انجمن های تخصصی  فلش خور
گـُـفـتــــگـوےِ آزاد «۴۴7» - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گـُـفـتــــگـوےِ آزاد «۴۴7» (/showthread.php?tid=297823)

RE: گـُـفـتــــگـوےِ آزاد «۴۴7» - Mohlek - 18-07-2021

(18-07-2021، 0:10)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

._.

این چه تاپیک سمی‌ بود ._.

حسام؟
اِمممممممم
جذابیت ظاهری ؟!
جذابیت رفتاری و شخصیتی ؟
من بهش نمره ۷ از ۱۰ میدم
هفت از ده شمارو به هفتاد از ده بقیه ترجیح میدیم :v

RE: گـُـفـتــــگـوےِ آزاد «۴۴7» - سهَ‌ند - 18-07-2021

(18-07-2021، 3:11)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمی‌دونم. با غریزه‌م جلو رفتم. :دی  
آخه یه چیزی هست، واقعا چطوری می‌شه عیب رو آگاهانه بروز داد؟ کسی هست که فلان کار رو بکنه صرفاً برای اینکه نشون بده احمق و بی‌ملاحظه‌ست؟ نه واقعاً. فلان کارو می‌کنه بدون اینکه متوجه باشه اون کار نشون می‌ده یه احمق بی‌ملاحظه‌ست. پس بروز دادن عیب‌ها غیرارادیه و همه‌مون یه ژستِ "من فوق‌العاده‌م!" گرفتیم. هرکس به شیوه‌ی مخصوص خودش. آها، ولی یه استثنا هم هست. یه وقتایی آدم خودش جلو جلو عیب‌هاش رو ابراز می‌کنه، فقط برای این که قبل از این که کسی بهش حمله کنه، اون به طرف حمله کنه. انگار انتظار داره قضاوت بشه، و می‌خواد قبل از این که قضاوت بشه کسی که هست رو بکوبه تو صورت آدمی که میاد شروع کنه به حرف زدن. مثل تیرین لنیستر. که خودش با کوتولگیش شوخی می‌کرد تا کسی نتونه بر علیهش ازش استفاده کنه. که اینم باز همون ژست قبلیه. "درسته من فلان عیب رو دارم، اما هنوزم فوق‌العاده‌م!" توهم عیبی در من ندیدی، چون اونقدرا همدیگه رو نمی‌شناسیم. وگرنه مثلاً من آدم متلک‌اندازیم. و اگه باز نگی هویتِ ادیسن شپرد رو دزدیدم، There is a land called passive-aggressive and I am their queen. حواس‌پرتم، سختگیر، کنترل‌گر، بد قلق، اتنشن-هور، نامهربون، بلای جون، میخواره و سرگشته و رند و نظرباز، تغافل‌کیش و کین‌اندیش و دوری‌جوی و وحشی‌خوی! بیا! اینم عیب! دریا دریا عیب! خیالت راحت شدددد؟ (((((:

از لحاظ حافظه، بگیر نگیر داره. مثلاً چند تا از چیزایی که خودت اشاره کردی توی متن رو من یادم نبود. مثلا همینکه یه بار بهت گفتم بنویس و گفتی نمی‌خوای. (آخه هو دِ هِل داز دت؟ (((: واقعا زباله‌ای سهند.) رو فراموش کرده بودم. انقدر که تلخ و دلشکننده بوده لابد حافظه‌م از بین بردتش. *اموجی سیگار* ولی در کل، حرفارو یادم می‌مونه. یعنی همیشه یه "تو که فلان جا فلان چیزو گفته بودی. چی شد"؟ توی آستینم دارم. ((((: رفرنسم زیاد می‌زنم به حرفای خود طرف. چون باعث می‌شه احساس زرنگی و جینگیل‌بلا بودن کنم.

درباره‌ی احساسات هم، نمی‌دونم. فکر کنم یه تعادلی برقراره. یا حداقل تلاش می‌کنم که یه تعادلی برقرار باشه. 

