انجمن های تخصصی  فلش خور
« گــفـتـگوی آزاد » نسخه 285 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: « گــفـتـگوی آزاد » نسخه 285 (/showthread.php?tid=254148)

RE: « گــفـتـگوی آزاد » نسخه 285 - Dead Silence - 12-02-2016

سلام ¡ ^_^ 
کسی در میان شما هست که دوستِ من باشد ؟ ( .__.) 

RE: « گــفـتـگوی آزاد » نسخه 285 - Aiden Pearce - 12-02-2016

عشقم رفت :|
منم برم 
بدرود |:

(12-02-2016، 18:10)Mιlεψ Cψгυs نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ¡ ^_^ 

اصن کی هستی |:
نام کاربری قبلیت چی بود هیچی یادم نمیاد :| 

RE: « گــفـتـگوی آزاد » نسخه 285 - spent † - 12-02-2016

(12-02-2016، 18:10)Mιlεψ Cψгυs نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ¡ ^_^ 

از من اسکی نرو ._.

من هستم ^ـ^

RE: « گــفـتـگوی آزاد » نسخه 285 - esiesi - 12-02-2016

(12-02-2016، 18:09)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-02-2016، 17:56)| cυяѕєɗ ♛ Ɩσяɗ | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-02-2016، 17:50)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود 
سلام ژیگر :| 

(12-02-2016، 17:53)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

|:
بدرود 

نرو ژیگر |: 

نفسم |:
عخشم |:
تنها دلیل زنده موندنم |:

فداااااااااااااااات ♥_♥
چطوری نانازم ؟ :| 

ایییییییی :| 
دخیا چجوری با هم اینطوری حرف میزنن ؟ :| 
تهوع آوره :| 

(12-02-2016، 18:11)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عشقم رفت :|
منم برم 
بدرود |:

بزغال من ک اینجام |: 

RE: « گــفـتـگوی آزاد » نسخه 285 - ʜɪᴅᴅᴇɴ - 12-02-2016

احسان تو ام مِث من از این طرز حرف زدن دخترا بدت میـاد :|

RE: « گــفـتـگوی آزاد » نسخه 285 - Dead Silence - 12-02-2016

سلام سـارایی من  ~___~ 
سلام هلیـا  (:*
فردا امتحان فیزیک و ریاضی دارم هیچی حالیم نیست  :|
البته ریاضیُ نخونده بلدم ..  ولی فیزیک ُ ..  وایی !  نیوفتم صلوات D:
@دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Aiden Pearce  

تینا هستم ! 

(12-02-2016، 18:16)✠ƑįcŧʝôɳąĽ▸ʛԋòst✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما خودت مثل دخترا اَ اِ اُ میذاری رو حرفات¡  :| بعد از حرف زدن دخترا ایراد میگیری؟ :|

RE: « گــفـتـگوی آزاد » نسخه 285 - ʜɪᴅᴅᴇɴ - 12-02-2016

مدرسه ما به شاگردای برتر فلش 8 گیگ داد ._.
دمشون گرم شوکولات ندادن :|
رفتم جایزهـ رو بگیرم اصن انگار توپِ طلا داشتن بهم میدادن .__.!

RE: « گــفـتـگوی آزاد » نسخه 285 - _Lσѕт_ - 12-02-2016

(12-02-2016، 18:18)Mιlεψ Cψгυs نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام سـارایی من  ~___~ 
@دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Aiden Pearce  

تینا هستم ! 

(12-02-2016، 18:16)✠ƑįcŧʝôɳąĽ▸ʛԋòst✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما خودت مثل دخترا اَ اِ اُ میذاری رو حرفات¡  :| بعد از حرف زدن دخترا ایراد میگیری؟ :|

سـلام عیـزم :*
خـوبی ؟

RE: « گــفـتـگوی آزاد » نسخه 285 - esiesi - 12-02-2016

هر کی خوشش بیاد ****ـه :| 

RE: « گــفـتـگوی آزاد » نسخه 285 - _Lσѕт_ - 12-02-2016

(12-02-2016، 18:18)Mιlεψ Cψгυs نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام سـارایی من  ~___~ 
Aiden Pearce  

تینا هستم ! 

جُمـلت خعلـی سَنگیـن بود اَصا (: