انجمن های تخصصی  فلش خور
گفت و گو آزاد نسخه ۴۱6 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱6 (/showthread.php?tid=295381)

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱6 - Âɴɢ℮ℓ Evιℓ - 11-03-2021

(11-03-2021، 18:17)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-03-2021، 16:39)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به مولا قسم الکی میخوره 0-0
اصلا هر چی شد من مقصرم مدرکم این ارسالم!

چی گرون نیس حاجی؟
چاره د*ز*د*یه!!

آوا سلام کن

سلام @-@ ۰-۰
خجالت بکش :/
علیک!

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱6 - ᗩᐯᗩ⁷ - 11-03-2021

(11-03-2021، 18:18)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره بده!
منم قبلا اینجوری بودم ولی الان از کل نسخه یه صفحه رو میخونم که نقلم کردن :/
این ینی تو بیگاری!

*وی سر کلاس است* خو لابد بیکارم دیگه ۰-۰=.//

(11-03-2021، 18:19)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-03-2021، 18:17)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام @-@ ۰-۰
علیک!

*وی خجالت میکشد* ۰-۰
بیا بخاطر روی خلت -.-

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱6 - Âɴɢ℮ℓ Evιℓ - 11-03-2021

(11-03-2021، 18:20)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-03-2021، 18:18)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره بده!
منم قبلا اینجوری بودم ولی الان از کل نسخه یه صفحه رو میخونم که نقلم کردن :/
این ینی تو بیگاری!

(11-03-2021، 18:19)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

علیک!

*وی خجالت میکشد* ۰-۰
بیا بخاطر روی خلت -.-
سر کلاسی داری خنگ بازی در میاری؟! :/ (خواندن تمام گ.آ)
منظورم بیگار بود نه بیکار!!

از جلو چشمم خفه شو یک!
وقتی با من حرف میزنی دهنتو ببند دو!

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱6 - ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ - 11-03-2021

(11-03-2021، 9:11)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-03-2021، 9:10)ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه شوتور تویی جلبک !
امروز ساعت 12 میرم تا چند روز شاید نتونم بیام._.

@ραтяιcια

کجایییی دقیقا کجاااییییی کجایییییی تو بی منننننننننن تو بی من کجاییییی

آییییییییییییییییی خددددددددااااااااااااااااا آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآحغانحغقنتن6​مج-مت

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://pin.it/2yHCMoY

@*Aɴѕel*

کجا میری بدون اجازه من ؟! 

(11-03-2021، 10:49)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-03-2021، 7:49)ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من حال ندارم که :/
خودت رنگش کن 
آره آبی .-.
گفت و گو آزاد نسخه ۴۱6 30
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱6 30
نویسنده متخصص انجمن موبایل
گفت و گو آزاد نسخه ۴۱6 30گفت و گو آزاد نسخه ۴۱6 30گفت و گو آزاد نسخه ۴۱6 30گفت و گو آزاد نسخه ۴۱6 30گفت و گو آزاد نسخه ۴۱6 30گفت و گو آزاد نسخه ۴۱6 30گفت و گو آزاد نسخه ۴۱6 30گفت و گو آزاد نسخه ۴۱6 30گفت و گو آزاد نسخه ۴۱6 30گفت و گو آزاد نسخه ۴۱6 30گفت و گو آزاد نسخه ۴۱6 30گفت و گو آزاد نسخه ۴۱6 30
گفت و گو آزاد نسخه ۴۱6 30

موضوع ها: 467
میزان اخطار: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
%0
سپاس ها: 3676
سپاس شده: 6399 بار در 2582 ارسال
حالت من: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱6 30

از این طبیعی تر نتونستم خخخخ
پ.ن: نفهمیدم کدوم آبی رو میگی

ژووووون عالیه کارت درسته حاجی *.*

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱6 - ᗩᐯᗩ⁷ - 11-03-2021

(11-03-2021، 18:23)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-03-2021، 18:20)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

*وی خجالت میکشد* ۰-۰
بیا بخاطر روی خلت -.-
سر کلاسی داری خنگ بازی در میاری؟! :/ (خواندن تمام گ.آ)
منظورم بیگار بود نه بیکار!!

