انجمن های تخصصی  فلش خور
*•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* (/showthread.php?tid=294812)

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - Prometheus - 02-03-2021

(02-03-2021، 10:57)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"Alien"
همش توبه میکنم هیچکیو تگ نکنم اما دلم نمیاد مثل شماها سنگ دل نیستم|:

(02-03-2021، 10:57)ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ی چیزی بگو شوکه نشم :/
باز چ غلطی خوردی .-.
برو تل ببین هست یا پاک شده
بعد بیا ادامشو بگم

عنتر...من سنگ دلم؟ :|||||

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - Emmɑ - 02-03-2021

(02-03-2021، 11:00)ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 10:57)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"Alien"

بعد بیا ادامشو بگم

پاک شده شوتور!
صدرا پاکش کرد
دیشب خواستم بیام ببینم تو ویس چی گفتی دیدم نیست|:

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - Medusa - 02-03-2021

@*Aɴѕel*

جون دل :** حالت چطوره؟ 

(02-03-2021، 11:00)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"Alien"

بعد بیا ادامشو بگم

ن فقط تو
حالا تگ نمیکنین هیچ جواب بعضی هاشم نمیدین
میخوام نیام انجمن اما حیا ندارم |:

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - *Aɴѕel* - 02-03-2021

(02-03-2021، 11:01)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@*Aɴѕel*

جون دل :** حالت چطوره؟ 

سلام جونِ دل:^
خوبی عزیز؟!
سرِ کیفی؟!

(02-03-2021، 11:02)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 11:00)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ن فقط تو

عا؟

من جواب همشو دادم که :||||

فاز گرفتی؟ :/

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ - 02-03-2021

(02-03-2021، 11:01)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 11:00)ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پاک شده شوتور!
صدرا پاکش کرد

وای آرمی من به تو چی گفتم !

(02-03-2021، 11:03)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 11:02)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ن فقط تو

عا؟

فقط بعضیاشونو ن همشون._.
دیگه ببخشید مورد پسند نیستیم
کات فور اور الانم میرم به ددی وحید میگم بنم کنه نتونم چیزی بگم

(02-03-2021، 11:05)ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 11:01)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

صدرا پاکش کرد

چی گفتی؟.-.

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ - 02-03-2021

(02-03-2021، 11:06)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 11:03)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عا؟

فقط بعضیاشونو ن همشون._.

(02-03-2021، 11:05)ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چی گفتی؟.-.

میکشمت !

(02-03-2021، 11:06)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عا؟

فقط بعضیاشونو ن همشون._.

چی گفتی؟.-.

جف پا میام تو دماغتا سمیه!

نرو سمیه

نروووووووو

اگه بری من باکی بچه هارو ایسگا کنم :|