انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگوی آزاد نسخه ۳۴۰ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگوی آزاد نسخه ۳۴۰ (/showthread.php?tid=280009)

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۴۰ - لــــــــــⓘلی - 21-03-2020

بدبخت شدم ک Undecided
چیکارکنم بیاام بیرووون؟؟؟

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۴۰ - Ɗєя_Mσηɗ - 21-03-2020

(21-03-2020، 18:16)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بدبخت شدم ک  Undecided

اون پایین احتمالا برات نوشته پایان اشتراک در این موضوع یه همچین چیزی اونو بزن درست شه

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۴۰ - Sirvan10_a - 21-03-2020

(21-03-2020، 18:14)پرهام پولدار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-03-2020، 18:05)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پس نگو اهل فرانسم یا پاریس زندگی میکنم

من الان دختر عموم اتریشه دو بارم در سال میرم پیشش

پسر عموم المانه

این شد دلیل که من اهل اتریش یا الگانم

پرهام الان اعصابم قاطیه یه چیزی بهت میگم پس ادامه نده که اگه ادامه بدی حرفای www میشنوی
مثلا میخوای چیکار کنی.
منم حرفی میزنم که نباید بزنم.

ببین پرهام خان الان من جای عملم داره میسوزه گشنمه از دیروز نهار هیچی نخوردم
الانم یکی یه پیام خصوثی داده زد داغونم کرد الانم اونقدر انگیزه دارم اخطار 100% بگیرم که فقط خدا میدونه پس رو اعصابم نرو که قاتی کنم بد جوری قاتی میکنم تمام دیگه پیام نده نمامممممممممممممممممم

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۴۰ - ☪爪尺.山丨几几乇尺☪ - 21-03-2020

(21-03-2020، 18:16)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بدبخت شدم ک  Undecided

برو کنترل پنل کاربر بالا نوشته....

حالا برو اون ته صفحه ای که باز شده تو منو ها نوشته موضوعات مشترک شده اونجا دیگه خودت میدونی چیکار کنی

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۴۰ - لــــــــــⓘلی - 21-03-2020

(21-03-2020، 18:18)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بدبخت شدم ک  Undecided

اون پایین احتمالا برات نوشته پایان اشتراک در این موضوع یه همچین چیزی اونو بزن درست شه

اخیــــــــــــش Sleepy
خداخیرت بده Heart

(21-03-2020، 18:20)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-03-2020، 18:18)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بدبخت شدم ک  Undecided

اخیــــــــــــش Sleepy
خداخیرت بده Heart

خخخخخخخخخTelegh_27Telegh_27Telegh_27

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۴۰ - Sirvan10_a - 21-03-2020

خانموه x
جوابه پیام خصوصی اخرتو بده

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۴۰ - پرهام پولدار - 21-03-2020

(21-03-2020، 18:18)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-03-2020، 18:14)پرهام پولدار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-03-2020، 18:05)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پس نگو اهل فرانسم یا پاریس زندگی میکنم

من الان دختر عموم اتریشه دو بارم در سال میرم پیشش

پسر عموم المانه

این شد دلیل که من اهل اتریش یا الگانم

پرهام الان اعصابم قاطیه یه چیزی بهت میگم پس ادامه نده که اگه ادامه بدی حرفای www میشنوی
مثلا میخوای چیکار کنی.
منم حرفی میزنم که نباید بزنم.

ببین پرهام خان الان من جای عملم داره میسوزه گشنمه از دیروز نهار هیچی نخوردم
الانم یکی یه پیام خصوثی داده زد داغونم کرد الانم اونقدر انگیزه دارم اخطار 100% بگیرم که فقط خدا میدونه پس رو اعصابم نرو که قاتی کنم بد جوری قاتی میکنم تمام دیگه پیام نده نمامممممممممممممممممم
برو بابا.18181818181818181818181818

هوفففففف bathtime

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۴۰ - پرهام پولدار - 21-03-2020

سیروان دیگه به من پیام نده.
دیگه هم به من چرت نگو.
فهمیدی یا کری؟