انجمن های تخصصی  فلش خور
≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 379 ≈ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: ≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 379 ≈ (/showthread.php?tid=289086)

RE: ≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 379 ≈ - Ɗєя_Mσηɗ - 24-09-2020

(24-09-2020، 23:05)ρσєѕɪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میخوای همه چیزو یادت بیارم ؟ :|

دروغ میگم مگه ؟ /:
داشتم زندگیمو میکردم دیگه :>

(24-09-2020، 23:06)мᴀᴢᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من یکی واقعا خسته شده بودم
مخصوصا از اینکه یه عده فکر می کردن من ارث باباشونو خوردم
و اینکه دارم وقتمو برای خودم میذارم

والا بخدا
هیچی با ارزش تر از این نیست که ادم به خودش اهمیت بده ^^
منم مدتیه دقیقا دارم همین کارو میکنم .. یه حس خیلی خوبی داره *-*

RE: ≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 379 ≈ - ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ - 24-09-2020

(24-09-2020، 23:05)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-09-2020، 23:04)мᴀᴢᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-09-2020، 22:59)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-09-2020، 22:58)мᴀᴢᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ʀօʍɨʀ
به نظرم مدیر گ.آ هم بشی خوبه ها *-*
عحD:
خودم که خیلی دوست دارم D:
چخبرا جان؟D:
کم پیدایی دل ما برات تنگ شد(:

اگه می تونی با امیر حرف بزن ببین اگه بشه خوبه چون یه مدیر کمه
قربونت سلامتی ^-^
منم خیلی دلم تنگ شد برات
هووممم باشD:
ای جان*-*
شنیدم میخوای ارشد بخونی درسته؟(؛

اره هر سری بیشتر تلاش می کنم ولی کنکور هم هرسال بیشتر تلاش می کنه قبول نشم D:
[/quote]

چرا کنکورو محوش نمی کنن؟/:
خیلی وقته قراره که کنکور دادن لغو بشه بر اثاث نمرات سال های قبل تعیین کنن کی کدوم دانشگاه بره ولی هنوز خبری نیست|:
کنکور خیلی بد شده باید ادبش کردD:

RE: ≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 379 ≈ - م‍حمّد - 24-09-2020

(24-09-2020، 23:08)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@SABE‌R  

برای باردوم میگم اسم انجمن را از فلشخور به مغرور کده تغییر بدید.

با سپاس.

؟

RE: ≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 379 ≈ - ☪爪尺.山丨几几乇尺☪ - 24-09-2020

مدیرا یه چیزیو یادتون باشه هر وقدر قوانین سنگین تری واس بقیه بزارید تمایل بقیه واس شکستن قانون بیشتره (:

هیچ چیز بهتر از بیخیالی نیست=vVv

RE: ≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 379 ≈ - ☪爪尺.山丨几几乇尺☪ - 24-09-2020

(24-09-2020، 23:10)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-09-2020، 23:08)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@SABE‌R  

با سپاس.

؟

خدایی اکثرا مغرور شدن بهتره اسم انجمن بشه مغرور کده ")

(24-09-2020، 23:12)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-09-2020، 23:10)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@SABE‌R  

با سپاس.

؟

نه چرا؟

(24-09-2020، 23:12)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@SABE‌R  

با سپاس.

؟

تا تو مغرور را در چه بینیD:

@sclvrFox

بیوتو دوست دارمD: 

RE: ≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 379 ≈ - sober - 24-09-2020

(24-09-2020، 23:10)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-09-2020، 23:05)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-09-2020، 23:04)мᴀᴢᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-09-2020، 22:59)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-09-2020، 22:58)мᴀᴢᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ʀօʍɨʀ
به نظرم مدیر گ.آ هم بشی خوبه ها *-*
عحD:
خودم که خیلی دوست دارم D:
چخبرا جان؟D:
کم پیدایی دل ما برات تنگ شد(:

اگه می تونی با امیر حرف بزن ببین اگه بشه خوبه چون یه مدیر کمه
قربونت سلامتی ^-^
منم خیلی دلم تنگ شد برات
هووممم باشD:
ای جان*-*
شنیدم میخوای ارشد بخونی درسته؟(؛

اره هر سری بیشتر تلاش می کنم ولی کنکور هم هرسال بیشتر تلاش می کنه قبول نشم D:

چرا کنکورو محوش نمی کنن؟/:
خیلی وقته قراره که کنکور دادن لغو بشه بر اثاث نمرات سال های قبل تعیین کنن کی کدوم دانشگاه بره ولی هنوز خبری نیست|:
کنکور خیلی بد شده باید ادبش کردD:
[/quote]

خب اون طوری که تغییر رشته ایا مثل من بدبخت میشن
نظرم اینه سازمان سنجش کتاب منتشر کنه بگه همین سوالا بخونین قبول شین
منم راحت ترم والا ((:

(24-09-2020، 23:13)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@SABE‌R  

با سپاس.

؟

تا تو مغرور را در چه بینیD:

@"sclvrF‌ox"

بیوتو دوست دارمD: 
از اینکه خوندیش و عمل نکردی ناراحت شدم