انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگوی آزاد نسخه ۳۹۰ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگوی آزاد نسخه ۳۹۰ (/showthread.php?tid=291382)

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۹۰ - ☪爪尺.山丨几几乇尺☪ - 16-11-2020

(16-11-2020، 11:52)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-11-2020، 11:37)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ملی و انا بیایین خودم میبرمتون دور دور -__-

کوروشم نمیبریم ! @ÆMÆշЇÑζ

از من مظلوم تز نیس دگ  ((:
عیب نداره خودم میبرمش اصا
این ک 14 سالشه . من همیشه ی خواهر کوچیک و فسقلی میخواستم نداشتم هیچوقت
میبرمش براش از این شاسقین بزرگ ها هم میخرک با کلی چرت و پرت
همه جاتم بسوره (:

شاسقین همین عروسک خرسی هارو میگی؟

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۹۰ - ÆMÆշЇÑζ - 16-11-2020

(16-11-2020، 11:46)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-11-2020، 11:44)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالا اومدی ک باخوانواده نمیشه ببینیمت
ولی بگو بگم کجاها برین
مشد جز حرم خیلی جاها قشنگ قشنگ داره  (;

من کلا وقتی اسم مشهد به گوشم میخوره یاد حرم میفتم
و البته باغ وحشD:

ن ن
کلی جاها کیوت
با این ضعیفه @*VENUS* برین موج های ابی بزرگترین پارک ابی سرپوشیده دنیا
بعدشم من رااننده اسنپتون
جاها کیوت میوت D:

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۹۰ - *Aɴѕel* - 16-11-2020

(16-11-2020، 11:57)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-11-2020، 11:46)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من کلا وقتی اسم مشهد به گوشم میخوره یاد حرم میفتم
و البته باغ وحشD:

ن ن
کلی جاها کیوت
با این ضعیفه @*VENUS*  برین موج های ابی  بزرگترین پارک ابی سرپوشیده دنیا
بعدشم من رااننده اسنپتون
جاها کیوت میوت  D:
یه جا ببر منو فقط توش سیب زمینی باشهD:

(16-11-2020، 11:58)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-11-2020، 11:57)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ن ن
کلی جاها کیوت
با این ضعیفه @*VENUS*  برین موج های ابی  بزرگترین پارک ابی سرپوشیده دنیا
بعدشم من رااننده اسنپتون
جاها کیوت میوت  D:
نظرت با اینجا چیه ابجی فسقلی ؟  (((:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
View this post on Instagram

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
A post shared by امپراطور کوزکو | زینب موسوی (@iamkuzcooo)

تا اسلاید اخر ببین

(16-11-2020، 12:01)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-11-2020، 11:58)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تا اسلاید اخر ببین

اینستا ندارم:|

(16-11-2020، 12:03)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-11-2020، 12:01)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تا اسلاید اخر ببین

تو گوکل بزن خنگ
از صفحه مرورگرش استفاده کن
اسلاید ها رو رد کن

(16-11-2020، 11:48)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشهد جاهای قشنگ قشنگ داره؟!؟ کجاها؟ @ÆMÆշЇÑζ

اونجاهایی که میخوای اخر هفته ببری منو رو بگم ؟

(16-11-2020، 12:05)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-11-2020، 12:03)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو گوکل بزن خنگ
اسلاید ها رو رد کن

مث اینکه نمیدونی
دیگه گوگل اون خاصیتو ور داشته
و نمی تونی بدون وارد شدن به پیجت چیزی رو ببینی

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۹۰ - کــــــــــⓐرمَن - 16-11-2020

@ѕєнυη
بعضی وقتا میخوام خفت کنم("دلیلشو نپرس خودمم نمیدونم
خنده ی دی او کراشه/ "خنده ی ما ب کنار ک اصن معلوم نیس خنده اس یا گریه (من گریه نمی کنم) ولی هیچ وقت تفاوتشونو نفهمیدم

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۹۰ - ☪爪尺.山丨几几乇尺☪ - 16-11-2020

(16-11-2020، 12:09)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-11-2020، 12:05)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو گوکل بزن خنگ
اسلاید ها رو رد کن

مث اینکه نمیدونی

چ ربطی به گوگل داره ۰__۰

خود اینستا برداشته

@"ⓓムdყ_vk" چطوری نیکی بلا؟ (:

(16-11-2020، 12:11)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-11-2020، 12:09)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مث اینکه نمیدونی

چ ربطی به گوگل داره ۰__۰

خود اینستا برداشته

ربط دارع بی ادب:|