انجمن های تخصصی  فلش خور
↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ (/showthread.php?tid=50238)

RE: ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ - M.K.N - 25-08-2013

یکی از دوستام تعریف میکرد
آقا دیروز به مخاطب خاصم اس دادم!
من : شلام عزیزززم شطولی عشلم خوفی ی ی ی ؟؟
مخاطب خاص : شلام خوفم شوکولم
من : دالی چیتال میتال میتونی !؟
مخاطب خاص : من باباشم عشلت لفته فلافل بگیله گوشیشو جا گذاشته :|

هیچی دیگه از ریشه بدبخت شد Smile))))))

RE: ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ - ЯØறдητ!c✘ G!гL - 25-08-2013

Armina،، [size=medium]میشه معرفی کنی؟

ایول باباش

RE: ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ - HeDyE~×~ - 25-08-2013

جماعــــــــــــــــت چیکار میکنین؟؟Angel

RE: ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ - M.K.N - 25-08-2013

یکی از توهم های فانتزیم اینکه برم مهمونی دخترشون شربت بیاره اروم بگم خودتون درست کردین اونم با عشوه بگه بههههههله نوش جان.منم بگم پس نمیخورم .مرسی.................................. خخخخخخخخخخخخخخخخ

(25-08-2013، 23:50)♥اهورا♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ما که داریم پست میزاریم اینا هم که دارن بیو اینور اونور میکنن

RE: ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ - HeDyE~×~ - 25-08-2013

(25-08-2013، 23:50)MAKAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یکی از توهم های فانتزیم اینکه برم مهمونی دخترشون شربت بیاره اروم بگم خودتون درست کردین اونم با عشوه بگه بههههههله نوش جان.منم بگم پس نمیخورم .مرسی.................................. خخخخخخخخخخخخخخخخ

(25-08-2013، 23:50)♥اهورا♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اصلا حالمیکنم با فانتزیاتBig GrinBig Grin

اعتراف میکنم بچه که بودم وقتی برقا میرفتBig Grin گریه میکردم میگفتم شمع روشن کنین بذارید کنار تلویزون روشن شه من کارتون ببینمBig Grin
یعنی در این حد نابغه بودمااااا

(25-08-2013، 23:52)MAKAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اعتراف میکنم بچه که بودم وقتی برقا میرفتBig Grin گریه میکردم میگفتم شمع روشن کنین بذارید کنار تلویزون روشن شه من کارتون ببینمBig Grin
یعنی در این حد نابغه بودمااااا

موندم چرا اسمتو تو لیست بهترین دانشمندان جهان ثبت نکردن؟؟Big Grin

همچین لیستی هست؟؟Big Grin

(25-08-2013، 23:52)♥اهورا♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-08-2013، 23:50)MAKAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنونSmile
میخوای من فانتزی زیاد دارماBig Grin

RE: ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ - Armina - 25-08-2013

(25-08-2013، 23:48)ساحره ............شیطون1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Armina،، [size=medium]میشه معرفی کنی؟

هعــی ..
حالا دیگه ما باید معـرفی کنیم ..

(25-08-2013، 23:54)MAKAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-08-2013، 23:52)♥اهورا♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنونSmile
میخوای من فانتزی زیاد دارماBig Grin

بگو بخندیمBig Grin