انجمن های تخصصی  فلش خور
♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ (/showthread.php?tid=57822)

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - ★BlAcK EvIl★ - 17-09-2013

سلام شیوا ابجی
ماکان داداش
بقیه رو نمیشناسم-__-

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - Aiden Pearce - 17-09-2013

(17-09-2013، 9:44)مهسا...... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام شیوا ابجی
ماکان داداش
بقیه رو نمیشناسم-__-
برو توی پروفایلم

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - Mïņ̃†êR - 17-09-2013

(17-09-2013، 9:43)MAKAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-09-2013، 9:37)♥♥♥ رومینا ♥♥♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Exclamation

و همچنان اسپمDodgy
برم با فرید حرف بزنم کسایی که اسپم میدن 1% هم احتمالِ مدیر شدنشون نباشهDodgy
خیلیا این قانون و نادیده میگیرنSleepy

ماکان الان این خیلی نامردیه ینی چی من اینجا بوقم بدو 20% درصد بده چون من بخاطر یه دونه اسپم 20 تا گرفتم

cryingcryingcrying

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - Mrs f.a.t.e.m.e.h - 17-09-2013

جـــــــــــــــــــــــــَـــــــــو سنگیــــــــــنهـ کمرم شیکســـــــــ×××

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - ~JaSmIn~ - 17-09-2013

(17-09-2013، 9:43)MAKAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-09-2013، 9:37)♥♥♥ رومینا ♥♥♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Exclamation

و همچنان اسپمDodgy

چیعـ؟؟؟

خب من تاحالا اخطار نَگِرِفتَم ولی چرا حق ندارن مدیر شن؟؟؟Sad

دِلَم وآسه رومینا سوخیـــدcrying

(17-09-2013، 9:42)happy girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Exclamation

تو اسپم دادی؟ماکان بدو 20%Dodgy

چمدونمBig Grin

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - Mïņ̃†êR - 17-09-2013

(17-09-2013، 9:44)مهسا...... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام شیوا ابجی
ماکان داداش
بقیه رو نمیشناسم-__-

من باباتم چی میگی دیشب خیلی قوی بوده امروزم توهم داریConfused

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - M.K.N - 17-09-2013

(17-09-2013، 9:45)happy girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Exclamation

و همچنان اسپمDodgy

ماکان الان این خیلی نامردیه ینی چی من اینجا بوقم بدو 20% درصد بده چون من بخاطر یه دونه اسپم 20 تا گرفتم

cryingcryingcrying

گفتم از الان به بعدSleepy
ظرفیتِ اخطار هام پُر شده یکی دیگه باید بهش اخطار بدهSleepy

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - ƝeGaЯ - 17-09-2013

سلــــــام!(=

رومینا جان عزیزم نمیخوام ناراحت بشی الان داری بم فش میدی ولی باور کن انقد الکی اخطار گرفتم که الان داغ کردمDodgy

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - Aiden Pearce - 17-09-2013

(17-09-2013، 9:47)MAKAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-09-2013، 9:45)happy girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Exclamation

و همچنان اسپمDodgy

cryingcryingcrying

گفتم از الان به بعدSleepy
ظرفیتِ اخطار هام پُر شده یکی دیگه باید بهش اخطار بدهSleepy
چه خوب ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ 328

شوخی کردم جدی نگیر