انجمن های تخصصی  فلش خور
↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ (/showthread.php?tid=50238)

RE: ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ - M.K.N - 26-08-2013

(26-08-2013، 1:06)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: نه ولی زیادم خوب نی
خیلی دوسش دارم :|
خب جمله رو کامل بزار سوء تفاهم نشهUndecided

RE: ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ - HeDyE~×~ - 26-08-2013

(26-08-2013، 1:06)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اواتارت بامزه س SleepySmile

RE: ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ - melodi+ - 26-08-2013

نقل قول:
خب جمله رو کامل بزار سوء تفاهم نشه↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ 328
نگفتم دوست دارم گفتم دوسش دارم -_-!
تُــــــف ..

RE: ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ - M.K.N - 26-08-2013

ضد حال هاي بد زندگي روزمره‏(
-عطسه ات بياد ولي عطسه ات در نياد‏!‏‏!
-وسط خواب؛ پشه بره تو دماغت‏!
-آخراي دانلود اينترنتت قطع بشه‏!
-گره كور بند كفش‏!‏‏!‏‏!
-يه تار مو؛ وسط بشقاب غذا‏!‏‏!
-ايميل هاي تبليغاتي‏!
-بري دستشويي بعد بفهمي آب قطعه‏!

RE: ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ - ᘐᗝᖇᘐᓰﬡ - 26-08-2013

(26-08-2013، 1:07)♥اهورا♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-08-2013، 1:03)گرگین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-08-2013، 0:56)♥اهورا♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-08-2013، 0:54)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-08-2013، 0:53)MAKAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اعتماد به نفس بعضی هارو اگه عمو قناد داشت الان مجری برنامه امریکن آیدل بود
ی جمله هَ میگه اون اعتماد به نفسی که تو داری اگه خر داشت سلطان جنگل بود :|

(26-08-2013، 0:54)♥اهورا♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اهـــــــــــورا بنــــــــــــــده هستـــــمـــــــــ ولیـ اسممـ "هـــــــــدیــــــــه"ستــــــ
آها منم آوام (:
خوشال شدم از اشناییت ^_^
منم همینطور^_____^Sleepy

خدایی مدیر باحالی هستیSleepyBig Grin

(26-08-2013، 0:55)گرگین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-08-2013، 0:53)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امین؟ :/
خو سلام امین (:

سلام Tongue

امین دینامیت منفجر شد ولی فقط ی پق صدا داد،،خودت زحمتشو بکشAngel
اخی باشهBig Grin

پ زود باشBig Grin

میگم من هیجانمو ریختم توش بپا منحدم نشیاTongueTongue

RE: ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ - melodi+ - 26-08-2013

(26-08-2013، 1:07)♥اهورا♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرسی *^_^*
هدیه بیوت محشره!
تجربش کردم میدونم دقیقن چیه میگه )):

(26-08-2013، 1:08)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول:
خب جمله رو کامل بزار سوء تفاهم نشه↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ 328
تُــــــف ..
میدونم منظوره تو چیه
میگم یه جوری جواب بده نفره بعدی که اومد اینو خوند ما رو فحش کش نکنه

RE: ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ - HeDyE~×~ - 26-08-2013

(26-08-2013، 1:09)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرسی *^_^*
هدیه بیوت محشره!
تجربش کردم میدونم دقیقن چیه میگه )):

خودمم تجربه کردم تا حدی:ا

قدیما یه آفتابه های مسی بود پرش که میکردی اینقد سنگین میشد تا میومدی ورش داری دوباره میر*دی !

RE: ↙ گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 30 ُ نــ×ـــه ↘ - ᘐᗝᖇᘐᓰﬡ - 26-08-2013

(26-08-2013، 1:10)MAKAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-08-2013، 1:08)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول:
تُــــــف ..
میدونم منظوره تو چیه
میگم یه جوری جواب بده نفره بعدی که اومد اینو خوند ما رو فحش کش نکنه

راس میگه خدایش خواهشن فحش خور نکن کسیوTongueTongue