انجمن های تخصصی  فلش خور
*•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* (/showthread.php?tid=294812)

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - BIG-DARK - 02-03-2021

(02-03-2021، 7:49)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 7:46)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من رفتم بازی جی تی ای (دی وی دیشو)گذاشتم توی دیوار حذفش کرد:|

مستهجن!

خدایی ببین چ مملکت خرابیه
اونا هزار کار میکنن بعد ما میخوای یه بازی رو بدیم بره:|
اونا از عمد این بازیا رو وارد میکنن بسته بندیشونو عوض میکنن میدن تو بازار بعد..

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - ☪爪尺.山丨几几乇尺☪ - 02-03-2021

(02-03-2021، 7:51)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 7:46)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ب کتف چپ سعدی
اصن فک کن ۲۰ سالته ، چرا نشناسن؟ ما روی خوبمونو فقط برای کسایی ک مارو قبول دارن نشون میدیم
-ـ-
حتما!به عنوان همسر جرر بهت نمیاد بمولا

(02-03-2021، 7:49)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چ خیال قشنگی

ما کسایی ک قبولمون ندارنو هیچ جا دعوت نمیکنیم
به تار موی گندیده تو
|: عروسی بدون من صفا نداره یا دعوت میکنی یا میام به مجلس ختم تبدیل میکنم ._.
عنوان قاتل بهم میاد؟

ب فاضلابی ک توش هستی
ببینیم و تعریف کنیم

(02-03-2021، 7:53)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مستهجن!

داداش بسته بندی جی تی آی رو عوض کن بزن دی وی دی مداحی حاج محمود کریمی

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - Emmɑ - 02-03-2021

(02-03-2021، 7:54)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 7:51)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

-ـ-
حتما!به عنوان همسر جرر بهت نمیاد بمولا

به تار موی گندیده تو
|: عروسی بدون من صفا نداره یا دعوت میکنی یا میام به مجلس ختم تبدیل میکنم ._.
عنوان قاتل بهم میاد؟

ب فاضلابی ک توش هستی
ببینیم و تعریف کنیم
ن بابا بچه خوبی هستی//:
عر من قبولت دارم حالا دعوتم کن._.من تو بهشتم/:

(02-03-2021، 7:54)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 7:53)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Telegh_01Telegh_01Telegh_01

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - ☪爪尺.山丨几几乇尺☪ - 02-03-2021

(02-03-2021، 7:59)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بی دردسر ب فروش میشه

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - ᗩᐯᗩ⁷ - 02-03-2021

(02-03-2021، 7:31)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-03-2021، 23:51)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حاجی به نظرت من از اونام که به حرفم عمل نکنم!؟ ._.
حالا داشته باش ببین چی مینویسم!!
فقط همچین یه نمه عجولی ۰-۰ یه نمه صبر و تقوا پیشه کن دیگه هنتای برای ژانر های انیمه س نه رده بندی سنی ۰-۰
تایپیک بعدی قول قول که هنتای داره!! Big Grin

قول دادیا

بلی قول قول ._.

(02-03-2021، 8:09)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 7:59)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بی دردسر ب فروش میشه

چه فایده وقتی بسته بندیشو ندارم:|

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - Emmɑ - 02-03-2021

(02-03-2021، 8:09)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بی دردسر ب فروش میشه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آسمانی شدنت مبارک

(02-03-2021، 8:10)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 7:31)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قول دادیا

بلی قول قول ._.

پس همین الان بزار

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - ᗩᐯᗩ⁷ - 02-03-2021

(02-03-2021، 8:11)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 8:10)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بلی قول قول ._.

پس همین الان بزار

چه خبره ._.
تو میدانی چقده؟
بعدشم مگه من دیوانم ._.
همین الان امتحان زبان دادم ۰-۰
پس از هواران سال نیم ساعت وقت اضافه اوردم تا زنگ بعدیمون که عذاب های آسمانیه استراحت نُمایم ._.
عمرا این وقت طلاییو از دست بدم ._.
بعد مدرسه چشوم میزارم ۰-۰