انجمن های تخصصی  فلش خور
گـــفـتــگــــوی آزاد نســـخـــه { 63 } - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گـــفـتــگــــوی آزاد نســـخـــه { 63 } (/showthread.php?tid=72989)

RE: گـــفـتــگــــوی آزاد نســـخـــه { 63 } - xx_sina_xx - 11-12-2013

(11-12-2013، 2:08)★BlAcK EvIl★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-12-2013، 2:06)sina 18 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-12-2013، 2:05)★BlAcK EvIl★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایشــ!×!ــ
خودافـ×ـض |:
آخیییییییییییییییش رفتی؟

وای چقدر متنفرم از تتلو اییییییییشششششششششششش

|::::::::
ب تو چ؟؟
اصن میخوام بمونم |:
-__-
ایشــ×ـــ
خب بمون!!

RE: گـــفـتــگــــوی آزاد نســـخـــه { 63 } - ற!ՖŠ Д¥Ť!Ñ - 11-12-2013

اه .. |:

خسته نبآشین ..(!)

بآی .. cof

RE: گـــفـتــگــــوی آزاد نســـخـــه { 63 } - Mohammad 77 - 11-12-2013

دست شما پنج انگشت

(11-12-2013، 2:10)✘ƝᏙЯÐ!ɳ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اه .. |:

خسته نبآشین ..(!)

بآی .. cof

بودین حالا.........!!

RE: گـــفـتــگــــوی آزاد نســـخـــه { 63 } - ★BlAcK EvIl★ - 11-12-2013

(11-12-2013، 2:09)sara:aramis. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

★BlAcK EvIl★ آنلاین
--____--
عزیزم من گفتم طرفداراش کیان خبرمم اینه
گفته ی امیر تتلو در سایت رسمی خودش که خودش اعلام کرده
دوستان عزیزم یه سری شایعه به دستم رسیده که میخوان تتلو رو اعدام کنن یا ..... اما نه منو به خاطر اهنگام دستگیر کردن قاتل زنجیره ای که نیستم من الان خدا رو شکر با وثیقه ازادم اون چن روزی هم که بازداشت گاه بودم هیچ رفتار بدی بام نشد شاید این راه راهی باشه واسه گرفتن مجوز و مسیولین گذشته ی منو از یاد ببرن و به من برای فعالیت توی کشور خودم مجوز بدن روزای سختی داره طی میشه اما من دلم روشنه و میدونم یه روزی میرسه که میتونم با مجوز به کشورم خدمت کنم و همچنان خارج برو نیستم همتونو دوس دارم و عاشقتونم
البته بعضی از جاهاش که زیاد بود و نمیتونستم بنویسم دستم درد گرفت اما کلن اینا رو گفت و فقط تشکراشو ننوشتم لین این حرفاش که صوتی خودش گفته هم دارم بذارم خیلی جالبه امیر تتلو میگه و همه طرفداراشو خوشحال میکنه بذارم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
قدیمی بود{:

RE: گـــفـتــگــــوی آزاد نســـخـــه { 63 } - melodi+ - 11-12-2013

(11-12-2013، 2:09)★BlAcK EvIl★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-12-2013، 2:05)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-12-2013، 2:04)..آریا.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لابد میخواد بگه امیر تتلو دستگیر شد!
نه میخواد بگع اون چندش آزاد شده :|

نه میخواد بگه صدا نکرشو داده بیرونو گفته :
اینا شایعه بوده
از مردم معذرت میخوام
دوستون دارم |:
اَه از خیلی بدم میاد |:
شایعرو درس گفتی =)
خیلی این یارو چندشه

RE: گـــفـتــگــــوی آزاد نســـخـــه { 63 } - ★~ ற!ՖŠ дℛд ★~ - 11-12-2013

ولی واسه من جدید بود گفتم بگم ................................................................................​.........
Smile

انقدی که دخترا امیر تتلو رو دوس دارن خود تتلو خودشو دوس ندارره خخخخخخخخخخخخخخ

RE: گـــفـتــگــــوی آزاد نســـخـــه { 63 } - ★BlAcK EvIl★ - 11-12-2013

(11-12-2013، 2:11)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-12-2013، 2:09)★BlAcK EvIl★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-12-2013، 2:05)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-12-2013، 2:04)..آریا.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لابد میخواد بگه امیر تتلو دستگیر شد!
نه میخواد بگع اون چندش آزاد شده :|

نه میخواد بگه صدا نکرشو داده بیرونو گفته :
اینا شایعه بوده
از مردم معذرت میخوام
دوستون دارم |:
اَه از خیلی بدم میاد |:
شایعرو درس گفتی =)
خیلی این یارو چندشه

|:
دوربینش همیشه بازه |:
به قول داداشم