انجمن های تخصصی  فلش خور
[ گفتگو آزاد نسخه 357 ] - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: [ گفتگو آزاد نسخه 357 ] (/showthread.php?tid=282925)

RE: [ گفتگو آزاد نسخه 357 ] - Jack Daniel'ѕ - 28-04-2020

(28-04-2020، 19:48)ρυяρℓє ѕку نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیس :|

همیشه یه گیف داشتم جوکر سرش رو از شیشه ماشین اورده بیرون هوا بخوره

RE: [ گفتگو آزاد نسخه 357 ] - ρυяρℓє_ѕку - 28-04-2020

(28-04-2020، 19:50)| زَرآ | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2020، 19:48)ρυяρℓє ѕку نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2020، 19:46)| زَرآ | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2020، 19:40)ρυяρℓє ѕку نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2020، 19:33)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"ρυяρℓє ѕку"
سلام بر ریحون در آسمون آبی

سلام بر فاطیما ارادتمند شما ریحون در آسمون آبی ^ ^
آسمون بنفش قشنگتر نیس ؟ D:

عع زرا هم ک اینجاس D:
زرولِ سرگردانِ من *.* !

ریان نمدونم چرا امشب دلم میخاد فقط به یکی محبت کنم (:
من فدای تو بشم ((:

هرجا هستی هستم D:
سرگردانم همیشه دیگ ):

چی خوردی ؟ ._.
بیا اونور بم محبت کن D: ♡
نشی ((:

ای جان (:♡

نمدونم فقط خوردم D: ولی بخاطر من ماکارونیه -.- امروز خیلی گشنم شد ،صب کار کردم ت خونه -__-
باید باشی بچلونمت D: ^^

خیلی بده ک D:
نوش جونت (: ، من ک انقد بی حوصلم ک اگه ی نفرو جلوم اتیش بزنن بلند نمیشم :|

_
ساعت ۱۰ امتحان دارم -_-

(28-04-2020، 19:55)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیس :|

همیشه یه گیف داشتم جوکر سرش رو از شیشه ماشین اورده بیرون هوا بخوره

صد حیف ک وُیس نمیشه فرستاد

RE: [ گفتگو آزاد نسخه 357 ] - ☪爪尺.山丨几几乇尺☪ - 28-04-2020

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=265452&pid=3545233#pid3545233

RE: [ گفتگو آزاد نسخه 357 ] - ⓩⓐⓗⓡⓐ - 28-04-2020

(28-04-2020، 19:56)ρυяρℓє ѕку نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2020، 19:50)| زَرآ | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2020، 19:46)| زَرآ | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2020، 19:40)ρυяρℓє ѕку نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام بر فاطیما ارادتمند شما ریحون در آسمون آبی ^ ^
آسمون بنفش قشنگتر نیس ؟ D:

عع زرا هم ک اینجاس D:
زرولِ سرگردانِ من *.* !

من فدای تو بشم ((:

هرجا هستی هستم D:
سرگردانم همیشه دیگ ):

چی خوردی ؟ ._.
نشی ((:

نمدونم فقط خوردم  D: ولی بخاطر من ماکارونیه -.-  امروز خیلی گشنم شد ،صب کار کردم ت خونه -__-

خیلی بده ک D:

_
ساعت ۱۰ امتحان دارم -_-

جات خالی (: ، حتی من ؟ ): من دلم پیاده روی میخاد ):

لعنت -__-

RE: [ گفتگو آزاد نسخه 357 ] - امیر‌حسین - 28-04-2020

رفیق رپرمون حمایت کنید که درباره رفیق خونده !

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
View this post on Instagram

A post shared by امپراطور کوزکو | زینب موسوی (@iamkuzcooo)

RE: [ گفتگو آزاد نسخه 357 ] - sober - 28-04-2020

واقعا اینستاگرامو دوست ندارم
یوتیوب و واتپد رو دوست دارم*-*

RE: [ گفتگو آزاد نسخه 357 ] - bOoOoOy - 28-04-2020

چپیدم رو مبلم‌ '.'

RE: [ گفتگو آزاد نسخه 357 ] - Jack Daniel'ѕ - 28-04-2020

(28-04-2020، 20:00)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رو بیت نمیتونه بشینه
هیچ فلو و امضای خاصیم لا به لا کاراش نیست
بیتشم خیلی کلیشه ای بود
خلاصه که 3 از 10 :v

دور از شوخی، با این فرمون به هیچجا نمیرسه

RE: [ گفتگو آزاد نسخه 357 ] - Faust - 28-04-2020

(28-04-2020، 20:00)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برو تو موضوع علی نظر بده.

RE: [ گفتگو آزاد نسخه 357 ] - ρυяρℓє_ѕку - 28-04-2020

(28-04-2020، 19:59)| زَرآ | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2020، 19:56)ρυяρℓє ѕку نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2020، 19:50)| زَرآ | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من فدای تو بشم ((:

هرجا هستی هستم D:
سرگردانم همیشه دیگ ):

چی خوردی ؟ ._.
نشی ((:

نمدونم فقط خوردم  D: ولی بخاطر من ماکارونیه -.-  امروز خیلی گشنم شد ،صب کار کردم ت خونه -__-

خیلی بده ک D:

_
ساعت ۱۰ امتحان دارم -_-

جات خالی (: ، حتی من ؟ ): من دلم پیاده روی میخاد ):

لعنت -__-

فداتم (:♡
چ سوالِ سختی ): ، دلم خواب میخواد -.-

رع -_-