انجمن های تخصصی  فلش خور
♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ (/showthread.php?tid=57822)

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - Mïņ̃†êR - 14-09-2013

نقل قول: تارا شیوا و رز دنبال درد سرن جایزه منو بده که بیرون قرار دارم 20 دقیقه دیگه

جواب پخ صبمو بده زود

نقل قول: غَذآ بِت نَدآدَم یآ به خآطِره بآبآیِ نَدآشتَته .. :|

من بوقم عیزم؟cryingcrying

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - PROOSHAT - 14-09-2013

(14-09-2013، 15:41)ستاره بانوی ایران زمین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-09-2013، 15:39)پروشات نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

روباه اصلا موجود زیبایی هم نیست DodgyDodgyDodgyDodgy
فقط شیر قشنگه و پر قدرتSleepy
خب هرکسی  یه سلیقه ای داره 
من عاشق یوز پلنگ وببرم 
از شیر بدم میاد مخصوصن نرش چون مفت خوره Dodgy
اون روباهه که بقیه غذای حیوانات رو میخوره و هیچ تلاشی نمیکنه بلهSleepyAngelAngel

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - Adl!g+ - 14-09-2013

بزغالهی توف اوفی این اواتارت خیلی زشته قبلی رو بذارBig Grin

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - šhεïdα - 14-09-2013

(14-09-2013، 15:39)✖♥♀ LØVЄ !s √♥✖ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیگه دیره واسه موندن دارم از پیش تو میرم
جدایی سهم دستامه که دستاتو نمی گیرم
تو این بارون تنهایی دارم میرم خداحافظ
شده این قصه تقدیرم چه دلگیرم خداحافظ

):

واااااااااااااای عاشق این اهنگشمHeartHeartHeartHeartcrying

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - T A R A - 14-09-2013

(14-09-2013، 15:40)نی نی نینا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تارا یه ذره فک کنم اسمم شاید یادت اومد:angry2:

مَن فِک کُنَم ..؟؟ :|

شوخی میکُنی .. (:

:|

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - ★BlAcK EvIl★ - 14-09-2013

(14-09-2013، 15:41)*!*karola*!* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-09-2013، 15:36)مهسا...... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-09-2013، 15:34)*!*karola*!* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مِرسی فَرید خِیلی خَشَنگ بود .. ):

مامی؟Sad

دُخدَرَم .. ؟؟؟ Sad

کوچیک بودی خِیلی نآز بودی اَلآن نِمیدونَم چِت شُده .. Confused

غَذآ بِت نَدآدَم یآ به خآطِره بآبآیِ نَدآشتَته .. :|

ناز؟
برو اینجا برگ 22
ببین نازم یا نه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&ved=0CCoQFjAA&url=http%3A%2F%2Fwww.flashkhor.com%2Fforum%2Fshowthread.php%3Ftid%3D22881&ei=CFo0UvXeOoW2hQeXl4HYAw&usg=AFQjCNGKXsORKleBo_hCfZBoWT6D1gj4iQ&bvm=bv.52164340,d.ZG4

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - FARID.SHOMPET - 14-09-2013

نقل قول: روباه اصلا موجود زیبایی هم نیست ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ 31♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ 31♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ 31♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ 31
فقط شیر قشنگه و پر قدرت♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ 31
Angry محروم!؟ من اصن انتقاد پذیر نیستم ها! یه دیکتاتور توتالیتری هستم! Angry زود بگو غلط کردم.
روباه خیلی هم قشنگهAngry حیوون ریز نقش و زیبا. باهوش.

امیر و زهرا حمایت کنیدAngry
نقل قول: فرید من صب یه سوال پرسیدم جوابمو ندادیاااااااااااااااااااااااااااا

چی پرسیدی!؟

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - šhεïdα - 14-09-2013

(14-09-2013، 15:39)dj amir 1992 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-09-2013، 15:39)پروشات نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

روباه اصلا موجود زیبایی هم نیست DodgyDodgyDodgyDodgy
فقط شیر قشنگه و پر قدرتSleepy

به نظر تو قشنگ نیست به نظر ما که قشنگه مگه نه؟

اوهوم:cool:

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - Łost Đλtλ - 14-09-2013

(14-09-2013، 15:43)  نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اون روباهه که بقیه غذای حیوانات رو میخوره و هیچ تلاشی نمیکنه بلهSleepyAngelAngel
ها چی ؟Huh

روباه که خودش شکار میکنه اونم باحیله و نقشه Sleepy

اون شیره نره که که زنش میره شکار اونم مثل مفت خورا فقط لم میده یه گوشه و میخوابه اه اه 

Dodgy

اصلن خرگوش جون خودم از همشون بهتره Big Grin

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - PROOSHAT - 14-09-2013

(14-09-2013، 15:44)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: روباه اصلا موجود زیبایی هم نیست ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ 31♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ 31♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ 31♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ 31
فقط شیر قشنگه و پر قدرت♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ 31
Angry محروم!؟ من اصن انتقاد پذیر نیستم ها! یه دیکتاتور توتالیتری هستم! Angry زود بگو غلط کردم.
روباه خیلی هم قشنگهAngry حیوون ریز نقش و زیبا. باهوش.

امیر و زهرا حمایت کنیدAngry
نقل قول: فرید من صب یه سوال پرسیدم جوابمو ندادیاااااااااااااااااااااااااااا

چی پرسیدی!؟

من هیچ وقت هیچ وقت تسلیم نمیشومSleepySleepy