﻣﯽ ﻧﺸﯿﻨﻪ ﺳﺮ ﻣﯿﺰ، ﻣﯽ
ﮔﻪ:
“ﺍﯾﻦ ﭼﻪ ﻟﯿﻮﺍﻧﯿﻪ ﮐﻪ ﺳﺮ ﻧﺪﺍﺭﻩ؟”!
ﺑﺮ ﻋﮑﺴﺶ ﻣﯽ ﮐﻨﻪ، ﻣﯽ ﮔﻪ:
“ﭼﻪ ﺟﺎﻟﺐ!ﺗﻪ ﻫﻢ ﻧﺪﺍﺭﻩ”!
●●●●●●●●●●●●●●●●●●
ﻏﻀﻨﻔﺮ ﻣﯿﺮﻩ ﺭﺳﺘﻮﺭﺍﻥ ﻣﯿﮕﻪ:ﺟﻮﺟﻪ
ﺩﺍﺭﯾﻦ ؟
ﮔﺎﺭﺳﻮﻥ:ﺁﺭﻩ
ﻣﯿﮕﻪ:ﺩﻭﻧﺶ ﺑﺪﯾﻦ ﻧﻤﯿﺮﻩ!
●●●●●●●●●●●●●●●●●●
ﺣﯿﻒ ﻧﻮﻥ ﻣﯽ ﺭﻩ ﻫﺘﻞ
ﺻﺒﺢ ﺭﻭﺯ ﺍﻭﻝ ﻣﯽ ﺭﻩ ﺗﻮﯼ ﺭﺳﺘﻮﺭﺍﻥ ﻫﺘﻞ
ﺻﺒﺤﺎﻧﻪ ﺑﺨﻮﺭﻩ
ﻣﯽ ﺑﯿﻨﻪ ﺭﻭﯼ ﺗﺎﺑﻠﻮ ﻧﻮﺷﺘﻪ“ :ﺍﺯ ﺳﺎﻋﺖ ۷ ﺍﻟﯽ
۱۱ ﺻﺒﺤﺎﻧﻪ…
ﺍﺯ ﺳﺎﻋﺖ ۱۱ ﺍﻟﯽ ۵ ﻧﺎﻫﺎﺭ ﻭ ﺍﺯ ﺳﺎﻋﺖ ۵ ﺍﻟﯽ
۱۱ ﺷﺐ ﺷﺎﻡ ﺳﺮﻭ ﻣﯽ ﺷﻮﺩ”…
ﭘﯿﺶ ﺧﻮﺩﺵ ﻣﯽ ﮔﻪ:ﭘﺲ ﻣﻦ کی ﻭﻗﺖ ﮐﻨﻢ
ﺑﺮﻡ ﺷﻬﺮ ﺭﻭ ﺑﺒﯿﻨﻢ؟
●●●●●●●●●●●●●●●●●●
ﺳﻪ ﺩﺯﺩ ﺑﺰﺩﺯﺩ ﺭﻓﺘﻦ ﺑﺰﺩﺯﺩﯼ ﯾﻪ ﺩﺯﺩ ﺑﺰﺩﺯﺩ
ﺩﻭ ﺑﺰ ﺩﺯﺩﯾﺪ
ﺩﻭ ﺩﺯﺩ ﺑﺰﺩﺯﺩ ﯾﻪ ﺑﺰ ﺩﺯﺩﯾﺪﻥ، ﯾﻪ ﺩﺯﺩ ﺑﺰﺩﺯﺩﺑﻪ
ﺩﻭ ﺩﺯﺩ ﺑﺰﺩﺯﺩ ﮔﻔﺖ ﻣﻦ
ﮐﻪ ﯾﻪ ﺩﺯﺩﺑﺰﻡ ﺩﻭﺑﺰ ﺩﺯﺩﯾﺪﻡ ﺍﻭﻧﻮﻗﺖ ﺩﻭ
ﺩﺯﺩﺑﺰﺩﺯﺩ ﯾﻪ ﺑﺰﺩﺯﺩﯾﺪﯾﻦ؟!
●●●●●●●●●●●●●●●●●●
ﺑﻪ ﺣﯿﻒ ﻧﻮﻥ ﻣﯿﮕﻦ ﭼﺮﺍ ﺧﻮﺩﮐﺸﯽ ﮐﺮﺩﯼ؟
ﺍﻓﺴﺮﺩﻩﺍﯼ؟
ﻣﯿﮕﻪ ﻧﻪ ﺑﺎﺑﺎ، ﺧﻮﺑﻢ، ﻣﯽﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺗﻮ ﺍﻭﺝ
ﺧﺪﺍﺣﺎﻓﻈﯽ ﮐﻨﻢ!
●●●●●●●●●●●●●●●●●●
ﻣﯿﮕﻦ:ﺗﻨﺒﻠﯽ ﻣﺎﺩﺭ ﻫﻤﻪ ﻋﺎﺩﺕ‌ﻫﺎﯼ ﺑﺪ
ﻣﺎﺳﺖ!
ﻭﻟﯽ ﺧﺐ ﺑﻪ‌ﻫﺮﺣﺎﻝ ﻣﺎﺩﺭﻩ ﻭ ﺍﺣﺘﺮﺍﻣﺶ
ﻭﺍﺟﺒﻪ!
●●●●●●●●●●●●●●●●●●
ﺑﺎ ﺳﻼﻡ ﺧﺪﻣﺖ ﻋﻤﻮ ﺯﻧﺠﯿﺮ ﺑﺎﻑ
ﯾﻪ ﮔﻠﻪ ﺍﺯﺕ ﺩﺍﺷﺘﻢ، ﺷﻤﺎ ﮐﻪ ﺯﺣﻤﺖ ﮐﺸﯿﺪﯼ
ﻭ ﺯﻧﺠﯿﺮ ﻣﻨﻮ ﺑﺎﻓﺘﯽ
ﺁﺧﻪ ﻣﺮﺽ ﺩﺍﺷﺘﯽ ﺍﻭﻧﻮ ﭘﺸﺖ ﮐﻮﻩ
ﺍﻧﺪﺍﺧﺘﯽ!؟

