انجمن های تخصصی  فلش خور
۩๑ گُـفـتُــــــ~ـــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه 20 ُ نُـــ×ـــه ๑۩ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: ۩๑ گُـفـتُــــــ~ـــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه 20 ُ نُـــ×ـــه ๑۩ (/showthread.php?tid=37491)

RE: ۩๑ گُـفـتُــــــ~ـــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه 20 ُ نُـــ×ـــه ๑۩ - ICe Angele - 14-07-2013

بچه ها خودتون هم قبول دارید خیلی مسخره اید
به نظرتون آوتارم رو عوض کنم یا نه اگه جواب ندادید من میدونم با شماهاDodgy

RE: ۩๑ گُـفـتُــــــ~ـــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه 20 ُ نُـــ×ـــه ๑۩ - *Nafas* - 14-07-2013

(14-07-2013، 9:54)parmida.a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من غلط كنم خيانت كنمSadDodgy

هوووووي ..!! كسي از مردا تعريف كنه ، من جوش ميارم و خودش مجبوره پا شه بره و تسليم شه.!!!Dodgy

يكي از اون پسرا تويي ك حقوق زنان رو در نظر نميگيري..!!
چرا ديه تون بايد ٢ برابر ما باشه هاننننننن..؟؟Dodgy

چرا با ي دخدر ب هم ميزنين اسم ما بد در ميره.؟؟ هان.؟؟

چرا از ١٥ سالگي هر غلطي ميخواين ميكنين ولي ما ٢٤ سالگيمونم تا دوست پسر ميگيريم همه پشت سرمون حرف در ميارن..!!Dodgy
نفس عمیــــــــــــــــق بکش
تا10 بشمار

ما اینو رو زنگ مهارتهای زندگی یاد گرفتیم
یادمه سرکلاسش همش نامه میدادیم باگلی...!!

RE: ۩๑ گُـفـتُــــــ~ـــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه 20 ُ نُـــ×ـــه ๑۩ - βΑllεяiηΑ♡ - 14-07-2013

(14-07-2013، 9:56)masoud19 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-07-2013، 9:50)hhrrbb نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-07-2013، 9:49)masoud19 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-07-2013، 9:39)گل نار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-07-2013، 9:36)parmida.a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همينجوريش پسرا زيادي پرو هستن..!! ديگه ازشون دفاع كنيم..تا فردا***** ميكنن تو خيابون ب روشونم نميارنDodgyAngel

موافخم....Sleepy

چیز دیگه نمیخواید بگید درمورد آقایون خانوماAngryAngryAngry

ما گفتيم پسرا نه اقايون DodgyDodgySleepyBig GrinTongue

وسط دعوا سوتی میگری:Sad

من از مديرمونم سوتي ميگيرم چي مي گيSleepySleepyBig GrinBig GrinTongue

RE: ۩๑ گُـفـتُــــــ~ـــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه 20 ُ نُـــ×ـــه ๑۩ - *Nafas* - 14-07-2013

(14-07-2013، 9:54)hhrrbb نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-07-2013، 9:51)گل نار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-07-2013، 9:48)parmida.a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وجود فريدو حس ميكنمConfused

ما پشت سر فريد حرف زديم..!!؟؟؟؟ نع نع نعBig Grin

نــــــــــــــــــه!!
کی؟؟ما؟؟؟
نــــــــــــــــــــــــــهShy

(14-07-2013، 9:50)گل نهال جون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نفسی مجبوری به این دخدره ی خل بگی ما کجاییم بذار تو کفه اش بمونه
پاری میشه واسه نفسی شوهر جور نکنیBig Grin

اوره...
منو گلی تو یه اپارتمان و یه مدرسه ایم...!!
اینقد همو دوس داریم...
همش بهم میگیم بز...!!

خو مدرستو بگو من رحمت مي رمDodgyTongue

مرکز استعدادهای درخشان فرزانگان....Angel

RE: ۩๑ گُـفـتُــــــ~ـــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه 20 ُ نُـــ×ـــه ๑۩ - ICe Angele - 14-07-2013

نفسی ازبس مهارتهای زندگی دوست داره اینجا هم ول کن نیستBig Grin

RE: ۩๑ گُـفـتُــــــ~ـــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه 20 ُ نُـــ×ـــه ๑۩ - parmida.a - 14-07-2013

اره بعوض..!!

هووووم

RE: ۩๑ گُـفـتُــــــ~ـــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه 20 ُ نُـــ×ـــه ๑۩ - bee. - 14-07-2013

ادرس اینجا رو بم دادن درست اومدم؟؟؟؟؟؟؟؟

نفسی مگه نگفتم به این دخدره جواب نده تو کفه اش بمونهDodgy

RE: ۩๑ گُـفـتُــــــ~ـــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه 20 ُ نُـــ×ـــه ๑۩ - parmida.a - 14-07-2013

ن شيوا كوچه بغليه.!!

RE: ۩๑ گُـفـتُــــــ~ـــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه 20 ُ نُـــ×ـــه ๑۩ - βΑllεяiηΑ♡ - 14-07-2013

(14-07-2013، 9:56)گل نهال جون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچه ها خودتون هم قبول دارید خیلی مسخره اید
به نظرتون آوتارم رو عوض کنم یا نه اگه جواب ندادید من میدونم با شماهاDodgyاره عوض کن

(14-07-2013، 9:59)گل نار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خو مدرستو بگو من رحمت مي رمDodgyTongue

مرکز استعدادهای درخشان فرزانگان....Angel
[/quote]

منم نزديکتونم مي دوني من نزديک کتابخونه فر هنگيانمBig GrinBig GrinTongue