انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۴ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۴ (/showthread.php?tid=292665)

RE: گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۴ - Emmɑ - 04-01-2021

......

RE: گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۴ - ÆMÆշЇÑζ - 04-01-2021

(04-01-2021، 11:19)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-01-2021، 11:12)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میدونی که زیاد اینجا نیسم بچه
تل بده بم
همشو بت میذم

تلو کع ایدی عوض کردی:v
ساعت ۹و نیمه امتحان
میتونی ان شی؟

اااا . الان همونو میزارم
اره . ولی میدونی که فراموشکارم
یادم بنداز قبلش

RE: گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۴ - *Aɴѕel* - 04-01-2021

(04-01-2021، 12:29)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-01-2021، 11:19)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تلو کع ایدی عوض کردی:v
ساعت ۹و نیمه امتحان
میتونی ان شی؟

اااا . الان همونو میزارم
اره . ولی میدونی که فراموشکارم
یادم بنداز قبلش

اوک اوک
حتما یاد اوری میکنم^-^
مرسی برو*-*

RE: گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۴ - سهَ‌ند - 04-01-2021

ایده آلیسم یا رئالیسم؟

RE: گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۴ - لــــــــــⓘلی - 04-01-2021

(03-01-2021، 22:39)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-01-2021، 22:37)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

او مای آیز("
اوووو ن باباTelegh_01
ت دخترمیا چی میگی ؟!Telegh_01Telegh_59

$_$
آرههه Telegh_01
وی ب خاطر عجقش تغییر جنسیت داد/:

(03-01-2021، 22:39)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کی گفته؟:/
عه چه جالب
منم از ایتالیام:/ دوسال فرانسه زندگی میکردم:/رفتم کره سهونو دیدم:/

پرستو جیمینا ملیکا/:
خب لامصب من خودم دخترم معلومه با کلی دختر دوستم/:
اوه مای گاد/:
بهش سلام میرسوندی/:

بله بله ؟!Telegh_01Telegh_59

RE: گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۴ - Prometheus - 04-01-2021

(04-01-2021، 12:03)★ɢʟᴏʀɪᴀ★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-01-2021، 11:42)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حرف مردم که به --- نیست! ولی همین مردم هرکدومشون یه ریز بندازن جلوت میشه یه کوه و جلوی پیشرفتت رو میگیره!
گاهی وقتا منفی فکر کردنم خوبه!
اما من الان دارم از عقاید مثبتم بت میگم!
اگه منفی حرف بزنم که .....
میبینی/:
دوساعته میگم مثبت باش بازم/:
فعلا ک مستقل نشدی ب نظرم با حرفای خانوادت و خودت برو جلو
من مثلا مامانم بهم میگ پاشو درس بخون من بجا اینکه بگم چشم بعد برم بخونم دو ساعت میشینم باهاش بحث میکنم/:
اخرش مجبور میشه یچی بگ یا یکی بزنه تو گوشت اخر میری تو اتاق میشینی زر میزنی میگی کسی منو دوس نداره بعد اقدام ب خودکشی میکنی و دستاتو خط خطی میکنی/:
خب پدرمادر خوشبختی بچشونو میخان ازمونم فقط میخان درس بخونیم همین/: لازم نیس بشینی افسردگی بگیری

بازم بحث من چیز دیگه ای بود...من برام مهم نیست خانوادم چی بم بگن ._. چون اونا افکارشون بامن فرق میکنه...

(04-01-2021، 12:39)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بازم بحث من چیز دیگه ای بود...من برام مهم نیست خانوادم چی بم بگن ._. چون اونا افکارشون بامن فرق میکنه...

پوففف
من برم تو افق محو شم/:

RE: گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۴ - Prometheus - 04-01-2021

(04-01-2021، 12:08)Mahdi 1381 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حسین ناراحت بودی بیا روشونه من گریه کن

بعد من جاخالی بدم با کله بری تو دیوار بخندیم.

ناراحتیت کلا یادت میره Telegh_01

امتحانش می ارزه D:

(04-01-2021، 12:39)★ɢʟᴏʀɪᴀ★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-01-2021، 12:39)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پوففف
من برم تو افق محو شم/:

برو تا فحشت ندادم D:

RE: گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۴ - _sehun_ - 04-01-2021

(04-01-2021، 12:38)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-01-2021، 22:39)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

$_$
آرههه Telegh_01
وی ب خاطر عجقش تغییر جنسیت داد/:

پرستو جیمینا ملیکا/:
خب لامصب من خودم دخترم معلومه با کلی دختر دوستم/:
اوه مای گاد/:
بهش سلام میرسوندی/:

بله بله ؟!Telegh_01Telegh_59

آره Telegh_01
ولی گرانه ولش بی خی/:
همون مامانمی
مامان ستین نفهذذذنهتلذخم

(04-01-2021، 12:40)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برو تا فحشت ندادم D:

/:
وای خدا وای/: ترسیدمru1