انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگو آزاد | نُسخه [458] - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگو آزاد | نُسخه [458] (/showthread.php?tid=298171)

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [458] - *VENUS* - 06-09-2021

(06-09-2021، 19:27)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-09-2021، 19:22)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب
تیکه اول حرفت درسته
ولی یه جارو داری با تعصب پیش میری. و تعصب تو هیچی خوب نیست
فمینیسم هیچ وقت منظورش این نبوده که بگه پسرا همشون بدن. حق با دختراست، پسرا فقط ظلم میکنن و..
اصلا هدفش این نیست !
تنها چیزی که میگه برابریه
و حتی خیلی جاها به نفع پسرا حرف میزنه ! مثلا میگه فقط مرد نباید بره کار کنه و زحمت بکشه ( این تفکر تو ایران خیلی زیاده )
میگه خانوما هم کنار مردا باید کار کنن و برای مخارج کمک کنن
فمینیسم خیلی قشنگه پرهام.
ما هیچ وقت نمیگیم پسرا همشون بدن. اصلا حرفمون این نیست
تنها چیزی که میخواییم حقوق برابره
من تمام تلاشمو کردم
ولی کسی قبول نکرد
برو پیجشون رو ببین
من عصبی نیستم دارم راحت حرف میزنم
عکس پیجشو شقایق خانوم چن وقت پیش گذاشت
نوشته مرد ایرانی بده!
میبینی حرف زدن برابریه ولی معنای عملش نا برابری
من نمیدونم کی اینو گفته. ولی اشتباهه که بگیم مردا بدن زنا خوبن
مردا ظالمن زنا مظلومن
اینارو پای فمینیسم نذار . خود فمینیسم مشکلی نداره. میگم که اتفاقا خیلیم قشنگه
تنها چیزی که میگه هم برابریه. میگه خانوما و آقایون باید تو همهههه چیییی و همه ی حقوق برابر باشن. همین

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [458] - TinaMk - 06-09-2021

(06-09-2021، 19:28)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-09-2021، 19:26)^t!ana^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

متاسفانه افرادی مثل تو که این موضوع رو قبول نمیکنن خیلی زیاده ببین حتی دلت نمیخواد به حرفای‌من فکر کنی‌چه برسه قبول کنی ۱۰۰تا مثل توام باشن هیچی عوض نمیشه
با تو چی؟
با صد تا مث تو چیزی عوض میشه؟؟

نه
فک میکنی واسه چی امار مهاجرت انقدر رفته بالا؟شاید نصفش واسه شرایط اقتصادیه بقیش برای فرار از این همه محدودیته

(06-09-2021، 19:27)βάરãɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-09-2021، 19:24)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دعوا که نمیکنیم گل من ^^
بحث اینجوری که خوبه

دلم برات تنگ بودا *.*
خوبی؟

منم همینطورررر عزیزدلم ^^ من عالیم
تو چطوری قند عسلم؟

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [458] - SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ - 06-09-2021

(06-09-2021، 19:29)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-09-2021، 19:27)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من تمام تلاشمو کردم
ولی کسی قبول نکرد
برو پیجشون رو ببین
نوشته مرد ایرانی بده!
مردا ظالمن زنا مظلومن
تنها چیزی که میگه هم برابریه. میگه خانوما و آقایون باید تو همهههه چیییی و همه ی حقوق برابر باشن. همین
از من انتظار داری که فمنیست بشم؟

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [458] - Mohlek - 06-09-2021

(06-09-2021، 19:29)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من تمام تلاشمو کردم
ولی کسی قبول نکرد
برو پیجشون رو ببین
نوشته مرد ایرانی بده!
مردا ظالمن زنا مظلومن
راسی میگم یجایی خوندم که زنا هم باید مردارو ***
یا مثلا زنا باید حق سقط بچه رو داشته باشن
اینام جزو همین حاشیه هاس ؟ میخواستم بپرسم فقط همین

(06-09-2021، 19:28)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-09-2021، 19:27)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو چند سالت بود ؟ ۳۵ ؟؟

بهااااار Telegh_01 Heart

به خدا خیلی عاقلی
آدم واقعاااا تعجب میکنه
جدی جدی چند سالتهههههه

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [458] - سهَ‌ند - 06-09-2021

(06-09-2021، 19:28)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-09-2021، 19:26)^t!ana^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

متاسفانه افرادی مثل تو که این موضوع رو قبول نمیکنن خیلی زیاده ببین حتی دلت نمیخواد به حرفای‌من فکر کنی‌چه برسه قبول کنی ۱۰۰تا مثل توام باشن هیچی عوض نمیشه
با تو چی؟

اره چرا نشه

(06-09-2021، 19:30)^t!ana^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با تو چی؟

نه
فک میکنی واسه چی امار مهاجرت انقدر رفته بالا؟شاید نصفش واسه شرایط اقتصادیه بقیش برای فرار از این همه محدودیته
محدودیت رو من ساختم؟

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [458] - βάરãɲ - 06-09-2021

(06-09-2021، 19:30)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-09-2021، 19:27)βάરãɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دلم برات تنگ بودا *.*
خوبی؟

منم همینطورررر عزیزدلم ^^ من عالیم
تو چطوری قند عسلم؟

خوشحالم ک خوبی
ای منم بد نیستم *.*♡

(06-09-2021، 19:31)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با تو چی؟

اره چرا نشه
تو یه نوچه ای
تو از دخترا بابت توجه همایت میکنی غیر اینه؟