انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۴۲۳ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۴۲۳ (/showthread.php?tid=296488)

RE: گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۴۲۳ - شـــقآیــق - 23-04-2021

(23-04-2021، 9:15)*Aɴѕιl* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2021، 6:11)lady_tailor نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دِراغغغغغ
خب خداروشکرD:♥️
من خوبم عشقمممم

ببخشید دیر جواب میدم خوابم برد-_-
باور کن^^

خداروشکر♡
روزه ای؟

ن عزیزم
نمیتوانم

.....
@"Alien"
من گرگانی هستم

RE: گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۴۲۳ - Prometheus - 23-04-2021

(23-04-2021، 14:34)♡•rainy_girl•♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2021، 13:53)♜THE DARKNESS♜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"♡•rainy_girl•♡"
وسط چت رفتن بیشعوریه

بعله من معذرت میخوام اما گوشیم زنگ خورد بعدم رفتم ی جا ک تو روزه ای نمیشه بگم Big Grin
_
اینو گفتی ۲ تا هم سپاس از حسین و حسام خوردی ک یعنی تایید کردن من بیشعورم//=

(23-04-2021، 14:34)♡•rainy_girl•♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعله من معذرت میخوام اما گوشیم زنگ خورد بعدم رفتم ی جا ک تو روزه ای نمیشه بگم Big Grin
_

@"♜THE DARKNESS♜"
/=

@"Alien"
پروفایلت مال چیه؟
اگ‌نگی شب خابم نمیبرع/=

مال اینکه تو بترسی شب خوابت نبره

(23-04-2021، 15:08)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"Alien"
حاجی من الان تو یه دو راهی بزرگ گیر افنادم
تو یخچالمون هم نوشابه پرتقال هست هم خود پرتقال
کدومو بخورم بنظرت ؟

پرتقالش خوشمزه تره....نوشابه فقط سیاه

(23-04-2021، 16:43)lady_tailor نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2021، 9:15)*Aɴѕιl* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باور کن^^

خداروشکر♡
روزه ای؟

ن عزیزم
نمیتوانم

.....
@"Alien"
من گرگانی هستم

اوکی... ^^

RE: گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۴۲۳ - βάરãɲ - 23-04-2021

(23-04-2021، 17:10)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

_

@"♜THE DARKNESS♜"
/=

@"Alien"
پروفایلت مال چیه؟
اگ‌نگی شب خابم نمیبرع/=

(23-04-2021، 15:08)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"Alien"
حاجی من الان تو یه دو راهی بزرگ گیر افنادم
تو یخچالمون هم نوشابه پرتقال هست هم خود پرتقال
کدومو بخورم بنظرت ؟

(23-04-2021، 16:43)lady_tailor نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ن عزیزم
نمیتوانم

.....
@"Alien"
من گرگانی هستم

اوکی... ^^
حسین دیگه/=
بگو ببینم
خدایی خیلی برام اشناس/=

@"Iam_RIHAM"
کم پیدایی یا من نمیبینمت گل؟* .*

RE: گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۴۲۳ - моои - 23-04-2021

(23-04-2021، 17:17)♡•rainy_girl•♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2021، 17:10)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوکی... ^^
حسین دیگه/=
بگو ببینم
خدایی خیلی برام اشناس/=

@"Iam_RIHAM"

هم کم پیدام هم هستم:/
چطوری باران؟

(23-04-2021، 17:21)Iam_RIHAM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2021، 17:17)♡•rainy_girl•♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حسین دیگه/=
بگو ببینم
خدایی خیلی برام اشناس/=

@"Iam_RIHAM"

چطوری باران؟
اهون*.*
خوب
تو چی؟¿♡
میشه بیام پ. خ؟¿♡

(23-04-2021، 17:24)♡•rainy_girl•♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2021، 17:21)Iam_RIHAM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چطوری باران؟
اهون*.*
خوب
تو چی؟¿♡
میشه بیام پ. خ؟¿♡

مرسی بد نیستم
بیا گلی

RE: گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۴۲۳ - Prometheus - 23-04-2021

اوکی... ^^
حسین دیگه/=
بگو ببینم
خدایی خیلی برام اشناس/=

@"Iam_RIHAM"

بش میگن آل
خوابای ترسناک بچه ها....

(23-04-2021، 17:26)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حسین دیگه/=
بگو ببینم
خدایی خیلی برام اشناس/=

@"Iam_RIHAM"

بش میگن آل
خوابای ترسناک بچه ها....

لولو خورخوره اس:/

RE: گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۴۲۳ - Âɴɢ℮ℓ Evιℓ - 23-04-2021

(22-04-2021، 14:32)کــــــــــⓐرمَن نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"BTS.ARMY"
D:
زیبا گفتی واقعا ت گذشته موندن کار درستی نیس...!ike
:>
عه عه یکی از حرفم تعریف کرد ایول¡! بلی پیشرفت حاصل زمان و تلاشه (:

اما انگار ی جا دیدم*.؟
عکس و..

@"Alien"