انجمن های تخصصی  فلش خور
[ گفتگو آزاد نسخـ ـه 347 ] - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: [ گفتگو آزاد نسخـ ـه 347 ] (/showthread.php?tid=280967)

RE: [ گفتگو آزاد نسخـ ـه 347 ] - BIG-DARK - 06-04-2020

(06-04-2020، 14:33)thug life نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-04-2020، 14:31)arash a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کو شولوغی اه
بیا شلوغش کنیم

(06-04-2020، 14:30)Sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-04-2020، 14:28)thug life نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-04-2020، 14:26)Sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-04-2020، 14:22)thug life نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واقعاااا نه بابا
رفیقای شفیقم منظورم
سیروان سینا خواهر شقایق
و امیر مهدی

الان فقط آبجی غزل و داش ممد هستن

حالا یه دور هم با ما آشنا شو:/

بله حتما
ولی مثل اینکه کم میاین گ.آ یکم آشنا بشم
باهاتان زیادتر شلوغ میکنم
بقیه میدونن Smile

اره کم میام ولی الان که هستم^^
من خودم یکی از علل شلوغی گ.آ مD:

به به پس خوشبختم
از آشنایی
بتازونیم پ Big Grin  Cool
منم میتازونم

RE: [ گفتگو آزاد نسخـ ـه 347 ] - thug life - 06-04-2020

چه بگیم
جک
معما
چیستان

چیییییییی Cool

(06-04-2020، 14:38)thug life نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"arash a"

خووووووو چه کنیمممممممممممم
بترکانیم

نمیدونم یه مشت رو تگ کنیم بیان تو گ.ا

(06-04-2020، 14:39)thug life نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه بگیم
جک
معما
چیستان

چیییییییی Cool

جک

RE: [ گفتگو آزاد نسخـ ـه 347 ] - thug life - 06-04-2020

(06-04-2020، 14:40)arash a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-04-2020، 14:38)thug life نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"arash a"

بترکانیم

(06-04-2020، 14:39)thug life نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه بگیم
جک
معما
چیستان

چیییییییی Cool

جک

اووووو پایتمممممم

@"sirvan.."

@"SHAGHAYEGH-MIRR"

@"اعزازی"

من اینارو میتگم

یه روز با پدرم سوار ماشین شدیم
که چندتا خارجی آمدن
به پدرم گفتم بپرس کجایین؟؟

پدرم بسیار زیبا گفت
 Made in?
هیچی دیه کلا همه از خودشان نا امید شدن

RE: [ گفتگو آزاد نسخـ ـه 347 ] - ρυяρℓє_ѕку - 06-04-2020

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
arash a ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Arefw ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Dıятч Søυł ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Itsali ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
m.h.sa ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
The.One.True_Morty ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Ƒalleη

یچیزی بگین -.-

(06-04-2020، 14:41)thug life نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-04-2020، 14:40)arash a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"arash a"

بترکانیم

چه بگیم
جک
معما
چیستان

چیییییییی Cool

جک

اووووو پایتمممممم

@"sirvan.."

@"SHAGHAYEGH-MIRR"

@"اعزازی"

من اینارو میتگم اره همینا رو تگ کنیم

یه روز با پدرم سوار ماشین شدیم
که چندتا خارجی آمدن
به پدرم گفتم بپرس کجایین؟؟

پدرم بسیار زیبا گفت
 Made in?
هیچی دیه کلا همه از خودشان نا امید شدن

حالا من

به بابام گفتم دیگه 27 سالم شده نمیخوای برام استین بالا بزنی گفت اگه قبول کنن باتو ازدواج کنن استین که سهله با شورت میرم برات خواستگاری

ینی اینقد تو خونه قبولم دارن

RE: [ گفتگو آزاد نسخـ ـه 347 ] - ρσєѕɪ - 06-04-2020

اووووووومممممممم چ سکوتی kaffe2

(06-04-2020، 14:51)**GHAZAL** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اووووووومممممممم چ سکوتی kaffe2

زدی تو خال

پس رفتین کجا

ای خداikeikeikeikeru1ru1ru1ru1171717174949494928282828

RE: [ گفتگو آزاد نسخـ ـه 347 ] - red_Queen - 06-04-2020

چقد گ آ خلوت شده

(06-04-2020، 14:56)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چقد گ آ خلوت شده

ای بنازمت خدایی عجب حرفی زدی