انجمن های تخصصی  فلش خور
♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ (/showthread.php?tid=57822)

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - Mïņ̃†êR - 17-09-2013

نقل قول: اکه هی
علیش یادمه ها
اصغرش یادم نیست

خوشحالم مثل اینکه حالت خوب شدAngel

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - Aiden Pearce - 17-09-2013

خبر مهم 
۱ میلیارد دلار پیش بینی فروش GTA V فقط در ماه اول !

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - ƝeGaЯ - 17-09-2013

مـمنون جد بزرگ!*^__^*

خواهرم که دعا میکنه قبول نشـم!
اینقد به من ارادت داره این بشـر((=

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - Mrs f.a.t.e.m.e.h - 17-09-2013

(17-09-2013، 10:02)happy girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-09-2013، 9:58)RASHIN 2012 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچهـ ـها فِک کنم مــــــــن نامرعیمـــــ!!!!
بقرچی کســــــــــــــی منو نمیـــبینهـ؟؟؟؟

دختریم با ماردت حرف بزنSleepy

واااای مامیــــ تو منو میفهمی فختــــ)':

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - ~JaSmIn~ - 17-09-2013

(17-09-2013، 10:02)MAKAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-09-2013، 9:58)jasmin... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-09-2013، 9:50)MAKAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-09-2013، 9:46)jasmin... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-09-2013، 9:43)MAKAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و همچنان اسپمDodgy
برم با فرید حرف بزنم کسایی که اسپم میدن 1% هم احتمالِ مدیر شدنشون نباشهDodgy
خیلیا این قانون و نادیده میگیرنSleepy

چیعـ؟؟؟

خب من تاحالا اخطار نَگِرِفتَم ولی چرا حق ندارن مدیر شن؟؟؟Sad

دِلَم وآسه رومینا سوخیـــدcrying
چرا نداره...
کسی که مدیر میشه باید الگویِ بقیه باشه نه اینکه از بقیه بدتر باشه اگه اینجوری باشه میشه مثل لعیا دیدین که چی به سرش اومد

اِهــِــم دُرُسته بآیَد الگو بآشع وَلی خوب اشتباه کرده رومینا اَهShy

بعدم بحث لــعیــآ رو نیــآر اینجوری وسط چون هــر کـآری کرده باشه هنوز دوستمه یکی دیگرو مثـآل بِزَن اینجوری درمورد لعی حرف نزنDodgy

رومینا هم اشتباه کردDodgy

من جاس قول میدم دیگه این کارو نکنهSleepy
منکه کاری به رومینا نداشتم حالا تو هی بگوDodgy
من هرجوری که دوست داشته باشم در موردِ کاربرای هنجار شکن حرف میزنمDodgy
همون دیگه دوستِ لعیایی که داری سرِ این موضوعِ بیهوده بحث میکنیSleepy

ببین تو داشتی میگفتی رومیناDodgy

حرف بزن باشه

در مورد لعی اینجوری حرف نزن

بعدشم دوس ندارم ماکان اینجوری دعوا کنم بآتDodgyDodgyDodgy

همون دیووونه بآزی های بکُش بکُش بهتر از اینه ک شروع کنیم دعوا سر رومینا:cool:
Confused

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - Aiden Pearce - 17-09-2013

بابا یه سپاسی هم بدین براتون خبر مهم گذاشتمBig Grin

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - Mïņ̃†êR - 17-09-2013

نقل قول: مـمنون جد بزرگ!*^__^*

خواهرم که دعا میکنه قبول نشـم!
اینقد به من ارادت داره این بشـر((=

خواهش میکنم نه ایشالا میتونی سعیتو بکنAngel

نقل قول: واااای مامیــــ تو منو میفهمی فختــــ)':

بیا بخلم دختریمAngel

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - ƝeGaЯ - 17-09-2013

منـم مامانمُ میخوام(=
نه مامان بزرگم هس نه مامانم!
بخدا ته خانواده ایم ما(-___-)

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - ★BlAcK EvIl★ - 17-09-2013

بچه ها لینک دانلود اهنگشم بزارم؟

ببینم شما یکیتون نباید بگه تو پروفایل من عسل کیه؟ینی اصلا نخوندین؟Dodgy