انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگوی ازاد || نسخه ۴40 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگوی ازاد || نسخه ۴40 (/showthread.php?tid=297439)

RE: گفتگوی ازاد || نسخه ۴40 - شـــقآیــق - 13-06-2021

(13-06-2021، 9:47)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کسی اینجا میتونه از مشتق یه مثال حل کنه با ویس یا متن توضیحشو بگه؟ باید ازش ویس بگیرم ارائه بدم |:

میتونم بدم ب استادمون حل کنه و توضیح بده

RE: گفتگوی ازاد || نسخه ۴40 - ʜɪᴅᴅᴇɴ - 13-06-2021

(13-06-2021، 9:54)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-06-2021، 9:47)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کسی اینجا میتونه از مشتق یه مثال حل کنه با ویس یا متن توضیحشو بگه؟ باید ازش ویس بگیرم ارائه بدم |:

من قراره عین به عین کلماتشو کپی کنم و ویس بگیرم بدم به استاد، ببین چجوری سخته که از نت نا امید شدم.. ، هرچی کوتاهتر بهتر.
امتحانشو که خوب ندادم آنچنان ولی میتونم اینجوری حداقل پاس شدنمو مطمئن شم  4xv
لطف کن پس اگه ممکنه ردیف کن ایشالا خداوند در دنیا و عقبا تورا بخشایش و نعمات بسیار ارزانی دهد.
سه هیچ بنفع تو

RE: گفتگوی ازاد || نسخه ۴40 - سهَ‌ند - 13-06-2021

در این حد میتونم کمک کنم که مشتق میشه شتق کردن. و نمیدونم یعنی چی ولی معلممون همیشه میگفت.

(13-06-2021، 9:59)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-06-2021، 9:54)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من قراره عین به عین کلماتشو کپی کنم و ویس بگیرم بدم به استاد، ببین چجوری سخته که از نت نا امید شدم.. ، هرچی کوتاهتر بهتر.
لطف کن پس اگه ممکنه ردیف کن ایشالا خداوند در دنیا و عقبا تورا بخشایش و نعمات بسیار ارزانی دهد.
سه هیچ بنفع تو

الان زدم تو نت مغزم هنگ کرد((:
باشه چشم
پیام دادم بهش ، آنلاین بود._.

(13-06-2021، 10:04)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-06-2021، 9:59)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سه هیچ بنفع تو

باشه چشم
هعی بابا..
حاجت رواا
مضمون پیامت این باشه که یه مثال ساده حل کنه و توضیحش بده 

RE: گفتگوی ازاد || نسخه ۴40 - BIG-DARK - 13-06-2021

(13-06-2021، 9:10)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-06-2021، 9:05)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

poco x3 فک کنم از 64 داشته باشه تا 256
ولی
poco m3 از 64 تا 128

هوممم
اگه میتونی حافظشو ۲۵۶ بگیر واقعا عالیه اصن دیگع نگران پر شدن گوشیت نمیشی:/

ببینم چی میشه

(13-06-2021، 10:09)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-06-2021، 10:04)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باشه چشم
هعی بابا..
حاجت رواا
اون همه حرف زدم
فقط گفت اوکیTelegh_01
خودت ی مثال برام بفرس
بدم بهش

RE: گفتگوی ازاد || نسخه ۴40 - *VENUS* - 13-06-2021

صبح بخیر 44

(13-06-2021، 10:26)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

صبح بخیر 44

شُب بخیر

(13-06-2021، 10:25)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-06-2021، 10:09)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هعی بابا..
حاجت رواا
اون همه حرف زدم
فقط گفت اوکیTelegh_01
خودت ی مثال برام بفرس
بدم بهش
فعلا یه چیزی سرهم کردم از نت فرستادم برا استاده ببینم چی میگه ...
امتحان تاحالا چیارو دادی