انجمن های تخصصی  فلش خور
چت ړۅ(Ґ vêr§ïöñ²Ø5(² - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: چت ړۅ(Ґ vêr§ïöñ²Ø5(² (/showthread.php?tid=175519)

RE: چت ړۅ(Ґ vêr§ïöñ²Ø5(² - ஐற£ℒἶ†дஐ - 18-09-2014

(18-09-2014، 0:58)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدایی خیلی خندس آهنگش 25r30

خب پس بگو تو چه سبکی میخوای ؟ -_-

فعلا 4,5 تا دان کردم

آخه 7 ماه بود صدا کامپیوتم قطع بود آهنگ با صدای خوب گوش نکرده بودم کلا بی خیال اهنگ شدم الانم خودم موفق شدم درستش کنم((: هیچکس نتونس:|

نمی تونم ساسی را دان کنم:|

RE: چت ړۅ(Ґ vêr§ïöñ²Ø5(² - _ƬӇЄ Ɗ▲ƦƘ_ - 18-09-2014

+تو مال من بودی رمیکس

RE: چت ړۅ(Ґ vêr§ïöñ²Ø5(² - ըoφsիīkα - 18-09-2014

(18-09-2014، 1:00)ஐற£ℒἶ†дஐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مسیر جادوگران را دوس نداشتم:|

بــاحال بود کــه .ــ.

نه تابستون نه پاییر آرمین |: قدیمیـه الـبتـه |:

RE: چت ړۅ(Ґ vêr§ïöñ²Ø5(² - Jack Daniel'ѕ - 18-09-2014

(18-09-2014، 1:01)☆★NoOŠℋℓkA☆★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کــاش توی زندگی هم مثل فوتبال

وقتی زمــین میخوری و از درد به خودت میپیچی

یه داور میاومد میپرسید : میتــونی ادامــه بدی؟

توهمــ میگـفتی نه... باید برم بیــرون

.ـــ. ...|:

داور همچین سوالی نمیپرسه -_-

خدافظ همگی

(18-09-2014، 1:02)ஐற£ℒἶ†дஐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمی تونم ساسی را دان کنم:|[/b]

چـــرا |:

(18-09-2014، 1:03)☆★NoOŠℋℓkA☆★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بــاحال بود کــه .ــ.

من آهنگای آرمینو همون ثانیه ای ک میاد بیرون دان می کنم((:

عشقه♥

اهنگ هدف رضایا رو دان کن

(18-09-2014، 1:03)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-09-2014، 1:01)☆★NoOŠℋℓkA☆★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کــاش توی زندگی هم مثل فوتبال

وقتی زمــین میخوری و از درد به خودت میپیچی

یه داور میاومد میپرسید : میتــونی ادامــه بدی؟

توهمــ میگـفتی نه... باید برم بیــرون

.ـــ. ...|:

داور همچین سوالی نمیپرسه -_-

خدافظ همگی

-_- میپرسـه

(18-09-2014، 1:04)ஐற£ℒἶ†дஐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-09-2014، 1:03)☆★NoOŠℋℓkA☆★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بــاحال بود کــه .ــ.

من آهنگای آرمینو همون ثانیه ای ک میاد بیرون دان می کنم((:

عشقه♥

اوهــومــ (:

(18-09-2014، 1:04)☆★NoOŠℋℓkA☆★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چـــرا |:

نمی دونم/"

خودت بیشتر از کی گوش میدی؟؟

(18-09-2014، 1:05)مهدی خسته۳ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اهنگ هدف رضایا رو دان کن

رضایا بی آرمین هیچ پخی نی:|

(18-09-2014، 1:06)ஐற£ℒἶ†дஐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-09-2014، 1:04)☆★NoOŠℋℓkA☆★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چـــرا |:

نمی دونم/"

خودت بیشتر از کی گوش میدی؟؟

(18-09-2014، 1:05)مهدی خسته۳ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اهنگ هدف رضایا رو دان کن

رضایا بی آرمین هیچ پخی نی:|

داری اشتباه میکنی.ارمین بدون رضایا زیاد پخی نیس.برو هدفو دان کن.من ک عاشق سوز صداشم.خواسی بقیشونم میگم