RE: لطیفه - னιSs~டεனσή - 20-06-2012

غضنفر دستش شکسته بود از دکتر پرسید من بعد از باز کردن گچ میتونم ویلن بزنم؟دکتر: بله، غضنفر: چه خوب چون قبلاً نمیتونستم!!!
[size=medium]:سلام من عضو جديدم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Big Grin

RE: لطیفه - ناز نازی 1378 - 21-06-2012

سه امکانات عشایر : غذا : کشک دستشویی : دشت حمام:تشت SmileSmileSmile به عشایرهای چت کن بر نخورهSmileTongue

RE: لطیفه - AmIn-1283 - 21-06-2012

وصیت یک گوز:روی سنگ قبرم بنویسید روحت شاد خوش صدا!!!!Big Grin

RE: لطیفه - キム尺刀ム乙 - 22-06-2012

از يکي ميپرسن فرق کچل با هواپیما می دونی چیه؟ میگه بابا ما سرمون ميشه کچل که اصلا فرق نداره هواپیما هم نکته انحرافی است
دو تا تنبل دراز كشيده بودند يكيشون داشته خميازه ميكشيده اون يكي ميگه داداش تا دهنت بازه لطفا اين اصغر ما رو هم صدا كن
اخيرا کشف کردند که حرف مورد علاقه ي دختر هاي ايراني در زبان فارسي ( پ ) و ( خ ) مي باشد، مثلا : دوست دارند که ( پول ) ( خرج ) کنند. ( پسر ) ( خر ) کنند. ( پدر ) ( خام ) کنند. ( پرايد ) ( خرد ) کنند. ( پاسپورت ) بگيرند برن ( خارج) . ( پر رو ) و ( خوشگل ) باشند و ... ادامه دارد
توصيه دخترانه : اگه يه موقع مورد حمله يک پسر قرار گرفتی شلوار اونو بکش پايين دامن خودتو بده بالا ! فکر بد نکن! آخه اينجوری تو ميتونی بدوی ولی اون نميتونه
يه برره ای میمیره ، شب اول قبر ۶۲ تا فرشته میان سراغش. ۲تاشون سوال می کردن .... ۶۰ تاشون حالیش می کردن
حالا با لطیفه های من حال کن اگه زیاده یکیشو حتما بخون

