انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲4 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲4 (/showthread.php?tid=296557)

RE: گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲4 - Emmɑ - 28-04-2021

(28-04-2021، 0:29)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2021، 0:08)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

علیک درود:>
الحمدالله
زندگی خوب پیش میره؟
آخ آخ ببخشید دیر جواب دادم،عذرمیخوام
بله خداروشکر توی جادس

عیب نداره من ساعت ها منتظر میمونم ک^.^
(:

RE: گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲4 - SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ - 28-04-2021

(28-04-2021، 0:33)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2021، 0:29)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بله خداروشکر توی جادس

(:
به هر حال شما به بزرگی خودتون ببخشید
خوبی؟

RE: گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲4 - ᴀʀмɪss - 28-04-2021

(28-04-2021، 0:08)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

علیک درود:>
الحمدالله
زندگی خوب پیش میره؟
بله خداروشکر توی جادس

(28-04-2021، 0:27)Arefe 6 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

:|
فقط کافیه معنی جمله توی امضام رو بفهمی

اممممممم
من عالی نیسم ولی ادامه میدم این مسیرو برای نجات دادن جهان._.
ب نتیجه‌ای نرسیدم .-.

(28-04-2021، 0:34)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2021، 0:33)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(:
خوبی؟
عیب نداره
مرسی مرسی بد نیستیم شما چطوری؟

(28-04-2021، 0:35)Arefe 6 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بله خداروشکر توی جادس

فقط کافیه معنی جمله توی امضام رو بفهمی

اممممممم
ب نتیجه‌ای نرسیدم .-.
خب درکش نکردی
وقتی درکش نمیکنی یعنی اینکه جواب بی جواب

(28-04-2021، 0:35)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2021، 0:35)Arefe 6 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اممممممم
ب نتیجه‌ای نرسیدم .-.
خب درکش نکردی

درکش کردم دگ._.
فقط ربطشو ب سنت نفهمیدم:/

(28-04-2021، 0:35)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2021، 0:34)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوبی؟
عیب نداره
(:TY
منم بد نیستم ولی نمیدونم چرا خوابم نمیاد
ظهر من با نصفه شب من هیچ فرقی نداره

(28-04-2021، 0:37)Arefe 6 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2021، 0:35)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب درکش نکردی

درکش کردم دگ._.
برای ربطش باید صبر کنی
1.مسئله ها=علم
2.جمله امضا=شجاعت
3.معنی جمله=هدف بزرگ

RE: گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲4 - ⓩⓐⓗⓡⓐ - 28-04-2021

امان از بی خوابی :/

(28-04-2021، 0:37)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2021، 0:35)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عیب نداره
(:TY
منم بد نیستم ولی نمیدونم چرا خوابم نمیاد
ظهر من با نصفه شب من هیچ فرقی نداره
شکر
ب طرف راست 15 دقیقه چشماتو ببند و تظاهر کن که داری میخوابی و اصلا حرکت نکن :>

(28-04-2021، 0:37)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2021، 0:37)Arefe 6 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درکش کردم دگ._.
برای ربطش باید صبر کنی
1.مسئله ها=علم
2.جمله امضا=شجاعت
3.معنی جمله=هدف بزرگ
۴.سن=بینهایت ._.