انجمن های تخصصی  فلش خور
♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ (/showthread.php?tid=57822)

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - Mïņ̃†êR - 17-09-2013

خاک تو سرم الان ویرایش میکنم ConfusedConfusedConfused

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - ★BlAcK EvIl★ - 17-09-2013

(17-09-2013، 10:32)النا3000§ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-09-2013، 10:28)مهسا...... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-09-2013، 10:26)النا3000§ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بابابزگ چرا سلام ندادی به منcry2

ال دوباره

خیلی بده حالم

ال شروع شد p336

مامی گریه نکن حودم برات شوهر گیر میارم......

چه زمونه ای شده بچه برا مامانش شوهر گسر میارهBig Grin

ال سربه سرم نزار جون خودم و خودت حالم بده

دلم میخواد بزنم به سیم اخر برم از اینجا

پشت سرم هم نتم رو بترکونم
ولی نمیشه

نمیشه
لامصب

اصلابه ما نگاهم نمیکنه

خدایا چرا مردمو اینجوری افریدی

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - HEART♥DEVIL - 17-09-2013

[quote='happy girl' pid='1059388' dateline='1379403210']
[quote]نخوره تو ذوقت ولی بابابزگ من زن تویه

حالا تو کیه من میشی؟؟؟؟؟؟؟[/quote]

دروغ میگی من نمیدونستم تو بچه کی ای؟Confused

تو بابابزگم بودیcrying

تارا هم مامان بزگمSleepy

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - ƝeGaЯ - 17-09-2013

جد بزرگ قول بده گفتـم دعوام نکنـی!-__-
اخع به هرکی گفتم دعوام کرده(=

سلـام مائــــــی!^__-

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - ~JaSmIn~ - 17-09-2013

(17-09-2013، 10:24)MAKAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

صبا امضاء ضایع تر نداشتی؟Dodgy
خو عوضش کن میبینم بالا میارم2mo5

تــُــف:|
مَن الان یادم نی امضام چی هس!!!

خودمم میخواسم عوض کنم عکسرو مسخرس عکسهAngel

و اون چیزی ک توش نوشتم....!

اِهِم اون راست هس عَوَض نمیکنم اگرم پاکش کنم تو پروفایلم مینویسم:cool:

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - ЯØறдητ!c✘ G!гL - 17-09-2013

خدا خاله بازی
بااین حساب ماکان زن شیواست..Big Grin
درود فرید چه خبر پاری کوجاس؟

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - Mσηѕтєя Gιяℓ - 17-09-2013

سلام
°_°

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - HEART♥DEVIL - 17-09-2013

(17-09-2013، 10:35)مهسا...... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-09-2013، 10:32)النا3000§ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-09-2013، 10:28)مهسا...... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-09-2013، 10:26)النا3000§ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بابابزگ چرا سلام ندادی به منcry2

ال دوباره

خیلی بده حالم

ال شروع شد p336

مامی گریه نکن حودم برات شوهر گیر میارم......

چه زمونه ای شده بچه برا مامانش شوهر گسر میارهBig Grin

ال سربه سرم نزار جون خودم و خودت حالم بده

دلم میخواد بزنم به سیم اخر برم از اینجا

پشت سرم هم نتم رو بترکونم
ولی نمیشه

نمیشه
لامصب

اصلابه ما نگاهم نمیکنه

خدایا چرا مردمو اینجوری افریدی

گریه نکن مامی درس میشهSad

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - ~JaSmIn~ - 17-09-2013

(17-09-2013، 10:29)MAKAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-09-2013، 10:27)happy girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-09-2013، 10:24)MAKAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

صبا امضاء ضایع تر نداشتی؟Dodgy
خو عوضش کن میبینم بالا میارم2mo5

چشه مگه ؟Confused

چشم نیست گوشِ
نگا کن قیافه ی دختررو از معتاده تو جوب هم ضایع تره

میدونی تا قَبل از اینی ک این جملرو بگی میخواسم جرت بدم ولی اینو گفتی اَ خنده مردم

خب حالا عوض کنم؟؟؟؟

بعدشم شیوا راس میگهDodgy

بآوش بآو عَوَض میکنم:cool:

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - ƝeGaЯ - 17-09-2013

علیک سلـام!

مهسا خانم!خودتُ اذیت نکن عزیزم!با این حرفا درس نمیشـه!