انجمن های تخصصی  فلش خور
اگه نفر قبليت اشبز باشه دوست داري برات چي درست كنه - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: اگه نفر قبليت اشبز باشه دوست داري برات چي درست كنه (/showthread.php?tid=238008)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7

RE: اگه نفر قبليت اشبز باشه دوست داري برات چي درست كنه - 尺ムんム - 15-03-2020

(15-03-2020، 10:09)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-03-2020، 10:06)尺ムんム نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-03-2020، 10:04)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واقعا بلدی!

بله بلدم

من 7 8 تا غذا بلدم درست کنم

فک نکنم قابل خوردن باشه

نکم دان من به خاطره این که بیشتر وقتم تنها توی خونم و پدر مادرم مسافرتن مجبورم اشپزی کنم همچنین کلاسه اشپزی هم رفتم بیا یه ز
[/quote]

خب پس امشب خونه تون دعوتم Wink

RE: اگه نفر قبليت اشبز باشه دوست داري برات چي درست كنه - Sirvan10_a - 15-03-2020

(15-03-2020، 10:12)尺ムんム نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-03-2020، 10:09)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-03-2020، 10:06)尺ムんム نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-03-2020، 10:04)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واقعا بلدی!

بله بلدم

فک نکنم قابل خوردن باشه

نکم دان من به خاطره این که بیشتر وقتم تنها توی خونم و پدر مادرم مسافرتن مجبورم اشپزی کنم همچنین کلاسه اشپزی هم رفتم بیا یه ز

[/quote]

قدم روی چشم بنده میزاری چی دوست دادی برات درست کنم

(15-03-2020، 10:15)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-03-2020، 10:12)尺ムんム نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واقعا بلدی!

بله بلدم

فک نکنم قابل خوردن باشه

[/quote]

هر چی دوس داری فقط قرمه سبزی و غذا های دریایی نباشه

RE: اگه نفر قبليت اشبز باشه دوست داري برات چي درست كنه - Sirvan10_a - 15-03-2020

[/quote]

[/quote]

[/quote]

باشه

عدس پلو دوست داری؟؟؟؟

(15-03-2020، 10:18)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[/quote]

[/quote]

باشه

عدس پلو دوست داری؟؟؟؟
[/quote]

نچ

(15-03-2020، 10:20)尺ムんム نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-03-2020، 10:18)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[/quote]

باشه

عدس پلو دوست داری؟؟؟؟
[/quote]

نچ
[/quote]

فسنجون دوست داری

اب گوشت چی

(15-03-2020، 10:24)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-03-2020، 10:20)尺ムんム نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باشه

عدس پلو دوست داری؟؟؟؟
[/quote]

نچ
[/quote]

فسنجون دوست داری

اب گوشت چی
[/quote]

هر دوش خوبه هر کدوم دوس داشتی درس کن

چشم پس ابگوشت منتظرم

RE: اگه نفر قبليت اشبز باشه دوست داري برات چي درست كنه - BIG-DARK - 17-03-2020

همین دومی بهتره از دومی هیچی نمیخوام جز اینکه بهم بگه عاشقتم نه پسم بزنه مثله آ.... تو همین انجمنه

RE: اگه نفر قبليت اشبز باشه دوست داري برات چي درست كنه - fateemme - 01-04-2020

قرمه سبزی