انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲4 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲4 (/showthread.php?tid=296557)

RE: گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲4 - BIG-DARK - 28-04-2021

(27-04-2021، 17:11)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چیزی که من میگم : مامان من دارم با رفیقم میرم بیرون

چیزی که مامانم میشنوه : مامان دارم با رفیقم که سه تا دوس دختر داره میرم بیرون مشروب بخورم
بعدشم میخوایم تا ۱۲ شب بیرون ول بچرخیم
ساعت ۱۲ هم شاید ی ماشین بهمون برنه بمیریم !

من اینو تو یجا خوندم ایناهاش:|(بزن رو عکس:|)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲4 48

RE: گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲4 - SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ - 28-04-2021

برای Domina.Flashkhor به 9 داوطلب نیاز دارم

RE: گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲4 - THEDARKNESS - 28-04-2021

(28-04-2021، 9:07)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این چیه دیگه؟

(28-04-2021، 9:11)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2021، 9:07)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این چیه دیگه؟
یه نوع championship برای مسابقات گلادیاتوری توی بازی معروف Domina
به 9 داوطلب نیاز دارم و میخوام تیم فلشخور رو بسازم
361 روز هم وقت دارم

RE: گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲4 - THEDARKNESS - 28-04-2021

(28-04-2021، 9:12)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2021، 9:11)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این چیه دیگه؟
361 روز هم وقت دارم

یعنی مسابقات سال دیگس؟
بزار کنکورم تموم شه رو کامپیوتر میریزم ببینم چیه

RE: گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲4 - Mohlek - 28-04-2021

(28-04-2021، 9:06)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-04-2021، 17:11)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چیزی که من میگم : مامان من دارم با رفیقم میرم بیرون

چیزی که مامانم میشنوه : مامان دارم با رفیقم که سه تا دوس دختر داره میرم بیرون مشروب بخورم
بعدشم میخوایم تا ۱۲ شب بیرون ول بچرخیم
ساعت ۱۲ هم شاید ی ماشین بهمون برنه بمیریم !

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلی ممنون بابت اطلاع رسانی و شفاف سازی Telegh_01

(28-04-2021، 9:17)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2021، 9:12)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

361 روز هم وقت دارم

یعنی مسابقات سال دیگس؟
بزار کنکورم تموم شه رو کامپیوتر میریزم ببینم چیه
نه:|
361 روز بازی میشه دو سه ساعت بازی کردن ما توی بازی
قراره من یه تیم بسازم نام گلادیاتور هارو برای شما بزارم با پول خودم بهتون قدرت بدم و بعد بریم با بقیه مبارزه کنیم
من شما رو کنترل نمیکنم
گلادیاتور یا همون خودتون با توجه به قدرت ها خودشو کنترل میکنه

درسته بازی آنلاین نیست ولی برای تاریخ قدرت فلشخور مهمه! Bl8

RE: گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲4 - شـــقآیــق - 28-04-2021

313144

RE: گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲4 - BIG-DARK - 28-04-2021

(28-04-2021، 9:18)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2021، 9:06)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی ممنون بابت اطلاع رسانی و شفاف سازی  Telegh_01

Big Grin

RE: گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲4 - Prometheus - 28-04-2021

(28-04-2021، 8:30)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2021، 8:00)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مگه ۱۶ سالت نی آقای مدیر؟:/

م 14 سالمه:|

(28-04-2021، 8:04)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عه؟ :/

قلب کوچولو خوشگلتره D:

سلامتیت شتر...تو چخبر؟

لامصب اون صورتی بود نشد:|

منم سلامتیت بز کوهی!
اقا جَفَرپسرت چخبر؟رقیه خانوم زنت خوبه؟

عه؟ :/

سلام میرسونه...