انجمن های تخصصی  فلش خور
ஜ۩۩ஜ گفتگـــــــــــوی آزاد(ஜ۩۩ஜ193(2 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: ஜ۩۩ஜ گفتگـــــــــــوی آزاد(ஜ۩۩ஜ193(2 (/showthread.php?tid=161210)

RE: ஜ۩۩ஜ گفتگـــــــــــوی آزاد(ஜ۩۩ஜ193(2 - Aiden Pearce - 18-08-2014

بدرود همگی

RE: ஜ۩۩ஜ گفتگـــــــــــوی آزاد(ஜ۩۩ஜ193(2 - MOHSENEBRAHIMI - 18-08-2014

نقل قول: نچ خیلی وقت بود که شیدا اومد و خودشیرینی کرد بهد محمد رو محروم کردی و در آخر تمام مقامش رو گرفتی

حرف هایی که زد چی ؟

من مقصر شدم؟

آره

من از هرچی بگزرم از کسی که به خودم یا خانوادم فوش بده نمیگزرم ...

اره میدونی چرا بدش محروم شد؟

یه پیام خصوصی به همه بچه هاز زد که ..

ولش کن باش علی آقا من مقصر..

RE: ஜ۩۩ஜ گفتگـــــــــــوی آزاد(ஜ۩۩ஜ193(2 - τοxικ - 18-08-2014

سلام دوستان...
روز خوش!

RE: ஜ۩۩ஜ گفتگـــــــــــوی آزاد(ஜ۩۩ஜ193(2 - RєƖαx gнσѕт - 18-08-2014

(18-08-2014، 13:07)undefined نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-08-2014، 13:07)~SHAwTY GiRL~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چـرآ همه رفدنـ؟
سلام سوگند .__.*

سلآم سـحرِ .... +.+

(18-08-2014، 13:09)amir303 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-08-2014، 13:08)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-08-2014، 13:07)amir303 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-08-2014، 13:05)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-08-2014، 13:02)amir303 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

علی ول کن فاز خیلی رو مخه

باشه ولی محمد خیلی ناراحت بودش

رفتار محسن همینه خیلی تحمل میخواد باش رفیق باشیBig GrinBig Grin
همین بلا رو سر من هم اوردBig GrinBig GrinTongue
ولی بازم اعتقاد دارم بچه باحالیهBig Grin

اون مقام منم گرفت میخواستم تورو 6 بار محروم کنم تا ابد ولی نزاشت Angry

ی سری چیزا هست نمیشه گفتBig Grin

ولی الآن من می تونم بگم که توی چت روم چیکارا می کردی

RE: ஜ۩۩ஜ گفتگـــــــــــوی آزاد(ஜ۩۩ஜ193(2 - tyjtfhdhr - 18-08-2014

(18-08-2014، 13:10)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: نچ خیلی وقت بود که شیدا اومد و خودشیرینی کرد بهد محمد رو محروم کردی و در آخر تمام مقامش رو گرفتی

حرف هایی که زد چی ؟

من مقصر شدم؟

آره

منو چرا برکار کردی من ک ب تو هیچی نگفتم داداشUndecided

RE: ஜ۩۩ஜ گفتگـــــــــــوی آزاد(ஜ۩۩ஜ193(2 - MOHSENEBRAHIMI - 18-08-2014

این آقا امیر هم تو اون موقع مارو .... با اون ملانی...

Big GrinBig Grin

(18-08-2014، 13:10)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حرف هایی که زد چی ؟

من مقصر شدم؟

آره

باز خل و چل شد Dodgy 
تو اینجوری فکر کن Dodgy

(18-08-2014، 13:12)amir303 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حرف هایی که زد چی ؟

من مقصر شدم؟

آره

منو چرا برکار کردی من ک ب تو هیچی نگفتم داداشUndecided

بدبخت شانس آوردی جلوی منو گرف وگرنه 7 بار محروم شده بودی Dodgy

RE: ஜ۩۩ஜ گفتگـــــــــــوی آزاد(ஜ۩۩ஜ193(2 - τοxικ - 18-08-2014

موضوع چیه؟
کمکی از دست من بر میاد؟Confused

RE: ஜ۩۩ஜ گفتگـــــــــــوی آزاد(ஜ۩۩ஜ193(2 - Navisa. - 18-08-2014

(18-08-2014، 13:11)~SHAwTY GiRL~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-08-2014، 13:07)undefined نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-08-2014، 13:07)~SHAwTY GiRL~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چـرآ همه رفدنـ؟
سلام سوگند .__.*

سلآم سـحرِ .... +.+
خوبی
چه خبرا
دیگه خبری از ما نمیگیری .__.