انجمن های تخصصی  فلش خور
☕گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۲☕ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: ☕گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۲☕ (/showthread.php?tid=284374)

RE: ☕گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۲☕ - کــــــــــⓐرمَن - 16-05-2020

(16-05-2020، 13:01)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-05-2020، 12:58)ţђę ɱąŋ wђǫ şǫɭd ţђę wǫŗɭd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-05-2020، 12:54)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-05-2020، 12:53)ţђę ɱąŋ wђǫ şǫɭd ţђę wǫŗɭd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدایی سنم واسه فلشخور دیگه زیادی بالاست D:

از تو بزرگتر هم هست D:

من آخه از 2012 اینجام
دیگه قشنگ حس نوستالژی تینیجر بودنم زنده میشه

تاریخ عضویت منظورم نبود
از نظر سن گفتم
قشنگ مهدکودک شده
بچه هاشونو ول می کنن تو مجازی ما باید اخلاق و ادب یادشون بدیم -_-
شما زحمت کشای صفحه ی مچازی هستین Smile

RE: ☕گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۲☕ - sober - 16-05-2020

(16-05-2020، 13:01)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-05-2020، 12:59)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-05-2020، 12:58)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-05-2020، 12:56)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-05-2020، 12:53)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

والا بخدا، چیپس با ماست (:

یه آیس پک بعد کرونا تو رو هم به لیستم اضافه کردم مهمون من ^^

دست و دلباز شدی D:
نه این قرارو از قبل گذاشته بودم
(گنج پیدا کردم ^_- )

پس پوکرمون تو وگاس سرجاشه یا پولداری شدی و نیازی نداری؟ -_-

پولداری در حد آیس پکه وگرنه قرارمون تو وگاس برای پوکر سرجاشه
استعدادم حیف نیست استفاده نشه؟ D:

RE: ☕گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۲☕ - Jack Daniel'ѕ - 16-05-2020

(16-05-2020، 13:01)ţђę ɱąŋ wђǫ şǫɭd ţђę wǫŗɭd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اسما همه عوض شده کسیو نمیشناسم
کیا قدیمین اینجا علی از زمان جهالت موندن ؟

حاجی من ک همون لعنتی سابقم D:
از قدیمیا کیا رو میشناسی؟ اکثرا فقط 5 دیقه انلاین میشن میرن بعد

(16-05-2020، 13:02)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیشتر یه جور حالت تدافعی دارن آیسان جونم
من این طور فکر می کنم

میشع گفت بلع Smile
خداروشکر دختر عموم شد فن بی تی اس و دختر عمه ام شد فن بیلی ایلیش دیگ هیت نمیدن

RE: ☕گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۲☕ - ţђę ɱąŋ wђǫ şǫɭd ţђę wǫŗɭd - 16-05-2020

(16-05-2020، 13:01)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-05-2020، 12:58)ţђę ɱąŋ wђǫ şǫɭd ţђę wǫŗɭd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-05-2020، 12:54)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-05-2020، 12:53)ţђę ɱąŋ wђǫ şǫɭd ţђę wǫŗɭd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از تو بزرگتر هم هست D:

من آخه از 2012 اینجام

تاریخ عضویت منظورم نبود
از نظر سن گفتم
قشنگ مهدکودک شده
آره دارم میبینم ماشالا همه دهه هشتادین (no offense)
بحثای کی پاپ و نمیدونم تتلو و مدرسه و
یادش بخیر یه مدت منم هرروز چندین ساعتتتت میومدم گفت و گو نمیدونم تاپیک های دیگه چقد کل کل میکردیم غر میزدیم D=

RE: ☕گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۲☕ - Jack Daniel'ѕ - 16-05-2020

(16-05-2020، 13:03)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پولداری در حد آیس پکه وگرنه قرارمون تو وگاس برای پوکر سرجاشه
استعدادم حیف نیست استفاده نشه؟ D:

Yesssss we Rock together

(16-05-2020، 13:03)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-05-2020، 13:01)ţђę ɱąŋ wђǫ şǫɭd ţђę wǫŗɭd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اسما همه عوض شده کسیو نمیشناسم
کیا قدیمین اینجا علی از زمان جهالت موندن ؟

حاجی من ک همون لعنتی سابقم D:
از قدیمیا کیا رو میشناسی؟ اکثرا فقط 5 دیقه انلاین میشن میرن بعد

من الان فقط تورو میشناسم از رو آیدیت
بچه ها خیلی بودن فک نکنم کسی بیاد ازون موقع ها
حتی لیست دوستامم اسما عوض شده نمیشناسم
منم بعد مدت ها الان یهو یادم افتاد
گفتم ببینم کسی میاد هنوز

(16-05-2020، 13:04)ţђę ɱąŋ wђǫ şǫɭd ţђę wǫŗɭd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از تو بزرگتر هم هست D:

من آخه از 2012 اینجام

تاریخ عضویت منظورم نبود
از نظر سن گفتم
قشنگ مهدکودک شده
یادش بخیر یه مدت منم هرروز چندین ساعتتتت میومدم گفت و گو نمیدونم تاپیک های دیگه چقد کل کل میکردیم غر میزدیم D=
با همین بحث کیپاپ و تتلو و مدرسه این گ.ا رو پر میکنیمTelegh_33

RE: ☕گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۲☕ - sober - 16-05-2020

(16-05-2020، 13:04)ţђę ɱąŋ wђǫ şǫɭd ţђę wǫŗɭd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از تو بزرگتر هم هست D:

من آخه از 2012 اینجام

تاریخ عضویت منظورم نبود
از نظر سن گفتم
قشنگ مهدکودک شده
قبلا هم همه ی اینها بود اما نمی دونم حتی ۵ سال پیش که منم اومدم این طور نبود انگار سطحشون بالاتر بود یا این طور آدمها کمتر بودن
فکر کنم می شناختمت ولی باهم هم صحبت نشده بودیم

فرید بود آوا بود شیوا بود آیسان غزل چند تا فاطمه داشتیم مرضیه بود مجتبی بود خیلیای دیگه