RE: لطیفه - Roza.rad93 - 22-06-2012

1.یه شوهرم نداریم شب که دیر میاد خونه ببینه رو کاناپه خوابمون برده دلش بسوزه دیگه دیر نیاد!

2.یه شوهرم نداریم وقتی بهش میگیم من رو بیشتر دوس داری یا مامانتو ، بگه توام چه سوالایی می پرسی ، هر دوتون رو دوس دارم دیگه ! خوشحال شیم از اینکه ما رو خیــــــــــــــلی دوس داره " قدِ مامانش "

3.یه شوهرم نداریم عاشق قرمه سبزی باشه ، ما هم که بلد نیستیم درست کنیم ! بگیم بین من و قرمه سبزی یکی رو انتحاب کن !!

4.یه شوهرم نداریم , نداریم که نداریم به درک اسفل یه لامبورگینی هم نداریم غروب جمعه ای بریم بگردیم دلمون نگیره !

5.یه شوهرم نداریم گانگستر باشه، هیچ کس جرات نکنه بهمون بگه بالا چشمت ابروئه !

6.یه شوهرم نداریم صبح جمعه ای بهمون بگه خانومم شما بگی "ف" ناهار فرحزادیم !

7.یه شوهرم نداریم وقتی میپرسه دوسم داری یا نه ؟ بهش بگیم خره من دوست دارم چرا نمیفهمی

8.یه شوهرم نداریم، دوتایی قربون صدقه بچه نداشتمون بریم !

9.یه شوهرم نداریم از جبروت مردونش استفاده کنیم زنگ بزنه پشتیبانی بگه این سرعت اینترنت چه مرگشه پس!خانومم کارای اینترنتیش عقب مونده!

10.یه شوهرم نداریم خوش قیافه باشه، برای استحکام بیشتر پایه های زندگیمون همیشه موهای پر کلاغیش از ته بزنیم که هیچ زنی جز خودمون نتونه بهش نگاه کنه !

11.یه شووورم نداریم غروب که میشه بعد از دو شیفت کار کردن ، با دست پر بیاد خونه در رو با پاش باز کنه ، بریم کیسه ها رو از دستش بگیریم بگیم خسته نباشی آقا .

12.یه شوهرم نداریم شب بگیم ببرمون بیرون اونوقت بگه نه , ما هم از لجمون تایر ماشینشو پنچر کنیم صبح که میخواد بره سر کار ببینه کلافه شه , ما هم موزیانه بخندیم بگیم آخی الهی اشکال نداره عزیزم ولی خب باز خوبه دیشب نخواسیم بریم بیرون وگرنه میخورد تو ذوقمون !

13.یه شوهرم نداریم وقتی میریم کنار دریا ما رو ترک جت اسکی بنشونه!

14.یه شوهرم نداریم صبح به صبح نون تازه برامون بخره !

15.یه شوهرم نداریم تا غم و ناراحتی توی چهره مون ببینه بگه مگه من مردم که تو ناراحتی ؟

16.یه شوهرم نداریم انقد عاشقمون باشه واسه غافلگیر کردنمون با یه زرافه ی طفل بیاد خونه !

17.یه شوهرم نداریم یکمی بهش غر بزنیم دلمون باز شه!

18.یه شوهرم نداریم بهمون بگه از خواب که بیدار میشی ، اول تو چشای من نیگا کن بعد به اون مانیتور ِ لامصّب !!

19.یه شوهرم نداریم واسش ناز کنیم بگیم قبل از خواستگاریت تو حافظ یه تفال زدم فلان چیز اومد !