از جلو چشمم خفه شو یک!
وقتی با من حرف میزنی دهنتو ببند دو!

هوم ۰-۰ آخه جلسه پیش یادم رفت برم سر کلاس الان هیچی نمفهمم خو ۰-۰=.///
بیگار معنیش چیه خو -.-

جلو چشت نبودم که خفه شم یک ۰-۰
حرف نمیزنم تایپ میکنم یاع یاع یاع سوتییییی دو! ۰-۰
شانس اوردی اخلاقتو میدونم الان معلوم نیس کدوم بعدو با کدوم بعد قاطی کردی نتیجش شده این وگرنه با دمپایی از جلو گوشام محوت میکردم!--.--

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱6 - لــــــــــⓘلی - 11-03-2021

(10-03-2021، 22:25)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کلی بوس برات
اومد(:
بک زن چانه این ی چیز قطعیه/: اصن هرکی ب چانبک هیت بده ژرش میدم/: ااغذسقدئ 6ئد76عع
فقط سچان *-*

خدا نکنه زیبا^^
چیکار کردی مگِ ک ببخشمت؟._.♥

زیبا تویی ک ^.^
هیش .-.

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱6 - ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ - 11-03-2021

(11-03-2021، 13:21)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-03-2021، 13:16)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ن قورتش دادم

پس خواهر کی ای؟ ارسطو داداش پرستوعه پس توم خواهرشی

تو گلوت گیر نکنه يوقت آب بخور

خواهر داداشم(:

@*Aɴѕel*
@ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ
@"ʟᴇɪᴛᴏ"
@"ƤᴏᴏƁᴏи"

چرا هروقت میام نیستین هر وقت نمیام هستین ؟ :ngh:

شبا آنلاین شو ژو ژو من هستم^.^

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱6 - SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ - 11-03-2021

♬این آخرین مقصد ماست♬
♬اشتیاق پیروزی در دستان ماست♬
♬بما دفاعی نداشتیم♬
♬خوبه برای اینکه خوب باشیم♬
♬جنگ آخرین امید ماست♬
♬شکست از غصه بهتر است♬
♬ما پیروز خواهیم شد♬

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱6 - Prometheus - 11-03-2021

(11-03-2021، 18:00)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-03-2021، 17:54)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست دارم همه کسایی که دوسشون دارمو ببینم :/
+
اگه ارتیست بخوام بگم...جانی دپ...تام هاردی...بهرام نورایی...علی سورنا..انریکه...
انقد ک تو علی سورنا رو دوس داری ؛ دنیا جهانبخت مهراد جمو دوس نداره Telegh_01

مهراد جم و دنیا جهانبخت ادمن اسمشون رو میاری؟ :/

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱6 - _sehun_ - 11-03-2021

(11-03-2021، 18:28)لــــــــــⓘلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-03-2021، 22:25)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کلی بوس برات
اومد(:
بک زن چانه این ی چیز قطعیه/: اصن هرکی ب چانبک هیت بده ژرش میدم/: ااغذسقدئ 6ئد76عع
فقط سچان *-*

خدا نکنه زیبا^^
چیکار کردی مگِ ک ببخشمت؟._.♥

زیبا تویی ک ^.^
هیش .-.

نا تویی._.
مرض حرفای بیهوده میزنی/:

(11-03-2021، 18:31)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-03-2021، 18:00)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

انقد ک تو علی سورنا رو دوس داری ؛ دنیا جهانبخت مهراد جمو دوس نداره Telegh_01

مهراد جم و دنیا جهانبخت ادمن اسمشون رو میاری؟ :/

ن آدم نیستن
اونا فرشتن^^♥