انجمن های تخصصی  فلش خور
گفت و گو آزاد نسخه ۴۰9 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفت و گو آزاد نسخه ۴۰9 (/showthread.php?tid=294339)

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۰9 - ѕααяeη - 21-02-2021

(21-02-2021، 13:25)★ɢʟᴏʀɪᴀ★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوستاتونو با دوستاتون آشنا نکنین/:

قربونت برممم خاهری ^^
ط فرق داری جات توو قلبمه (;

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۰9 - Emmɑ - 21-02-2021

(21-02-2021، 13:38)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-02-2021، 13:37)★ɢʟᴏʀɪᴀ★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باید منو سکته بدی نه؟
این زنشه من تو دلشم/:

خاله چیز خاصی خوردی؟
من جای نوتم اونوقت به من میگی خاله؟/:
قرصاموبا نوشابه خوردم

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۰9 - _sehun_ - 21-02-2021

(21-02-2021، 13:38)girl of chaos نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-02-2021، 13:36)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ن میگم اسم من فاطمس/:
عه /افرین/:
ولی داستان خیالی دارم همه فلش باهاش خوشن و میخندن Telegh_01
سهون شوهرمه بعد ی پسر ب اسم ش هون  داریم سهون ز اکسو اخراج شده و الان رفتگره/:
عع خوشبختم ولی جدی اصل ندادی :|

اسمم فاطمس
حدس میزنی چن سالم باشه؟
+
اکسوالی؟

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۰9 - شـــقآیــق - 21-02-2021

(21-02-2021، 13:38)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یکی میتونه به واتساپم پیام بده؟

اری

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۰9 - Emmɑ - 21-02-2021

(21-02-2021، 13:40)leιтo نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-02-2021، 13:25)★ɢʟᴏʀɪᴀ★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوستاتونو با دوستاتون آشنا نکنین/:

قربونت برممم خاهری ^^
ط فرق داری جات توو قلبمه (;
قربونت عشق جان:>
Heart

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۰9 - فرنودِ بن گیومرث - 21-02-2021

(21-02-2021، 13:39)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-02-2021، 13:36)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به به.
سلام زن.

واقعاً ممنونم که تگ کردی.

احوالت چه طوره؟

سلام مرد
منو میشناسی؟
خواهش
خوبم مرسی تو خوبی؟

آم. ببین اون اوایل فقط یکی دو نفر فن بی تی اس بودند. الان خیلی زیاد شدید و پروفایل های مشابه دارید برای همین نمی دونم شما همونید یا خیر.
به هر حال من بنده فرنود هستم.

من نیز خوبم. امروز اوضاع بهتره.

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۰9 - girl of chaos - 21-02-2021

(21-02-2021، 13:33)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-02-2021، 13:31)girl of chaos نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم سوهو ام خوشبختم :|

تو اکسو رو از کجا میشناسی؟/:

چیزی کشف شده به نام اینترنت bathtime

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۰9 - ѕααяeη - 21-02-2021

(21-02-2021، 13:39)girl of chaos نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-02-2021، 13:38)leιтo نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واو ^^
گردنبندش خیلی جاذابه *-*

اوووف خییلی
دیجی کالا بزن بیلی آیلیش لاناتی همه چیشو داره

آره دیدم...
من الان فقط کیف و کلاهش مونده بگیرم ^^

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۰9 - _sehun_ - 21-02-2021

(21-02-2021، 13:41)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-02-2021، 13:39)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام مرد
منو میشناسی؟
خواهش
خوبم مرسی تو خوبی؟

آم. ببین اون اوایل فقط یکی دو نفر فن بی تی اس بودند. الان خیلی زیاد شدید و پروفایل های مشابه دارید برای همین نمی دونم شما همونید یا خیر.
به هر حال من بنده فرنود هستم.

من نیز خوبم. امروز اوضاع بهتره.

من فن بی تی اس نیستم
من فن اکسو هستم
لیدی دراکولا بود اسمم
میشناسم

خداروشکر

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۰9 - فرنودِ بن گیومرث - 21-02-2021

(21-02-2021، 13:39)★ɢʟᴏʀɪᴀ★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-02-2021، 13:37)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام علیکم بانو.
از اون جایی که اسامی عوض شده اگه قبل تر هم صحبت بودیم و می شناسم شما رو خود را معرفی بنمایید.

و این که خیلی متشکّرم واقعاً تینمبتسی
سلام سرور
من آرمیتا معروف به آرمی هستم._.
همون i_crazygirl
انجام وظیفه بود*-*

به به .
درود زئوس بر شما باد.

ارادتمندیم.