بیشتر وقتا تا وقتی کسی نظرم رو نپرسیده و یا راهنمایی‌ای ازم نخواسته، ورود نمی‌کنم. چون علاوه بر اینکه خیلی گلم و دخالت تو کار دیگران نمی‌کنم و بلاه بلاه بلاه، حوصله‌شم ندارم. احساس مسئولیتی نمی‌کنم. مگه کسی اومد به من بگه فلان راه رو نرو فلان اشتباهو نکن آخرش فلانه؟ نه. خودم رفتم سرم به سنگ خورد برگشتم. اینجام داستان همینه. نمی‌شه به زور کسی رو به راه راست هدایت کرد. نمی‌شه به زور جلوی مردم رو گرفت که کار احمقانه‌ای نکنن. از طرف دیگه‌ای هم، اصلا از کجا معلوم، شاید طرف از فلان لحاظ درست بگه. شاید به فلان روش منطقی بشه کار/حرفش رو توجیهش کرد. شاید اگه خودمم جاش بودم همچین کاری می‌کردم. شاید رفتار اون درسته و چیزی که من فکر می‌کنم اشتباه. شاید هردومون درستیم. همه‌ی اینا ممکنه و به نظرم اینکه تو بخوای یکی دیگه رو اصلاح کنی، لازمه‌ش اینه که به خودت خیلی اعتماد داشته باشی. من ندارم.

ممنونم.  Heart

i disrespect you respectfully  Telegh_46

RE: گـُـفـتــــگـوےِ آزاد «۴۴7» - ραтяιcια - 18-07-2021

(18-07-2021، 2:57)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-07-2021، 2:54)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

-____-
شبت پر از من:>
این گل ماله منه دست به شاخه هاش نزنید

چه شبی بودTelegh_50
صبحم میشه گفت

RE: گـُـفـتــــگـوےِ آزاد «۴۴7» - Medusa - 18-07-2021

(18-07-2021، 8:52)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

I sure deserve that. But why ?

RE: گـُـفـتــــگـوےِ آزاد «۴۴7» - سهَ‌ند - 18-07-2021

(18-07-2021، 9:27)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-07-2021، 8:52)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

I sure deserve that. But why ?

Because you questioned my words. You can question a man's existence but not his words45

RE: گـُـفـتــــگـوےِ آزاد «۴۴7» - _sehun_ - 18-07-2021

(17-07-2021، 22:30)لــــــــــⓘلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-07-2021، 20:34)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

0918

الان مزاحمت ایجاد میکنم 3cy

مزاحم نشو خانم محترم
چخبر؟ چیا میکنی؟

(17-07-2021، 23:58)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@""
راستش بخاطر اسکیز وقت ندارم :)
ولی اگه تونستم نگاه میکنم
اس کی زد جدید هیونجین رو دیدی ؟
راستی فقط من تباهم و هزاران عکس کیپاپی دارم؟ :/
اکسو شو تایم مال اوت 12 عه
نه ندیدم
فک نکنم!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/Capture_40557.gif
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/4_c55bc.gif
پ.ن:اونایی ک دورشون خط کشیدم همش مال کی پاپه

RE: گـُـفـتــــگـوےِ آزاد «۴۴7» - *VENUS* - 18-07-2021

(18-07-2021، 7:50)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-07-2021، 0:10)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

._.

این چه تاپیک سمی‌ بود ._.

حسام؟
اِمممممممم
جذابیت ظاهری ؟!
جذابیت رفتاری و شخصیتی ؟
من بهش نمره ۷ از ۱۰ میدم

Lolll

اینا که یکیه ._.

RE: گـُـفـتــــگـوےِ آزاد «۴۴7» - THEDARKNESS - 18-07-2021

(18-07-2021، 10:53)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-07-2021، 7:50)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Lolll

اینا که یکیه ._.

نه دیگه ۷ از ۱۰ با۷۰ از ۱۰۰ مساویه این میگه ۷۰ از ۱۰

RE: گـُـفـتــــگـوےِ آزاد «۴۴7» - _sehun_ - 18-07-2021

(21-09-2014، 16:41)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لطفا اسپم ندید

آخی*-*

RE: گـُـفـتــــگـوےِ آزاد «۴۴7» - *VENUS* - 18-07-2021

(18-07-2021، 10:56)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-07-2021، 10:53)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Lolll

اینا که یکیه ._.

نه دیگه ۷ از ۱۰ با۷۰ از ۱۰۰ مساویه این میگه ۷۰ از ۱۰

عه من دهو صد دیدم ._.

مچکرم که روشنم کردی

(18-07-2021، 10:57)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-09-2014، 16:41)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لطفا اسپم ندید

آخی*-*

ای خدا ای خدا >.<