انجمن های تخصصی  فلش خور
*•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* (/showthread.php?tid=294812)

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - Emmɑ - 02-03-2021

آوا ایز تایپینگ انشا.-.

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - BIG-DARK - 02-03-2021

(02-03-2021، 8:14)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 8:10)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه فایده وقتی بسته بندیشو ندارم:|

برو بازار بخر

باید پول بدم چه فایده:|

(02-03-2021، 8:19)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 8:16)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه بچه خوبی هستی افرین زود ج بده ._.
چ خبر چ غلطا؟!خرید عید کردی ننه؟

/:برو برا عمت کلاس بزار

بر منکرش لعنت ۰-۰ چشوم چشوم ۰-۰
هیچی در حال حاضر هیچ غلطی نمیکنم ._.
نیم ساعت دیگه یه سری دری وری خانم معلم گرامی از درس شیرین عذاب های آسمانیو گوش میدم ._.
نه بابام نمیبرمون بیرون &^&
میگم اینترنتی بگیر خو ۰-۰ میگه اون که خرید عید نمیشه ._.
ولی من با دوستم میرم|:+مادرهای گرامیییییی
غلط خوردی/:
مشخصه عزیزم کی اینترنتی خرید عید میکنه لاناتییی

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - ᗩᐯᗩ⁷ - 02-03-2021

(02-03-2021، 8:19)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آوا ایز تایپینگ انشا.-.

ایز مای عادت ._.

(02-03-2021، 8:21)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 8:19)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بر منکرش لعنت ۰-۰ چشوم چشوم ۰-۰
هیچی در حال حاضر هیچ غلطی نمیکنم ._.
نیم ساعت دیگه یه سری دری وری خانم معلم گرامی از درس شیرین عذاب های آسمانیو گوش میدم ._.
نه بابام نمیبرمون بیرون &^&
میگم اینترنتی بگیر خو ۰-۰ میگه اون که خرید عید نمیشه ._.
غلط خوردی/:

همونم غنیمتیست خوش به حالت &^&
صحیح دیگه نمیخورم ._.
الان کل دونیاااا رو مجازی میچرخه ._.

(02-03-2021، 8:17)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 8:16)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مگه شیشم نبودی:|

._.=.////
آخر به کدامین گناه فک میکنی شیشم؟؟ ._.
هفتمم با اجازتون ۰-۰=./

خو منم هفتمم بیا کمک من کن ارمین هم که هفتمه ی گروه درسی میزنیم._.

من یه @پرنده ممم @آرزوووو دارممممممممم تو یارم باشیییی

(02-03-2021، 8:22)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 8:19)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آوا ایز تایپینگ انشا.-.

ایز مای عادت ._.

(02-03-2021، 8:21)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

غلط خوردی/:

صحیح دیگه نمیخورم ._.
/: نگو هاا مامانم گفته برام مانتو نمیخره منه بدبخت هیچی ندارم اصن هیچییی بعد میگه اون همه لباس اه
افرین

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - ᗩᐯᗩ⁷ - 02-03-2021

(02-03-2021، 8:25)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 8:17)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

._.=.////
آخر به کدامین گناه فک میکنی شیشم؟؟ ._.
هفتمم با اجازتون ۰-۰=./

چمد والا ._.
آنجل اویل احیانا هشتم نیس؟ ._.
خعب سوال کاملا بی ربطی که هر دانش آموزی به اون یکی میرسه میپرسه:
درسا رو کجایین؟._. نام ببر ۰-۰ دونه دونه ۰-۰

(02-03-2021، 8:25)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من یه @پرنده ممم @آرزوووو دارممممممممم تو یارم باشیییی

(02-03-2021، 8:22)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایز مای عادت ._.

صحیح دیگه نمیخورم ._.
/: نگو هاا مامانم گفته برام مانتو نمیخره منه بدبخت هیچی ندارم اصن هیچییی بعد میگه اون همه لباس اه
افرین

هخخخخ درک مینمایم &^&
منم کل لباسام فقط هودیه ._.
آخه هودیو چجوری تو اون گرما بپوشم ._.=.//

(02-03-2021، 8:27)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 8:25)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چمد والا ._.
آنجل اویل احیانا هشتم نیس؟ ._.
خعب سوال کاملا بی ربطی که هر دانش آموزی به اون یکی میرسه میپرسه:
درسا رو کجایین؟._. نام ببر ۰-۰ دونه دونه ۰-۰

هفتمه مگ 13 سالش نی؟
من که نمیدونم:/
امسال نوبت اول عقب افتادم معدل میان نوبت اولم + نوبت اول با هم شدن 17.43:|
تو چند شدی؟

(02-03-2021، 8:27)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هخخخخ درک مینمایم &^&
منم کل لباسام فقط هودیه ._.
آخه هودیو چجوری تو اون گرما بپوشم ._.=.//
یبار دیگ بگی خخخ میزنمت|:
/:تو زمستون برای بیرون هودی میپوشی ننه؟

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - Thyme - 02-03-2021

(01-03-2021، 23:51)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@Thyme
سلام اوا خانم خوبید؟
مرسی بابت تبریکتون ^^

دل کیو شکوندم؟ '/
سلام قشنگ ^^*
من به جای کادوی تولدی که نمیتونم بهت تو دنیای مجازی بدم ..
خواسم یه پند و اندرز خواهرانه ای بهت داده باشم حداقل .. باشد که رستگار شوی -_-*
موفق باشی Heart