انجمن های تخصصی  فلش خور
*•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* (/showthread.php?tid=294812)

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - Emmɑ - 02-03-2021

(02-03-2021، 7:35)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 7:30)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دلت کتک میخواد؟
ای موزز فقط داشتم بت آموزش میدادمp336

دارم تقریبا موفق میشم کلی کراش زدن روم

ماذا فازا؟
/:خدا خیر بده کی روتو کراش میزنه._.
هارتم بروکن شد._.

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - ☪爪尺.山丨几几乇尺☪ - 02-03-2021

(02-03-2021، 7:40)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 7:35)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دارم تقریبا موفق میشم کلی کراش زدن روم

ماذا فازا؟
هارتم بروکن شد._.

خودیا مارو قبول ندارن

بخاطر همین رفتیم سمت خارجیا

اصلا هارتت بشکنه دو نصف شه هم واسم مهم نیست

چون خودیا مارو قبول ندارن!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/Screenshot-۲۰۲۱۰۳۰۲-۰۸۲۰۵۳.png

@"ƤᴏᴏƁᴏи" کافیه ی کاری کنم شوهر دومشو طلاق بده
جر
از کدوم روش استفاده کردی لنتی؟
همین بود میگفت عکس بفرست؟!

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - Mohlek - 02-03-2021

(01-03-2021، 23:09)♜THE DARKNESS♜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-03-2021، 23:07)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من دیروز چادر سر شهون کردم رفت گدایی اونوقت پول کارت ب کارت کنم؟

پس من سهونو به جای خودم میفرستم بره مغازه بابا بزرگم کار کنه پول دیشو در بیاره بعدش برگرده پیشت.
هرچند به خوشتیپی من نیست ولی خب بازم حداقل یک نهم دخترای قبلی جمع میشن دورش برای خرید. Big Grin  Cool  Tongue

(01-03-2021، 23:05)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم امتحان منطق دارم =)
کتابو هم باز نکردم =)

خدایی خیلی شجاعی لعنتی کتای منطق شما من دیدم خیلی غیر منطقیه
حاجی من ب تاریخ اعتنا نکردم تو داری منو از منطق میترسونی ؟

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - BIG-DARK - 02-03-2021

من رفتم بازی جی تی ای (دی وی دیشو)گذاشتم توی دیوار حذفش کرد:|

(02-03-2021، 7:43)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 7:40)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هارتم بروکن شد._.

خودیا مارو قبول ندارن

._.من ازت بزرگترم14k
لنتی منم 85 هستم._.لنتتتتت کاش 84 بودم اه
اونا نمیشناسنت/:

(02-03-2021، 7:44)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/Screenshot-۲۰۲۱۰۳۰۲-۰۸۲۰۵۳.png

@"ƤᴏᴏƁᴏи" کافیه ی کاری کنم شوهر دومشو طلاق بده
جر

از روش تعلیم زبان فارسی از طریق ویست چت

اونام داشتن روسی یادم میدادن!

کاک کواچ

نه اون ارمنی بود که ساکن روسیه بود این یکی دیگس

(02-03-2021، 7:46)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 7:43)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خودیا مارو قبول ندارن

._.من ازت بزرگترم14k
اونا نمیشناسنت/:
ب کتف چپ سعدی
اصن فک کن ۲۰ سالته ، چرا نشناسن؟ ما روی خوبمونو فقط برای کسایی ک مارو قبول دارن نشون میدیم

(02-03-2021، 7:46)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 7:44)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جر

کاک کواچ

/:منم با بایدن رل زدم
ای جان دوو موز عاشق//: منم عروسیت دعوت کن ////:

(02-03-2021، 7:46)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من رفتم بازی جی تی ای (دی وی دیشو)گذاشتم توی دیوار حذفش کرد:|

مستهجن!

(02-03-2021، 7:49)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 7:46)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کاک کواچ

چ خیال قشنگی

ما کسایی ک قبولمون ندارنو هیچ جا دعوت نمیکنیم

(02-03-2021، 7:46)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

._.من ازت بزرگترم14k
اونا نمیشناسنت/:
ب کتف چپ سعدی
اصن فک کن ۲۰ سالته ، چرا نشناسن؟ ما روی خوبمونو فقط برای کسایی ک مارو قبول دارن نشون میدیم
-ـ-
حتما!به عنوان همسر جرر بهت نمیاد بمولا

(02-03-2021، 7:49)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 7:49)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چ خیال قشنگی

ما کسایی ک قبولمون ندارنو هیچ جا دعوت نمیکنیم
به تار موی گندیده تو
|: عروسی بدون من صفا نداره یا دعوت میکنی یا میام به مجلس ختم تبدیل میکنم ._.